Въпрос към жените
Когато един мъж загуби една жена, поради груби грешки, които е допуснал, но я обича и иска да я върне, как е по-добре да постъпи

Вариант 1
Да се моли, хленчи и да обясни с думи прости, че съжалява, че си е осъзнал грешките, че работи по себе си и че ще се промени и повече няма да допусне подобни грешки. Че е готов на всичко само и само да бъде с нея. Като това да е периодично

Вариант 2
Да обясни на жената, че иска да бъде с нея и че си осъзнава грешките, но да го покаже с характер и да прояви себеуважение. Да не се натрапва и да не се моли

Кой от двата варианта е по-възможен и защо?

Защо при първия вариант винаги резултата е отрицателен при вас жените? Защо, ако си признаеш цялата вина и не виниш жената и се молиш и хленчиш и търсиш постоянно това отблъсква и дори и да си имал шанс, то вече нямаш?

Коментари

1.   Еми труден въпрос. Жена съм и вторият вариант би задържал интереса ми по вече. Да покажеш, че си мъж с действия не с думи би свършило по добра работа. Но като цяло загубиш ли интереса на една жена е много трудно да си го върнеш, трябва много да държи на теб иначе и звездите да й свалиш нищо няма да постигнеш.

2.   Ако много се е разочаровала, нищо не става. Просто да покажеш че се интересуваш и държиш на нея без натрапване.

3.   Няма да излъжа втория вариант е по-добре, но ВСЯКА жена се чувства по-добре когато и се молят, така виждат че наистина я искаш и съжаляваш. Ако примерно си направил нещо ужасно и кажеш безчувствено така и така, на мен ще ми стане тъпо.

4.   Зависи какво си направил. Жена съм колкото и да ми хленчи и извинява един мъж, ако ми е изневерил няма да му простя. Колкото и да се моли и извинява. Всичко друго мога да преглътна и някак да простя и съм го правила, само горчилката и разочарованието се трупат, но това не е нищо тъй като и следващият може да огорчи, нарани, разочарова. А вече изневярата е друго нещо. Някак непростимо и към партньора и към себе си. Любовта е сложна

5.   Какви са тези груби грешки?
Иначе, не ми допада хленченето и моленето от никой пол. Не може да постъпваш зле, да бъдеш лош и после да лееш крокодилски сълзи. Човек трябва да си застава зад постъпките, независимо какви са. Понякога правим неща, с които не се гордеем и съжаляваме за тях, но е редно да не хленчим, при положение, че веднъж сме ги сторили и явно тогава не ни е било проблем. Примерно при изневерите е редовна практика, изневеряваш и започваш да се молиш и да съжаляваш едва тогава, когато те хванат.
Като дете вярвах, че зрелите хора се държат на ниво, застават, поглеждат те в очите и ти казват, че са сгрешили и съжаляват, че не могат да върнат времето назад, но занапред ще внимават повече. Сега вече знам, че малко хора го умеят, но уважавам тези, които все пак се извиняват без излишни циркове. Такова извинение бих и приела по-лесно. Но няма да повярвам истински, докато промяната не ми се докаже с действия.

6.   На мен ми се е случвало. Бившия ми избра първия вариант. Ами изнерви ме, всеки ден ми се обясняваше, то не бяха цветя и бомбони през ден, не бяха любовни писма... Ами отрязах го защото в неговия случай грешката се повтаряше за седми или осми път вече. Имахме и други проблеми във връзката свързани с родителите му, бяха минали шест месеца откакто сгреши... А отделно такава настъпателност от негова страна ужасно ме изнерви и стресира. Просто искаш да сложа край само и само за да не се мъчи той и да не се мъча аз. Чувствата ми към него бяха охладнели, бях започнала да излизам с друг. Предишните пъти винаги му бях прощавала, но този просто реших да кажа не. Ако още го обичах както по-рано, щях да го приема с отворени обятия.

7.   Междинен вариант между двете.

