Най-големият проблем днешно време
За много години.. Хмм така аз съм момче мъж все тая на 25 години съм и постоянно чета как се оплакват някой хора за неща който могат да се разрешат с един разговор пример На 18 години съм с приятеля ми сме заедно от 2 години но той не иска да прави секс с мене според теб как някои изобщо може да ти помогне по тази тема най лесният начин разговор!! питаш го мило защо не искаш да правиш секс с мене.... и готово или примерно момиче сте и си харесвате някое момче но той не ви обръща особено внимание и се почва моля ви помогнете ми как да привлека вниманието му еми как
лесно отиваш при него и му казваш здравей Пешо как си и тн защо
е все общо прието момчетата да гонят момичетата хора разберете нещо нещо което когато го разберете ще ви стане много гадно замислете се живота е кратък докато станеш на 20 и оп 1/3 го няма след това имаш спане оп половината ни живот го проспиваме работа... замислете се колко РЕАЛНО свободно време имате защо трябва да чакате нещо да ви се случи или някои да ви заговори
нещата в живота са лесни харесваш някой отиваш заговаряш го ако те отреже отреже ще дойде друг и както казвах най големият проблем е липсата на разговор между хората гаджето ми пърди в легото ама мене не ми харесва обаче не искам да му кажа.. с това ти преглъщаш едно нещо след време ще е друго и накрая връзката изчезва разговаряйте хора кажете на хората какво не ви харесва кажете им какво ви харесва кажете им какво искате вие да правите или какво не искате да правите запомнете едно по добре да си говорите и да се карате от колкото да си мълчите и да преглъщате

Коментари

1.   Ти си прав, но за връзките има много жени, пострадали от подигравки при признаване на любов, както и мъже от цени. И сега те се чудят кой какво ли ще им каже. Колебанието в заложено в нас като индивиди.

2.   Език мой - враг мой ;)

3.   Буквар

4.   Абе тука какво наблюдавам аз...? Пише еди кой си дадена история, кой търси съвет, кой си излива душата, за да му олекне малко, други от скука и прочее... Навсякъде във почти всички теми ще се намерят образи да пишат "Буквар", "Оправи си правописа, пък тогава пиши", или "Ех, майка му стара, не се научихте да пишете". Абе, джанъм, всички не могат да са с перфектен правопис. Защо не отговорите на въпроса на човека, който пита, или коментирайте по темата написана от него, а се правите на даскали по български? Абстрахирайте се от правописа на човека и се опитайте да сте полезни там с каквото можете в случая, ако въобще можете. Ако ли не просто не виждам смисъл сега като е написал "буквар" каква е файдата от коментара му.
Би било редно според мен модераторите просто да не публикуват подобни коментари.

5.   Колко сте дребнави - 1000 теми, а все грешките и грешките. Не разбрахте ли за толкова време, че някои хора пишат от телефон или се правите на оригиналните, щото нямате какво да кажете по темата? Явно имате по 1 дума в главата, константа за всяка тема. Кофти. Доста кофти за вас.

6.   Хората не умеят да бъдат чесни и искрени един с друг, ето затова им е трудно им е да комуникират помежду си. По лесно им е да влязат анонимно тука и да си питат, щото по лесно. Само че това едва ли много ще помогне.

8.   Не, не разбрахме, че пишат от телефон. Ако искат и от на баба си космическия кораб да пишат, нека е адекватно! Аз не можах да допрочета историята, идва ми множко да се напрягам. Успех!