Мнение
Здравейте на всички. Възможно ли е един мъж умишлено да се опитва да има връзка, било то сериозна (под сериозна имам предвид да има семейство) или само секс, само и само, за да може да забрави жената,която истински обича, а не може да забрави? Благодаря предварително.

Коментари

1.   Ами може естествено. Това го правят и жени и мъже. Сега да стигне дотам че чак семейство да създаде за да забрави, е това вече ми се струва прекалено. Но да си хване приятелка за да забрави друга е напълно възможно а и аз самата съм свидетел на такива случаи

2.   Естествено. Той е мъж. Способен е на всякакви глупости.

3.   Може да се опитва, може би. Зависи от него. Ако съдя по себе си, не би трябвало да успее. Ако мислиш постоянно за някого, докато си с новия човек, то това личи. Дори ако го прикриваш, това те тормози отвътре до момента, когато вече не ти понася.

4.   Абсолютно както и една жена може, ако това наблюдаваш най вероятно е това. Всичко е индивидуално зависи на какъв етап от развитие е човека.

5.   Да, ако смята че това не е жената за него, че тя не става за майка, че не може да и има доверие. Често срещано явление.

6.   Възможно е, само секс. Ама чак семейство, трябва да е доста тъп.

7.   Да, повечето мъже го правят и то много успешно :)
Като не става с едната се компенсира с другата.
Колкото по-силна е любовта към бившата, толкова по-отчаян опит се прави за забравяне.
То и при жените не е много по-различно, нали?

8.   Абсолютно. Лично на мен не ми се е случвало или поне не съм забелязала, но най-близката ми е приятелка, от 3 години се бори с един такъв тип. В неговите очи бившата му е най-прекрасна, най-добра и всичко най, но няма шанс с нея, така че се опитва да е я превъзмогне чрез моята приятелка. Все още се карат заради това, събират и разделят, но в по-голямата си част, я е преживял.
Всички редовно ѝ казваме колко ужасно е всичко това и тя го знае, но като си влобен - край.

9.   Възможно е!

10.   Възможно е. По света има всякакви хора. Не можеш мъжете да ги разбереш повече от жените дори.. Не знаеш какво искат, на какво са способни и прочие и дори не можеш да разбереш дали наистина те харесва, дали наистина иска семейство от теб или просто секс и да забрави бившата

11.   И при мъж е възможно, и при жена, така че много внимавай с кого се забъркваш.

12.   Че що да не може... Това е и класиката в жанра при жените. След връзката с "лошото момче", следва намиране на някой по-скромен, който не обичат, да си починат малко, да им отгледа децата (от него или предните) и да се опитат да забравят предишните.