Мъже какво ви е определението за хубав секс?
Жена съм на 32г. нямам много мъже зад гърба си, понякога имам нужда от страстен и див секс а понякога от бавен и нежен, зависи от настроението. Понякога хич не ми се прави, но се съобразявам с нуждата на супруга ми и не му отказвам, той ме познава и ме усеща, имаме си свойте хубави и не чак толкова хубави сексуални преживявания.Може да се каже,че съм добра любовница, в смисъл любовница на мъжа си, не в другия лошия смисъл/любовница на друг/. "Пробваме различни неща и пози, без тройки, правя му свирки и той ме лиже, правим и анален секс, харесва ми всичко за сега.
Питам мъжете" Какво е определението ви за хубав секс?Какви умения трябва да има жената? Какво означава добра любовница според вас?Правили сте секс който може да определите като най-добрия в живота ви? Разказвайте!

Коментари

1.   Хубав секс е този с оргазъм и за двамата, ако е по едно и също време - най-добре, макар че рядко се получава, а и е хубаво мъжът да задържи, за да има време за жената... Неин втори, трети и т. н. с негов първи е добър секс, според мен. Начините на доставяне на наслада и стимулация са много, има цяла Кама Сутра напусана. Зависи от вкусовете и напасването на партньорите. За някои по необичайни неща някои хора се страхуват или срамуват да си кажат, което, за мен, не е правилно. Да си пожелаем хубав секс на всички!

2.   Хубавия секс се случва в момента в който го искам и по начина по който го искам.
Без отлагане, уговорки, ама чакай да изгледам филма, да се изкъпя, да вечеряме, да отидем на дискотека, ама така не ми харесва и т.н.

3.   Добра любовница означава да е спонтанна, желаеща и експериментираща. И не на последно място да излъчва женственост, грация и страст. Някак секса да се случва истински, спонтанно, а не все едно си записваш час за масаж.

4.   Ми според мен като мъж, от това, което описваш ти влизаш в категоричта добра любовница. Номер 2 и 3 добре са допълнили за спонтанността. Освен това е важно да си добра за мъжа си, той да е доволен. Ние няма как да те оценяваме, пък и не бива. Радвай се на интимния си живот с човека, който обичаш и не го мисли!

5.   Няма сравнение между секса със съпругата и любовницата. Субекта е различен. А съпругата да се държи като любовница... мноооого трудна работа, не защото съпругата не може, а просто няма време между децата, домашните и служебни задължения. Е има сигурно и изключения....
За мен най-хубавият секс е с човека когото обичаш в моя случай съпругата. Знаем взаимно какво ни доставя удоволствие, не се крием... освен от децата, не ти се налага след секса да се прибираш в къщи. Това е. Детайлите са специфични за всеки човек.