Влюбен ли е в мен...
Въпрос към мъжете...Здравейте на всички, няма да навлизам в подробности, но има един мъж, който не мога да разбера привлечен ли е от мен или не. Не сме близки, не излизаме заедно, но се засичаме често при други обстоятелства (колеги сме) Той помни дребни детайли за мен, следи какво харесвам, пита ме за неща свързани с мен гледа ме и ме следи какво правя..., Вие като мъже, можете ли да ми кажете от мъжка гледна точка влюбен ли е в мен или се заблуждавам ?

Коментари

1.   Здравей, отговаря ти мъж.
За влюбен чак не знам, но според мен те харесва и е привлечен от теб. Голяма част от нещата, които си изредила ги правя и аз ( а и генерално повечето мъже), когато харесвам някоя жена.

2.   Все едно описваш мен, но не съм аз, тъй като аз накрая и разкрих, че съм влюбен!

3.   Изброените от теб са необходими, но не са достатъчни условия, за да кажем, че господина е влюбен в теб.

4.   Според мен те иска за секс.

5.   Чак да е влюбен не ми се вярва, но проявява интерес.
Ние мъжете или не слушаме с интерес или забравяме повечето от нещата казани от една жена, освен ако не я харесваме.
А това " и ме следи какво правя " не знам как да го тълкувам. Може да те следи, защото заема по-главна от теб позиция или защото е силно привлечен. Много от жените биха се стреснали при такова поведение сигурно

6.   Твърдо да ти казвам като мъж. И аз правя абсолютно същото,когато съм влюбен и само тогава.

7.   Правя подобни неща, когато съм заинтересован.

8.   Благодаря ви, просто не мога да разбера и затова питам тук за гледната точка на мъжете. Следи ме не като психопат, а просто гледа какво правя...