Изпитание или съдба,може би урок...
Здравейте, живота ни поднася низ от изпитания.... и всеки Божи ден се питаш дали си прав в избора и решенията си... След седмица ще станат три години от както загубих съпругът ми на 49 ненавършили години, последва трудна и агонистична година, до януари на изминалата година, и просто ей, така от "нищото" на ФБ се появи един мъж /с бурен минал живот с 3 деца от три жени... /необвързан, който нахлу с взлом в живота ми, отначало без никакви индикации от моя страна, обяснимо тъгата и мъката ме разкъсваха, преследваше чувството ми за изневяра към човека, който си е отишъл безвъзвратно.... но този човек настояваше да бъда жива, всеки ден отначало си пишехме, като тинейжери.... споделяхме си изминалия ден, всичко, след 4-5 месеца се загнезди и разбира се темата за секс, резервирано от моя страна/не бях готова/.... имах нужда да говоря, живееем на растояние около 30 км, месеци наред до лятото когато се видяхме, пихме кафе, говорихме каза, - че ще ме изчака докато аз реша за нещо, по-сериозно... Не сме първа мадост, може би и двамата сме по- предпазливи, особенно, аз! Наложи се да му помагам, морално и финансово /немного- заем/за осъществяването на негова мечта.... Но впоследствие ставаше все по сприхав и обвинаващт в разговорите ни, изнервен... можеби, че все още не сме правили секс, а имаше толкова много страст - не физичиски м/у нас, знам че по-цял ден мислеше за мен, и признавам и аз за него, чаках часа вечерта на разговорите ни, понякога борбата за надмощие/силни характери сме/.... и сигурно в моето изчакване на подходящия момент, може би изпуснахме момента... незная до снощи когато си казахме -след незначителен спор, че няма да се чуваме! Незная, къде се прелива границата от въздържанието, страста, желанието за общуване!? изневярали всичко това към памета , незная, а уж съм живяла, видяла една жена на 50! Може, би е поредната ми хватка на живота, и как ще я изиграя... , урока е да го научим, а как като поредното изпитание на съдбата за любовта или изневярата! въпроси, лабиринти.... решения.... вина и страст преплетени в едно! Благодаря, че споделих! Бъдете здрави, живота е миг!

Коментари

2.   Мисля, че те е използвал и след като не е получил каквото е очаквал (освен парите), е показал истинското си лице. А това, което ти изпитваш, не е любов, а увлечение, което бързо ще угасне, ако той изчезне от живота ти. Не се занимавай с него.

3.   Няма лошо да си намериш другарче, гледай да си готова за това, но този не ми се вижда много читав, направо го зарязвай.

4.   Съжалявам за загубата на съпруга ти. Това е бил изключително тежък момент, непоправимо тежък... Конкретно за този господин, който ти е бил тръпка и за когото пишеш, съм много предубедена. Уж зрял човек, уж те ухажва, впечатлява, а накрая ти иска заем. Не знам за каква "мечта" говорим и какво е направил с парите, но определено не е мъж на място. Колкото и да е закъсал, гордостта нямаше да му позволи да иска пари от жена, която едва познава. Защото вие дори връзка не сте имали, нито сексуален контакт.
Ако целта ти е била просто да споделиш, добре. Вероятно си стигнала до същите изводи като мен. Някои хора са много лоялни и едвам се отърсват след загуба на партньор да продължат напред. Времето ще покаже. Важното е да си щастлива - сама или не. На твоята възраст е хубаво да контактуваш с приятелки, защото вероятно децата ти са големи.
Поздрави!
Ж24