Искам мнение от мъж
Здравейте.
Моята история не е нещо особено, но ми се иска да чуя мнение от мъжката част.
От няколко години си пиша с мъж, чували сме се, говорили сме си до посред нощ, споделяли сме си, смеем се, шегуваме се и тн. Не сме се виждали никога на живо, но се чувстваме близки един с друг.
В началото на запознанството ни той имаше желание да дойде до града, в който живея, но аз отказах. Тогава беше свободен и явно имаше някакви надежди. От друга страна аз бях в изключително депресиращ период от живота си и не пожелах.
Държим се напълно свободно един с друг. Но никога не правихме намеци със сексуален подтекст.
Наскоро решихме, че е време вече да се запознаем и на живо. Нямаме определена дата, защото и двамата сме доста заети и трудно намираме свободно време. Та, още не сме се видяли.
В два от разговорите ни наскоро, обаче, се отпуснахме в чата и по телефона и правихме нещо като телефонен секс хаха.
Беше странно, но хубаво, интересно.
Първият път, когато го направихме, на другия ден продължихме комуникацията, както по принцип, все едно нищо не е станало. След втория път, обаче усещам, сякаш се отдръпна. Писахме две, три думи и това е. В момента той е зает, има приятелка, с която се виждат рядко и повечето дни е сам или с приятели.
Връзката им е от 2-3 години някъде, но доколкото знам, има неща, които му липсват с нея.
Нямам никакви надежди или планове с него, просто ме гризе неяснотата.
Отпуснах се с него, защото го чувствам близък и знам, че и с него е така, иначе нямаше да продължи комуникацията ни толкова време.
Та, обръщам се към мъжката част с въпрос, какво си мисли, според вас? Как да реагирам? Как да постъпя? Какво да си мисля аз? Лека ли изглеждам в очите му, при положение, че знае за всичките ми връзки и че не съм такава, защото си споделяме всичко постоянно. Не съм имала планове да мърсувам с него, просто се отпуснах. Човърка ме това, че не знам какво да мисля, този човек наистина е важен за мен. Ще се радвам да чуя мнението ви.

Коментари

1.   Как да реагирам?

Как да постъпя?

Какво да си мисля аз?

Лека ли изглеждам в очите му

Са въпроси, на които никой от нас не може да ти отговори. Как да реагираш? А какво искаш? Ако искаш да си продължавате, както до сега, не прави нищо различно.

Няма и как да ти кажем, дали изглеждаш "лека" в очите му, без да го познаваме. Има мъже, за които ще изглеждаш "лека", ако се покажеш без фередже на улицата. Тук можем за ти предложим само индивидуални гледни точки. Моята е, че сте пофантазирали, било ви е приятно и толкова. Това не значи, че ще трябва да се награбите, като се видите. Приказките са едно, действията - съвсем друго.

Най-правилното решение е, да разбереш, какво искаш ти. След това да се чуете/чатите и да си изясните отношенията.

Дядо Торбалан

2.   Колко толкова сте надалеч, че не можа за толкова време да ти отдели ден в който да те посети или да те покани в неговия град?
Звучи ми като играч, който освен с теб се занимава и с дозина други. А за да не иска да се видите явно си опъва приятелката плюс още наколко за спорта, а теб те приема като резерва за сухи периоди, но такива явно няма все още.
И не не те приема като лека, а по -скоро безинтересна.
Аз ако си харесам мацка-ако ще и в Полша да живее веднага бих драснал натам на часа

3.   Меси струва ДАСИ губиш времето, мъже под път и над път гледай си живота, моето мислене щом те обичам веднага те взимам и във гражданството да подпишем. Другото е лъжа.

4.   Като мъж и то с опит(на 33 съм) научих, че държиш ли на НЯКОЙ/Я, то не трябва да има ДРУГ/А!
Пишеш, че години сте си писали и не сте се виждали през това време.
Ти вярваш ли, че този човек е стоял на сухо.
Отвори си очите и не живей в розовия си свят

5.   Телефоният секс не е като истинския, понякога една дума може да скапе цялото преживяване и връзка.

6.   Той е важен за теб, но ти за него не. Знаеш за приятелката му, че се виждат рядко, но това е по неговите думи. Зарежи тия чатове и си намери реален мъж
М37

7.   Странна ситуация. Не сте се виждали, а сте правили тел секс. Според мен ако се видите няма да стигнете до там.
Пракалено дълго си го държала на разстояние.

Но пък може и да не съм прав де ;))

8.   Може и просто гаджето му да е разбрала за вас и за това да се е отдръпнал.

9.   Според мен нищо не може да се каже, без да сте се видели и усетили на живо. Моето лично мнение е, че колкото и хубаво да е онлайн, химията се получава или не само на живо. Разбира се, нужно е малко време, часове, дни, не може от първото вибждане и всичко да е идеално. Дето се вика - малко да си свикнете на излъчването, жестовете, мимиките и пр. Той има приятелка, ати свободн али си? Той ще остави ли приятелката си, заради теб, или ще има паралелна връзка? Въпроси, на които е добре да си отговорите и двамата...

10.   Аз съм мъж, но това е по скоро женски въпрос отколкото мъжки, според мен си няма друга занимавка и се е спрял на тебе, извинявам се, ако съм те обидил, ама истината е такава или поне статистиките дават тези критерии, а те са много.