Писа ми, че иска да сме заедно
Здравейте! Лятото бях в Украйна и се влюбих в една украинка, но тя си имала приятел и така. Обаче след няколко месеца се разделили и тя ми имаше номера и социалните мрежи и ми писа, че иска да сме заедно и че щяла да дойде в България. Хора, които я познават казваха, че оставила бившия си, защото вече не можел да я издържа. Според вас какво да направя??

Коментари

1.   Ми да взема и аз да ти пиша, че искам да сме заедно?
Сериозно, не може да си задаваш такива въпроси за всяка, че даже и съвет искаш. Аз ако се питах дали да съм с всеки мъж, който поиска да сме заедно, знаеш ли колко загуба на време е това. Описваш я като някаква маловажна полу-позната, значи отговорът е - кой откъде е. Ако идва в България с някаква друга цел, например да работи или да учи, а междувременно се опознаете и харесате - това е друго. Ама да дойде, да се омъжи за теб, за да вземе гражданство и да я издържаш... друго си е.

2.   Забрави!!!

3.   Хаха, момичето му трябва изход от Украйна, не я обвинявам. Ти обаче трябва да знаеш, че те знаят как да се възползват от красотата си. Може случая да е друг, но тогава всичко щеше да се усеща и да е ясно.

4.   Просто я блокирай. Нито я познаваш наистина, нито й дължиш нещо.

5.   Благородно ти завиждам :). Може пък да е свястно момиче, не всички украинки са използвачки, то и сред българките има много меркантилни. Това са стереотипи. Според мен тя просто иска по-добър живот, ако това, което хората казват за нея е истина. А може би тя те е харесала. Ако наистина дойде в България пробвайте да сте заедно. Но не е казано, че ще ви се получат нещата, много е относително.

6.   Тази жена бяга от положението в Украйна и от бедността там.
Вярваш или не, там жените са домакини и жевеят още в соц времето.
Още от малки ги възпитават, че са родени, за да бъдат държанки на еди кой си и да се умилкват около мъже с пари.
Имам няколко приятелки украинки или наполовина украинки и положението е такова при всяка една от тях.
Според мен не бива да се хващаш, но ако искаш все пак да я издържаш и просто да си правиш кефа с нея, давай.
Само не се женете, защото ще си патиш.

7.   Жена, в която сам твърдиш че си влюбен ти е казала, че иска да сте заедно. Ако не използваш този шанс цял живот ще се питаш какво е можело да стане. Използвай възможността първо да я шибаш като луд и второ да я тестваш що за човек е. Никой не те кара да се жениш веднага за нея. Поживейте известно време заедно, ти го давай по-скромно и я виж как ще реагира.

8.   Украинките масово са леки жени. Работила съм с украинки и помня колко изпиваха и как се слагаха на всеки. Едната даже спа с един на 16 години, а беше на 33 и с дете. Другата пък направо с шефа. Сам си прави изводите колко са надеждни. Има и свестни, но поне аз не познавам такива.

9.   Имам братовчед на 35г. сериозен, образован и много добре устроен в чужбина, женен с дете. Една украйнка така му завъртя главата, че остави жена си и детето си и се изнесе да живее при нея, прекъсна всякъква връзка с приятели и роднини. Сестра му и брат му живеят на стотина километра от него а се виждат и чуват веднъж годишно, буквално му разби живота.

10.   Бягай, брато!