8.   Вариант 3
Вълка козината си мени, но нрава не
Никога не бих се върнала при някой, който се дъни, независимо как се опитва да си показва интереса

9.   Вариант 3

Няма начин за връщане назад, независимо как ще опитва.

10.   Ако те обича, който и вариант да избереш ще се върне при теб. Аз бях зарязала приятеля ми поради многото грешки, които допусна, но се върнах при него, не защото ми се е молел или хленчил, нищо подобно, а просто защото исках да му дам втори шанс. Стига да си осъзнал грешките си, бъди твърд и непоколебим. Хвани ръката й и не я пускай, бъди настоятелен. Успех!

11.   Истината е, че когато жените, когато обичаме сме склонни да простим непростими неща. Това, че се печелим с отношение важи само, ако ака или иначе сме се вклюбили... иначе наистин акакто вече обясних, а и челни стойки да правиш - няма да има файда. Тя като е решила да се а рзделите много дълго време го е обмисляла преди това... Може да те заболи, но вероятната причина да ти набие в очите всичките ти грешки и провали спрямо нея е, че вече е угаснала. няма тръпка, влечение, чувства. Няма го... "ОНОВА" Има и материални момичета... сега живем в такова време.. тези нямат душа така или ианче и са скучни като водещ по ТВ СКАТ... не си ги печелил, няма и да ги загубиш... за друго говорим...
Мъжете са доста по-склонни да се разделят с половинката, заради нейни изцепки. От части е, заради склонността ви да се заблуждавате, че не можем без вас. Мисля, че бях изчерпателна. Обичаме ли ви - прощаваме ви! Спрем лид а обичаме - вадим кутията на пандора в случая с грешките ви и ви ги навираме в лицето. Все пак сме ги складирали дълго и прилежно в мемори диска си, за да има тежест основанието за раздяла

12.   Задаваш грешните въпроси и ще получиш грешни отговори! Вариантите са само два! Вместо да молиш и да хленчиш, не допускай същите грешки със следващата! Спри наркотиците, алкохол, хазарта или каквато друга зависимост имаш и когато се излекуваш след години, си намери приятелка, която да оцени това което и даваш! Да се връщаш да търсиш изгубеното е загуба на време! Някой друг го е намерил, излъскал го е и то блести с нова светлина! Трябва да е много изпаднала, за да се върне при теб! Какво и гарантира, че едни глупости няма да смениш с нови? Когато си ял развалена храна, после само от вида и ти се гади!

13.   Много зависи от това какви са грешките

14.   Аз съм жена и мога да ти кажа, че ако вината е твоя е редно да си го признаеш. Не да хленчиш, но да си признаеш. По принцип зрелите хора, не те знам на колко години си, говорят открито за проблемите. Така че, ако можеш да говориш с нея ще е най-добре. И трябва да кажа и на теб, и на коментиралите, че има и много по-лоши неща от секса с друга жена, които един мъж може да причини. А относно това как да се извниш и да си я върнеш, за да разбереш дали изобщо можеш, първо трябва да говориш с нея. Макар че нещата, които ще ти каже в яда си не се знае до колко ще са истина. Идеята е, че от това колко и какви грешки си допуснал и най-вече как тя ги е възприела и в каква светлина вижда теб след тези груби грешки зависи и колко сълзливо, драматично и сърцераздирателно трябва да ти е извинението, колко постоянство трябва да вложиш и какво трябва да се промени. Има грешки, които се замазват с цветя и някой друг мил жест. Има и такива, за които ще трябва да дадеш всичко от себе си и далеч не говоря за материални неща, може да отнеме месеци.
Go big or go home! Ако търсиш по-лесния вариант, послушай 12, ако наистина си я искаш обратно трябва да си готов здраво да се потрудиш.

