Обичам го , но той иска секс само !!!
Здравейте , на всички посетители на spodeli.net.От доста месеци нямам сериозно връзка , но в последно време се чувствам самотна така .Обичам нощния живот страст ми са кафета, барове и дискотеки.Всичко това омрзъва с времето и се нуждая от човек до мен ,който ме обича и да съм спокойна и щастлива с него .Връзките нещо не ми се получват , ходех с едно мъж някъде около 2 години и половина , станаха караници и не се разбирахме , той ми изневери и се разделихме .Превъзмогнах раздялата с него .Започнах да се занимавм с едно момче , като си мислех , че е несериозен , но малко ми трябваше (да излезнем няколко пъти , държеше се уникално с мен и никви намеци за секс,в последните месеци нямало е мъж така хубаво да се държи с мен ), но мина време и само , когато му трябвам започна да ме търси , а аз постоянно мисля за него и обичам го много, наистина забравих бившия ми , благодарение на това момче , което сега мисля постоянно за него и не ми излис от акъла..Много съм объркана , той не се сеша за мен , а пиши ми и аз веднага отивам при него , но когато той иска и само заради секс.Аз не съм от момичетата за една нощ и никога няма да бъда.Държи се много добре с мен , няма спор , но не е сериозен .Но на моменти страдам , защото ми искам някой сериозен да си намеря и само едно добро държание нищо друго .Страдам и дори от това качих кг .Моля за съвети.Благодаря предварително .

Коментари

1.   Както ''всички'' искат секс , така и вие ''обичате'' всеки';) . Да не ви кажат 2 думи и вече голямата любов...бебешки истории.

2.   Каквото повикало - такова се обадило. Хем пишеш, че не си била само за секс, хем той като искал секс веднага отиваш. Тоест, в действителност си само за секс, независимо какво твърдиш. Първо си изясни какви отношения искаш, ама наистина какви искаш. После виж какви са ти критериите към мъжете и ако е нужно ги преразгледай.