Къде да го открия
Моля без нападки и клишета, а конкретно на въпроса, спешно ми е.
Жена съм, на 31 г., наскоро се преместих в София. Бих казала, че съм много красива, направена съм, имам хубави големи гърди и спортно тяло, с бразилско дупе, тренирам ежедневно за тази цел.
Заглеждат се доста мъже по мен и ме свалят откровено, но все така се получава, че демонстрират някакъв социален и материален статус, който впоследствие се оказва въздух под налягане.
Излизам по барове в София, в женска компания, но така и не мога да открия правилната среда.
Искам да попитам тук женската част от форума, за подходящи места и заведения в София, посещавани от успешни и заможни господа.
Не говоря за дискотеките като Бедрум или мегами, там ходя, но в тълпата ми е трудно да отсявам, пък и всеки втори там се прави на баровец, и е с фланелка менте на Филип Плейн.
Дайте идеи за барове, клубове и кафенета.

Коментари

1.   Намери си работа. И живот. И поумней.

2.   А ти спонсор ли търсиш? Знаеш ли колко ги има тук като тебе, с лопати да ги ринеш. Те богаташите не ядат доматите с колците, а гущеров и той се ожени. Ша почакаш кака. Спешно й било...спешно можеш да се озовеш само в криминалната хроника...

3.   Отговора е в Столипиново, разпитай, там имат много яка дискотека, ако си падаш по бразилски тип кожи това е мястото

4.   ОжасТ!

5.   Мислиш ли, че такива мъже имат време за барове всяка вечер? Отиди в някой стриптийз клуб, по-вероятно е там да ги намериш.

7.   Пусни обява в ало. бг там се търсят заможни господа с платежни способности ;)

8.   Пързалка от някой чекиджия. Жена на 30 никога няма да се опише така...

9.   от Авторката.
То верно, в бг форум няма да ти отговорят конкретно на въпроса а ще те нахокат.
Хейтърите и хейтърски, живейте си безсмисления живот във вмирисаните панелки, налейте си по една ракия довечера и псувайте сърцата.
Аз си знам цената, инвестирала съм в себе си и знам какво искам от живота

11.   Много би ми се искало да кажа, че подобни плиткоумни подобия на мъже вече не се намират по нашите ширини, уви обаче, намират се.

Спокойно, ако си достатъчно вървежна, те сами ще те намерят.

14.   Това е написано от същата авторка на "За умните жени, които плашат до смърт мъжете.... ". Същият стил, абсолютно същата надменност, напереност и високомерие във текста, навяващи абсолютна тъпотия, идиотия и простотия на авторката. Капризна, разискваща, отсяваща и постоянно мрънкаща. Никой не е достоен за нея, никой не е извисен колкото нея, никой не е на нейното ниво, тя е малката принцеса, дето търси идеалния принц на бял кон, и със никой друг не е достоен за Нейно Кралско Височество. Пълен блювоч.

16.   Заможни мъже едва ли ще намериш в "барове, клубове и кафенета". Пробвай по луксозните офиси и банки ;)

17.   Браво на тебе! Точно заради такива като теб слагаме жените под един общ знаменател. Няма да напиша думата заради уважение към сайта.
Има най-малко 100 сайта в които можеш да си пуснеш обява. За съжаление никой не обръща внимание на такива златотърсачки. Следващия по-състоятелен когото задушиш, го накарай да те спонсорира за Дубай. За друго е късно.

18.   Ехее, жените с твоята професия на 31 години вече мислят за пенсия, ти още не си открила "татенце"! Успешните и заможни господа имат много добра представа, колко струват трофейните жени и търсят нещо в диапазона 20-25 годишни. На 31 да обикаляш на лов за спонсор по клубовете, може да предизвикаш най-вече съжаление и насмешка. По-добре опитай с някакво интелектуално лустро, да те поканят и представят на частни партита. По дискотеките най-много да те опънат веднъж и толкова.

Дядо Торбалан

19.   Аз си знам цената, хахахахаха....5,00 лв. с..рка прИмоция на околовръстното. За това се приготви, мила. Явно си гледала филма Хубава жена, но не забравяй, че това е филм и в живота се случва към 0,01 %. Обикаляй баровете, щом нямаш друга работа, но освен в тоалетната, нямаш друг шанс за реализация...В баровете такива като теб дори не ги питат какво търсят. Пише им на челото.

20.   Само на мен ли ми се струва, че на Дядо Торбалан му е паднала саксия на главата? До вчера обясняваше как трябва всеки да се чука с всеки, а сега съди проститутките и в другата тема съди изневеряващия.Или съвсем е одртял, или някой го е хипнотизирал.

21.   Ама и вие сте значи едни завистници значии .. така да обиждате стойностната жена незаслужено. Ни въй срам !

Виж са - пусни тема в бгмама. Там всички са обзаведени с Аполоновци или поне алфа мъжкари, които изкарват много пари, правят скъпи подаръци, угаджат им всячески и като им кажат "вече не те обичам" им оставят колата и апартамента и си тръгват с подвита опашка, като разбира се им плащат издръжка ;)

Ако някоя се смили ще ти каже как да се уредиш ;)

24.   По заведения и бараве трудно ше откриеш човек за сериозна връзка( брак , деца) и финансово да те поддържа. Там е пълно с такива като теб. Ти си на 31 и избора ти е оше по-ограничен. И понеже искаш конкретен отговор къде да търсиш такъв ти казвам най-добре на работното място. Потърси си работа някъде като секретарка ( ако нямаш стаж за друго) или лична асистента на някой преуспяващ господин. Но пак шансовете за нещо сериозно не са ти големи тъй като такъв тип мъже са над 40г, което ще рече вече женени и с деца. Малко късно си се сетила да търсиш. Не съди само по дрехи и коли защото аз лично познавам 2-3 доста успели със стабилен бизнес и по нищо не им личи.