Директен въпрос към любовника
Имам връзка с женен мъж от две години и двамата сме семейни с деца. Много пъти се разделяхме и събирахме. Той ми каза, че няма любов между тях, заради децата били заедно. Сега наскоро той ми сподели, че тя започнала да му помага в работата. Аз му предложих ако е съгласен да прекратим нашите отношения, да се отдегля за да им потръгнат нещата. Той отказва да се разделим, казва че му е хубаво с мен. Аз го попитах директно с кого му е най хубаво жена му или с мен. Той ми отговори с мен. Това означавали, че малко поне ме обича. Щом му е по хубаво с мен а и ми каза, че е истинал към нея. Той много трудно говори за такива неща. За две години и половина чак сега почна леко да ми казва това. Възможно ли е да се е влюбил в мен. Никога досега не съм си позволявала да го питам такова нещо, но той ме пита с него или със съпругами е по хубаво.

Коментари

1.   "Аз го попитах директно с кого му е най хубаво жена му или с мен. Той ми отговори с мен. Това означавали, че малко поне ме обича. Щом му е по хубаво с мен а и ми каза, че е истинал към нея. "

Ама колко сте доверчиви жените .... направо не е истина. ;)
Приличаш ми на Едит (жената на Рене от "Ало Ало")

А иначе - ние сме умни, хитри, комбинативни, креативни ... и т.н. ;)

3.   Лъже те. Не се заблуждавай.

4.   Всичките така казват-хубаво му е с теб, за пред теб жена му е нищо, ама заради децата, а в къщи им е рай и пей сърце
Ти ако си се хванала на едни голи приказки...

5.   Те всички така казват, ти какво очакваш да каже, че с жена му му е по хубаво ли? Наивни сме ние жените, казал ти е това, което искаш да чуеш.

6.   Защо жените толкова лесно се подаваме на сладникави приказки ? Е като разбере мъжът ти за любовника и подаде молба за развод той ще ти помогне ли? Толкова ли ти е тежко положението със съпруга ти, че да търсиш услугите на този мизерник. Отсвири го незабво и се опитай да си подредиш живота в къщи, ако това не става - разведи се.

7.   мхм, и аз бях в същото положение. Вярвай му :))))Сега се надсмивам над себе си, колко наивна съм била

8.   Иска ти се-да се е влюбил-ама няма. Не се разделя с тебе-че кой ще откаже секс на аванта? С жена му не му било хубаво-защо седи с нея тогава? Заради децата-много банално, много смешно. В такива ситуации всеки трябва да си знае мястото-тя е неговата съпруга, майката на децата му, неговата половинка-е, поомръзнала, ама негова. А ти си просто една... е, хайде да запазим добрия тон. тук не дават да се пишат обиди.

9.   ти какво очакваш да ти каже: жена ми е супер, на малкия й пръст не можеш да стъпиш, обаче ми трябва и разнообразие, кефи ме, че и друга жена ми връзва, а и малко извънбрачен секс не е зле...
не е истина колко наивни хора има...

10.   Много интересно, какъв е случаят сега? Той е отговорил, ти не си му, лъже те, както лъже жена си, както лъжеш мъжа си. Намерили сте се, дано ви провърви както и на хората, които мамите.

11.   хехе, то хубаво любовника ти ги приказва такива сладки приказки, ами ти и твоят съпруг? Много добре те е питал на теб с кого ти е по-добре, с любовника или с мъжа вкъщи? Оплакваш ли се от мъжа си какъв е мухльо и не струва? И въобще, какво очакваш като развитие от вашите отношения? Той лъже жена си, ти твоят мъж, каква идилия само....

12.   Пред жена си ще те нарича грешка. Не се заблуждавай.

13.   Знам, че не би могла да ми отговориш на въпроса, но кога ще спрете да бъдете егоистки? Добре женен- женен. Ти също си семейна. Не казваш колко деца имате. Но дори едно дете да е, кое е по-важно в случая? Вашите отношения с любовника? Или това, че сте стигнали до такъв предел в семейните отношения? " Ще си правя кефа". А тези деца? ! Ще си развалите семействата ли? Развалете ги. Това е егоистична постъпка! Няма абсолютно никакво значение "новия мъж" на мама колко много ме глези или разбира. Децата попиват абсолютно всичко около тях. Затварят го в себе си, и това им тежи с години. Никой мъж или жена не може да замести биологичните родители. Помислете за тези крехки създания на които сте дали живот. Толкова като ви сърби, си вършете работата. Винаги. Ама абсолютно винаги, рано или късно нещата излизат на яве. Възможно е съпругът ти вече да знае за авантюрата ти, но заради децата да мълчи. Те усещат когато има напрежение. Мандръсайте се с любовника си докато си омръзнете и не си разваляйте семействата!

14.   Тъжно ми стана колко пошли сме станали, а даже не съм моралист.

15.   Ти си малко, като една моя приятелка, но тя е разведена. Хлътнала е по женен мъж, той разбира се няма намерение да се развежда, но тя се надява, защото в него вижда другото си аз. Според мен си е създала идеалния образ в негово лице. Вероятно сме наивни жените по природа в определени ситуации. Аз женен мъж не съм и не бих погледнала, но ... .

16.   Продължавай в същия дух- питаѝ го дали теб обича повече и като чуеш ДА, чакай и се надявай да се разведе и да се ожени за теб. Ще стане- някога, в някой друг живот. Междувременно може да оставиш съпруга си - защо ти е? Нали си намерила друг, когото ти е по-хубаво? Така ще се озовеш в положение "от два стола - на земята", т. е. приземена. Или може би “от два х.. - на трети". Споко, не си ни първата, ни последната. Аз не знам дали въобще има неверен съпруг, на когото жена му не е фригидна, остаряла, грозна, мърмореща, проклета и каквито още кусури се сетиш, пък той, горканчо е с нея само заради децата. И не казва на любовницата си, че я обича повече от жена си. Ако ти харесва да те използва, за да си разнообразява домашния скучен секс (защото той самият не може да го направи интересен и вълнуващ), да си задния двор в живота му, да мамиш съпруга си - успех! И без това сте си лика и прилика с тъпкача ти- двама предатели.

17.   За мен ти си егоистка. И не защото си си позволила да се влюбиш в женен мъж, а защото го искаш само за себе си.

Човекът е влюбен в теб наистина. Но така или иначе има семейство и деца, за които трябва да се грижи. Тях ги обича и не иска да ги загуби. Има разлика между любов и обич. Прочети малко и ще ти се изясни.

Някога са били влюбени с жена му. Били са млади и необвързани. Създали са семейство и деца. Положили са много труд и усилия. Някъде във времето, любовта се е трансформирала в обич и привързаност, но вече не е любов. Поддържат си семейството и държат един на друг.

Вероятно и при теб е така, а може би не...

Ти и той сте се срещнали. Прихвръкнали са искри. Усетили сте тръпката, емоцията и пеперудите в стомаха. Не сте ги изпитвали от много години. Отдали сте се един на друг. Това е страхотно. Но трябва ли да си разбивате семействата заради това? Та нали ако го сторите и заживеете заедно, то след година - две пак ще се озовете във същата ситуация.

Не знам. Когато човек се реши на извънбрачна връзка, първо трябва да си намери партньор със същото мислене. Не трябва да е егоист и не трябва да ревнува - нито жена си, нито любовницата си.

Лично мнение. Поздрави на всички моралисти.