15.   Да покаже къде е сбъркал, и да осъзнае, че дадено поведение ме е наранило. Да си го признае пред себе си, и ако има смелост, и пред мен. Да не ми прехвърля цялата вина, и да се прави на жертва. Да може да каже- аз не бях прав за това и това, държах се гадно. Да ми каже поне веднъж, че ме обича, липсвала съм му, и иска да е пак с мен. Че ще се постарае да си поправи грешките, ако имам желание. Това би ме спечелило, нито цветя, подаръци и обясняване в любов. Нито хленчене и сълзи. Просто мъж, който като такъв застава зад действията си. Много и зависи какви са и причините де. Но ако красивите обещания не се сбъднат, или пак си прави същите неща, тогава нищо не ме накарало да съм с този човек. Веднъж ме е предал и разочаровал, повярвала съм пак, и ако пак ме разочарова, ще боли още повече. Веднъж загубиш ли доверието на един човек, и той пак ти го гласува, ще си пълен глупак да го разочароваш пак. Или трябва да си много сериозен, или просто не го причинявай на жената.

16.   не знам защо изобщо споменаваш вариант 1. Хленченето, моленето и реването не са мъжко поведение, затова отблъскват и карат жените да презират мъжа. Ако човек не се е замислил за грешките си и не ги е осъзнал, хленченето е последното, което може да промени решението на жената.
По-скоро вариант 2 говори за зряло поведение, при което човекът е осъзнал проблема и е поработил върху решаването му.
Разбира се, има вариант, при който жената по никакъв начин не би се върнала при мъжа, ако ще всеки ден да прави челна стойка пред дома й. Не става ясно какви са точно грешките, от колко време са проблемите им.

17.   Избираме втория вариант и при него имаш повече шанс, защото искаме мъж до себе си, който осъзнава грешките си, а не дете което ще хленчи и мрънка всеки път и ще повтаря грешките си.

18.   Вариант № 4

Намираш си друга и гледаш да не допускаш същите грешки :)
Много по-ефекетно ще стане и ще знаеш как да постъпиш.

19.   Свършиха ли се жените? ;))

20.   Ако си имал шанс с нея, но сам си го проиграл поради груба грешка, нищо не можеш да направиш защото вече не си в позиция да правиш каквото и да е. Най добре си вземи поука и продължи напред вместо да хленчиш тука как жените не дават втори шанс. Не са длъжни да ти дават след като се дъниш, разбра ли?

22.   Вие 16-20 годишните, правите поради глупост и хормонални атаки изумяващи грешки. Жена която държи на себе си не би се връщала към инфантилна личност, която да превъзпитава. Затова и ще предпочете да бъде с мъж мислещ какво прави и можеш да и осигури спокойствието да се чувства жена, а не обект за експерименти.

23.   Не можеш да искаш да бъдеш друг, нито преди, нито след, нито във вечността. Ф.Н.

24.   включвам се като жена тук но с лично мое мнение като се поставя на мястото на жената която обичаш. Според мен откровението под какъвто и вариант да е ще прозвучи истински, защото обяваваш, че я обичаш и искаш да е тя в живота ти. Дали ще събереш куража по телефона или съобщение на лично ще направиш така да е ясно, че държиш на НЕЯ. Но по важния момент е как ще ти го приеме и доколко ще ти вярва занапред. Според мен това те вълнува най вече. И аз като жена бих си задала оттук нататък куп въпроси -от рода дали си заслужаваш. Но тук важната роля ще бъде твоя. Всички грешим. Но за да корегираш твоите грешки трябва да се вгледаш в другия. Какво правиш за да се чувства добре -ако е щастлива всичко е ок ако ли не куцат някэде нещата. Споделяй, питай , проявявай грижовност та си. Прави я щастлива за да бъдеш и ти щастлив. И тогава няма да си в колебания', и дерзания дали правиш грешки или не. Тя ще бъде отражение на твоето отношение към нея. Малко отклоних темата за което се
извинявам. Дано съм била полезна.

25.   Зависи изцяло от жената. Има някои които страшно бързо прощават, има такива които изискват повече време и усилия, а има и такива като мен, за които и да умираш, няма да ти простят.