Женомразките теми
Защо се навъдиха толкова женомразки теми?
Как мислите?
Нали мъжете искаха жените също да работят, да внасят половината семеен бюджет, да са способни сами да се издържат (защото средностатистическия български мъж не може да си позволи сам да издържа семейство), а сега когато това нагледно се случва се съдират да храчат по жените.
Нормално е с финансовата независимост да дойдат и по-големи изисквания към мъжете, защото те вече не са спасителен пояс на закъсалата девойка в беда, тя сама се спасява.
И когато не е финансово зависима жената търси други качества в мъжа - добро отношение, приятна компания, физическа привлекателност, психическа стабилност, хубав секс, партньорство.
На какво се дължи според вас цялото това словесно насилие, обиди, женомразки теми, принизяване на жените във сайта?
Колко отхвърлян трябва да си, за да развиеш такава омраза към жените?
Мъжете ли станаха по-нестабилни психически?
Днешната култура ли насърчава тази война между половете?
Ще се радвам да чуя вашето мнение.

Коментари

101-105 от 105

111.   110. Като се бориш за правата на жените, виж какво е отношението към тях в мюсюлманските държави. Хвърли един поглед над статистиката за женско обрязване в Африка, или какво е било положението на жените преди/след Рухолах Хомейни в Иран.А как се отразява кастовото разделение в Индия на жените?Също така и бардаците в Бангладеш https://www.youtube.com/watch?v=JYPyI1agpiw.Смешно злобно човече.

112.   №75 / 110

"Нищожества". "Лайна". Да, думите на възпитан и стойностен човек са това.

Не е голямо чудо защо и един свестен българин не познаваш, те волево не биха деляли и един квартал с тебе. Много българки също.

Като нищо не става от теб, България/българите са виновни.

113.   M 33

Като чета тази тема все повече и повече ми се отщява да се женя...

Сам се пера, гладя, чиста и готвя. Дефакто не ми е проблем нещата които трябва една "стойностна домакиня" да прави. Даже не знам какви са задълженията на една жена в дойката тъй като не съм чакал или губил времето да търся. Как беше, зад един успял мъж стояла стойноста жена. Еми аз нямам жена и каквото си нацелих засега съм го направил или получил след труда и ината които съм положил.

Просто наистина ми писна. Па преследване, па обещания, па да не съм като другите (каквото и да значи това), па това, па онова.

Като не искате женомразки е ходете у фитнеса, там истински "мъже" колкото искате. Барем ви забележат и спрат да правят шибания бицепс в клетката за клек.

115.   Никога не съм имал НУЖДА жена ми да готви, пере и вкарва пари в къщи. Аз готвя, обожавам да мия чинии, често съм на кеф даже и да чистя. Или плащам цялата сметка или ако тя настоява-делим. Никога не съм си мислил и че жената изобщо трябва да върши нещо в къщи.
Имал съм нужда от разбиране, съчувствие и любов..
.
ВСЕ ПАК стоя сам вече толкова години. А тези които идват и си отиват, са в момента самотни майки и отглеждат копелета.

116.   Да, и аз съм се чудил доста какво е това робство/слугуване вкъщи тъй страшно за жените?Все пак не переш декември в каменно

101-105 от 105