Днес разбрах, че приятелят ми си има любовница
ДНЕС РАЗБРАХ, ЧЕ ПРИЯТЕЛЯТ МИ СИ ИМА ЛЮБОВНИЦА. ЗАЕДНО СМЕ ОТ 2 Г., НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ СЕ ВИЖДАМЕ ПО РЯДКО ПОНЕЖЕ НЕ СМЕ ОТ 1 ГРАД. МН. ГО ОБИЧАМ НО ДНЕС СЛУЧАЙНО РАЗБРАХ ЧЕ ТОЙ СИ ИМА ЛЮБОВНИЦА НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ ДА ПРОДЪЛЖА ЛИ ИЛИ ДА ПРИКЛЮЧИМ?

Коментари

1.   Разговаряш с него и прецени. Но това не е на добре, едва ли ще му имаш доверие вече.

2.   По-добре приключете, кой знае от колко време те лъже, а и може пак да се повтори. Знам, че е трудно, но е най-добрият вариант. Успех!

3.   ГАДЖЕТО МИ ПРИЗНА, ЧЕ МИ ИЗНЕВЕРЯВА. С ГАДЖЕТО МИ СЕ ЗАПОЗНАХМЕ В ИНТЕРНЕТ, РАЗМЕНИХМЕ СИ ТЕЛ. И ЗАПОЧНАХМЕ ДА СЕ ЧУВАМЕ ВСЕКИ ДЕН, ГОВОРЕХМЕ СИ С ЧАСОВЕ. СЛЕД КАТО СЕ ВИДЯХМЕ И СЕ ВЛЮБИХМЕ ДО ПОЛУДА. НО ПРОБЛЕМА НИЕ, ЧЕ СМЕ ОТ РАЗЛИЧНИ ГРАДОВЕ И СЕ ВИЖДАМЕ ПО- РЯДКО.

АЗ МН. ГО ОБИЧАМ БИХ НАПРАВИЛА ВС. ЗА НЕГО И ТОЙ ТВЪРДИ СЪЩОТО. ОБАЧЕ КОГАТО АЗ ПОВДИГНА ВЪПРОСА ДА ЖИВЕЕМ ЗАЕДНО ТОЙ ВИНАГИ СЕ ИЗМЪКВА И МИ КАЗВА ЧЕ ИМА ВРЕМЕ НЕМОГА ДА ГО РАЗБЕРА, КОГАТО МУ КАЖА ЧЕ ЩЕ МУ ХОДА НА ГОСТИ ТОЙ ВИНАГИ ЗАПОЧВА ДА МИ КРЕЩИ И ДА МИ КАЗВА ЧЕ Е ИМАЛО ВРЕМЕ ЗА ВСИЧКО НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВА ДНЕС РАЗБРАХ ЧЕ ПОДДЪРЖА ВРЪЗКА С НЯКВО МОМИЧЕ И ЧЕ ПРАВИЛИ ВИРТ. СЕКС С НЕЯ ПО ТЕЛ. И СКАЙПА А ПОСТОЯННО МИ СЕ ЗАКЛЕВА ЧЕ НЕ МИ ИЗНЕВЕРЯВА И МН. ДЪРЖАЛ НА МЕНЕ НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВА ДАЙТЕ МИ НЯКАКЪВ СЪВЕТ.

4.   Изглежда, че той изобщо няма намерение за сериозна връзка. Така, че изборът е твой - дали да си губиш времето още дълго с терзания защо се държи така отвратително с теб и те лъже безсрамно, или веднага да го зарежеш и да намериш някой друг, в който да се влюбиш, на който наистина му пука.

5.   Бягай далеч от хора като него. Имай достойнство и си го эащити, мъже колкото искаш. Нали энаеш "на паэара всеки гледа, но не всеки копува". Такива са мъжете, иэроди, всички до един.

6.   Искам да ти кажа ..не за да те боли а за да се опитам да предпазя поне един човек .. щом ти крещи когато му говориш че искаш да го видиш и да идеш при него това е нападение ти да се окажеш грешната че бързаш.. зарежи го най-безподобно!

Извикай го да ти дойде на гости и го изведи с приятели и пред всички го нареди хубаво да го поставиш на място!!! Много ще те боли но хубавите хора ги достига добро а с този ПОРЕДЕН лъжливко ще си изхабиш и нервите и чуствата :) Моля те мила държ се и не му позволявай да ти тъпче гордостта!!!

7.   Слагай край и не вярвай ако ти каже, че няма да се повтори. А и любов от разстояние... "Невиждани очи се забравят."

8.   На всичкото отгоре секса с виртуалните приятелки вече е факт, гарантирам, щом не иска да се виждате, ами ти повишава тон. Имам опит от такава връзка, накрая така излезе, гаджето му не беше виртуално, а съвсем реално.

9.   Вълкът козината си мени но нрава не! Бягай! Ще живееш в постоянни лъжи и изневери! Живота ти ще бъде безкраен ад!

10.   Забрави го. няма смисъл да се Нараняваш. Поеми по своя път. Този не те уважава и няма смисъл да си пропиляваш времето и сърцето си заради такъв. Вдигни глава усмихни се и тргни напред. Болката ще мине малко по малко.

11.   опитаи се да поговориш с него... и виж.. какво го е накарало да изневери...