Недостижимо желание
Аз съм влюбена в млад мъж, който си има приятелка и е на път да се жени. За една тъпа случайност тя е прочела смс-ите, които съм му писала. Сега и двамата сме объркани - да продължим ли или всичко да изхвърлим в коша.??? А страстта я има, желанието също.... но разумът казва друго. Да дръпна ли ръчната или да продължа напред?

Коментари

1.   Бракът му ще бъде грешка ако е влюбен в теб. Нищо не трябва да застава между вас ако се обичате и я има тръпката! И защо да е "тъпа случайност", че приятелката му е прочела смс-ите? По-скоро така е трябвало да стане, явно не са един за друг, помисли върху това. Успех!

2.   Ако си доста по-голяма от него ...остави го така или иначе докато е бил с нея е бил и с теб и сте продължава да го прави.

По-скоро се замисли за факта ако той избере теб ....ти ще си тази която ще чете СМСите.

3.   Бори се за любовта си, ако си убедена, че това е именно той... все пак важна си ти, а не неговата приятелка, помисли първо за себе си, за своето щастие, защото едва ли някой ще помисли за теб. Успех.

4.   Добре е да се направиш щастлива, но не е хубаво да го правиш за сметка на някой друг. Защото така сама ще си вкараш автогол - ще видиш.

5.   до 4 : Да, да мисли за щастието си, но да помни, че щастието не се гради върху чуждото нещастие!!!!!

7.   ЗА СЪЖАЛЕНИЕ, МИЛА, ВЕЧЕ НЕ МОЖЕМ ДА СЕ МЕРИМ С ПО-МЛАДИТЕ ДЕВОЙКИ. НЕ МИСЛЯ, ЧЕ ТОЙ ЩЕ СИ ЗАРЕЖЕ МЛАДАТА И КРАСИВА ПРИЯТЕЛКА ЗАРАДИ ТЕБ. КАЗВАШ, ЧЕ Е ПО МЛАД И ЗА ТОВА ТАКА МИСЛЯ. АЗ СЪЩО ИМАХ ВРЪЗКА С ПО-МЛАД, НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ГОДИНКИТЕ СА ОТ ЗНАЧЕНИЕ. ПО ДОБРЕ ГИ ОСТАВИ ДА ИМАТ ЗДРАВО И СТАБИЛНО СЕМЕЙСТВО, НЕ НАВЛИЗАЙ В ТЕРИТОРИЯ, В КОЯТО НЕ ТИ Е ПОЗВОЛЕНО, НЕ ПРАВИ МОЯТА ГРЕШКА!

8.   Ще се възползвам от това, че сайта дава възможност хората да изразяват мнение, без значение дали на автора ще му хареса или не, и ще кажа, че ми се гади от такива като теб. Казвам "такива " и имам предвид жени, които градят шибаното си щастие за сметка на чуждото нещастие!
Да не би да се свършиха необвързаните мъже ма?

9.   Чакайте, защо всички я нападате?? Много е лесно един мъж да завърти главата на една жена до такава степен, че тя да забрави и морал и достойнство! По-скоро той е виновният,защото е въртял и двете едновременно. Ако наистина обичаше приятелката си, нямаше да спи с друга! Много хубаво,че приятелката му е разбрала що за стока е той!

А колкото до авторката, ако толкова те обичаше, щеше да се раздели с годеницата си и да бъде с теб! Сега дори това да стане, може да се окажеш на нейно място след време. Не знам до колко има чувства към теб.

А ако ти си се намесила в тяхната връзка, без той да те е свалял първи и си го прелъстила, не искам да те съдя, но трябва да знаеш, че всичко се връща. Дано ситуацията не е такава, защото тогава наистина трябва да се чувстваш зле.

Все пак ако това между вас е истинско, ти пожелавам щастие, опитай се да го съхраниш без да лъжете и мамите никой повече!

10.   Да бе, може наистина другата връзка да не е била успешна, а тия двамата да са направени един за друг.

Ми направи това, което мислиш че ще Ви направи щастливи в края на краищата. Ама наистина.

11.   Виж какво, остави тоэи мъж, намери си раэумен, неиэневеряващ, на твоите години и най-важното да е само твой. Остави го да се жени щом така иска. Глупачката е онаэи дето е прочела смс-ите, ако се омъжи эа него, ще я приэная, че наистина е тапа. Ако се бориш эа него и успеш и эапочнете враэка, тя също ще свърши така само, че глупавата ще си вече ти. Един мъж иэневери ли веднъж, винаги ще го прави. Същото е и при жените.

12.   Факт е че свестните мъже в Б-я са заети. Има голям недостиг на образовани, красиви и с амбиции мъже!
А за този случай, сигурно ти е много тежко, но ако наистина те обичаше и искаше, тогава нямаше да се жени за друга. Но имайки предвид недостига на мъже, може би няма правила в случая, така че послушай себе си и разума си.

13.   И на мен ми се гади от такива жени, които развалят чуждите взаимоотношения.

14.   И аз съм сгодена... и само си представям някаква лелка като тебе да се занима с годеника ми и... ще ви пребия и двамата-нещастници!!!

15.   14. И аз съм сгодена... и само си представям някаква лелка като тебе да се занима с годеника ми и... ще ви пребия и двамата-нещастници!!!

Хехе. Я по-кротко, девойко! Ти май се нуждаеш от психиатрична намеса.

16.   Eми да то такива като вас само бой ви оправя, пък после момичето на психолог да ходи... вие пък тука всичките по психиатриите ги пращате бе, големи специалисти се извъдихте, хаха.

17.   Голям смях пада тука...
Само незнам защо нападате жената, а не се погледнете вие самите, какви ги вършите.

Номер 8, 13, 14. Тя жената да не го влачи насила тоя принц........той сам го прави.
Вие си правите живота труден, като изпадате в истериииииииии, и ревност до отчаяние.

Днеска е една утре друга, и човека си прави каквото иска. Той е виновният и няма друг. А.... не се ли замисляте дали и вие не сте били .....тази " лелка" както се изказвате без жената да е казала на колко е години. Преди ТОЙ да ви стане годеник или каквто ще да е. Така, че стига сте давали смешни мнения, за да не ви се смеят хората....

До авторката: А на теб мила, желая късмет и ако си заслужава въпросният Господин, бори се за него, ако пък не оставиго да си продължава живота със заблудената си приятелка.

18.   Ей 17, ти явно си някоя стара дърта крава. Аз не съм момиче. Как стигна до извода, че тази не го влачи насила или не го манипулира, щом като знае, че той ще се жени не се оттегля сама?