Не мога да си намеря точния човек
Здравей момче съм на 19 г. искам да споделя една история която може би не е толкова интересна. С което ли момиче да сме били гаджета винаги съм гледал да им угодя обаче в един момент разбрах че ми се подиграва като се натиска с някой друг или че не съм им интересен мъчих се да бъда по добър не все нещо имаше което ми пречеше разбрах в последствие че което ли момиче да ме е харесвало си търси нещо за една нощ или просто иска да само да им се купуват разни неща като парфюми, цигари но бързо ги игнорирам. Уморих се от интригантки който викат че обичат някое момче а зад гърба му разправят същевременно пред другите разправя, че какъв ли не е бил. Трудно ми е да си намеря правилното момиче което ще приема такъв какъвто съм и няма да ме съди за постоянно за щяло и нещяло. Защото перфектни хора няма всеки човек си има неговите недостатъци. Не искам история ми да ви прозвучи като някой отчаян който търси внимание. Обичам баланса както в интимния така и в сексуалния живот на двама човека (мъж и жена).

Коментари

1.   Дано да намериш това което заслужаваш.

Ж19

2.   Оф на 19 какъв перфектен човек търсиш?
Завърши си, разбии се на бала. Запиши се в университет хубава специалост.
Пътувай из Европа, ако имаш пари и извън нея. Купувай си хубави дрехи или книги от различните места.
Прави си снимки докато си млада и здрава. Прави щури неща които ще ти вдигнат адреналина.
Аз си поживях така готино до 27 и тогава се разтърсих за правилният човек... и си го намерих.
Не бързай!!!

3.   Споко пич. Сменяй ги спокойно. Жените не свършват на 19. Ще ти е гадно, но ще набереш опит и в секса и в отношенията.

Сериозната най-добре да търсиш около 30-тата си година и да не е на повече от 23-24.

Успех !!

п.п. Гледай сега как ще врекнат лелките тук ;))

4.   No 2, така като гледаш този плачевен правопис, мислиш ли, че този има изобщо шанс да влезе в какъвто и да е университет?

5.   Номер 4, то сега в университет магаре да вържеш - ще се дипломира, но да не навлизаме в темата за образованието в България. Човекът друго го мъчи.
Авторе, имаш време, само на 19 си. Но не чакай до 30 за да почнеш да се оглеждаш. Просто вече на 30г си придобил един ергенски манталитет, свикнал си да си сам и когато има някой до теб в личен план ти е малко неестествено. Не спирай да се срещаш с хора, не бъди предубеден и не се затваряй в себе си. Това което търсиш в един момент само ще дойде.