Колеги
Здравейте, от 8 месеца работя в една транспортна фирма, която извършва ежедневни автобусни линии. В фирмата работим около 50 човека зимата и около 100 човека лятото. Аз съм на 24 години и работя като "Кондуктор", таксувам пътниците, проверявам карти и т. н. От както започнах работа се заглеждам и се влюбих в един от колегите който работи като шофьор при нас и е на 60 години. Говоря си с него по работа и общи неща като къде живее и т. н. Колежките казват че малко е скучен, говори за автобуси, разправя случки от едно време що е било и как е било. Когато ме сложат да работя с него по наряда / по график / пием по кафе по време на почивките с колежките и колегите говорим общи работи базикаме се. От 2 години разбрах че се е развел с жена си. Има една дъщеря която е омъжена. Постоянно го искам и мислите ми все към него летят.
Въпросът ми е какво да правя и дали може да стане нещо между нас ясно ми е че само секс може да има между нас и няма как да имам с него някаква дълготрайна връзка?
Според Вас как да постъпя?

Благодаря Ви предварително!

Коментари

2.   "Постоянно го искам и мислите ми все към него летят. "

Това е от песента "Хиляди слънца" на Орхан Мурад.

Ами просто го покани да излезете след работа или направо на гости у вас и всичко е 6. Много ще ти се зарадва, стига да може да го вдига все още.

5.   36 години разлика? Вие сериозно ли говорите?

6.   Ако това е истина, при 36г. разлика в негова полза, значи той трябвад а е Джордж Клуни та да се влюбиш и същевременно да изглеждаш изключително зле... щом се заглеждаш по 60 годишни... Т. е нормално младо момче не би ти обърнало внимание... хахах (Извини ме) Казват, че за любовта граници няма.
Виж сега, има хора по на 60 които правят секс, но те са си горе долу набори. Живота не приключва на 60! Неговия може да приключи с инфаркт, ако си яка мацка с крайно извратени разбирания, а той е дебел, плешив и сбръчкан не е виждал гола жена от 89-та година. Предложи му да излезете, ако толкова ти харсва. Ще приеме и ще е щокиран че такова щастие му се изсипва на главата. (Освен ако пак казвам, младостта не ти е единствената добродетел)
И вече, ако стане работата, ще ти припомня следващия път в градския тарнспорт под кой номери к'ъв ценен съвет съм ти дала, и съм ти посочила дет се вика пътя и истината в живота, дала съм ти и *** в ръцете, та не само да не ме глобиш, и карта гратис да ми извадиш за цялата градска мрежа с доживотна валидност. Айде със здраве!

7.   Благодаря на N 2 и 6 за съветите!