Влияе ли женският интелект на мъжкото либидо?
Здравейте,
Към мъжете, Инетересно ми е, дали много интелигетната жена влияе възбуждащо на мъжете (говорим за чист секс) или по-скоро потискат либидото. Примера е: Две красавици, които познавате, имате възможност да преспите само с едната (За да елиминирам отговори : И с двете :) )) И двете харесвате физически еднакво. Познавате ги досаттъчно за да прецените интелекта им. Едната е куха като манастрирска джапанка. Другата е много, много умна. Става дума само за секс. С коя бихте си легнали?
Моля за честни отговори

Коментари

1.   С която ми пусне първа ;)

2.   И двете, дедо попе, и двете...

3.   Умната ще се прави на интересна докато се стигне до секс. И когато се стигне, ще има много претенции и изисквания. Ако е само за единия секс - определено с кухата, но красива лейка. Ако искам нещо повече, бих пробвал с умната, стига самата тя да не е прекалено надута.

4.   Не съм виждал умна и красива.

5.   Умната, защото умните имат много по-развито въображение и не само са склонни към перверзии, но и са инициатори.

Дядо Торбалан

6.   Покъртително тъп въпрос, чак ме заболя главата. Никой няма да се мъчи с умната, ако става дума само за секс.

7.   Тъпите жени са тъпи и в леглото. Такива определено ме дразнят. Без колебание бих избрал умната, дори и да е само за веднъж.

8.   Умните много мислят и се разколебават лесно, затова по-трудно се навиват. Тъпите са по-първосигнални и стават повече за секс и са по-освободени, но ако са потресаващо тъпи, си е мъчние да ги изтърпиш дори и само за кекс. Иначе за нещо по-сериозно определено умната.

9.   Умните жени са много по-големи мръсници в леглото и всеки, който не е комплексар ги предпочита пред кухите лейки.

11.   Ако жените можеха да влияят на либидото ни с интелект нямаше да си купуват секси бельо, а книги ;))

12.   15 години се правя на по-тъпа от мъжа ми :) Ако е за единия секс никой няма да се интересува от акъла. Като знаем, че е за една вечер, изобщо не ни вълнува човекът като човек, а само като тяло, не е ли така?

13.   Естествено, с тази, която има по-големи цици.

14.   12, това, че не си избрала умен мъж, си е твой проблем! Или, че не си го оставила, ами се правиш на по-тъпа, "само за да има мир":)
Не мога да разбера жените, които умишлено омаловажават другите жени! Мъжете казаха и отговорите им в по-голяма степен клонят към умната, стига да им пусне:)Или гледат други неща, например по-големи цици, дупе, крака и т. н. (ако става въпрос само за вечерта). Но никой не е казал "аз няма да правя секс с умно момиче, ако ме желае".
Имам чувството, че понякога сами си вкарваме глупости в главите, а после изкарваме мъжете виновни, че уж са такива или онакива...
11, секси бельо може да има и умното и глупавото момиче! Авторката каза, че и двете са красавици:)

15.   Автора: No 6: Както виждаш, получава се противиречива дискусия, така че въпросът си е съвсем уместен. Някои отговори са изключително интерсни (и твоя не е сред тях)
N. B. Под влияние над мъжкото либидо, имах вкючително предвид ако решат, че е по-умна от тях, дали не би повлияло отрицателно... да им намали желанието....
Интересни са ми констатациите, че интелигентните са по-разкрепостени и склонни към прерверзии.
Ключово също според мен е, че колкото и да мисли един мъж дадена жена за умна, то за д е секса хубав, той трябва да смята себе си за по-умен. Трябва да е с усещането и чувство за превъзходство. Но тук отварям подточка в темата :)
A! И щях да забравя! No 12:Не е така! При мен интелекта действа възбуждащо.

16.   Умните жени много ме възбуждат...
Ж 30

17.   Не знам обаче като се оженихме с жена ми, тя беше с висше образование, но така и не можа да си намери работа по специалността и трябваше да работи нискоквалифицирана работа, защото тогава бяхме и зле финансово. В това време тя започна да затъпява, защото знаете, че средата си влияе. В един момент започнах да усещам, че някак ми идва вече малко ниска летва и не я желая както преди. После аз като се стабилизирах и започнах да изкарвам малко повече, настоях да напусне работа и да започне да учи това, което и е мечта. В началото не искаше, но бях категоричен, че не може цял живот да работи при такива условия и в такава среда. После като завърши и започна нормална работа. Средата и се промени, езика също, започна неусетно да говори по-интелигентно дори с термини, стана по-уверена и по-добър човек, защото вече не се налагаше да търпи лошо отношение на работа. Започнах да усещам как като говори интелигентно, моментно и спонтанно получавам силна възбуда само докато говорим.

Разбирам се, давам си сметка, че при мен става въпрос за съпруга, а в темата се пита за случайна жена, с кяото ни се отдала възможност да спим, но мисълта ми, че понякога интелекта влияе.

19.   Момчета, а какво смятате за умна жена ? Жена която ви говори за ядрена физика ли?

Ж :)

20.   Прочетох текста два пъти за да съм сигурен, че правилно съм го
разбрал. Значи казваш, че и двете са красавици които познаваме, но едната е много умна, а другата е много куха. От написаното се разбира, че секса е сигурен и сигурно имаш на предвид само за едно лягане и въпроса е аз коя ще избера. Колкото и да ги познавам, аз голи не съм ги виждал. Има жени, които изглеждат красиви когато са облечени, но като ги съблечеш виждаш някои части от тялото им, няма да споменавам кои, които въобще не те съблазняват. Аз трябва да ги видя голи и ще избера тази чието тяло радва очите ми най-много. И ако може да говори по-малко или въобще да не говори още по-добре. Щом е за един секс само мен ме съблазнява тялото й, а не ума й. Нека използва ума си на други места, а не в леглото. Такава красавица, която няма грешка в тялото си и всяка една част от него крещи секс, секс ще възбуди либидото ми до небесата. Защото нали знаеш, че ние Мъжете Обичаме Жените с Очите си. Ако говорим за съпруга там вече формулата за избор се променя.

21.   Авторе, прочетох коментарите, между които видях и твоя. Не мога да коментирам по същество с отговор на въпроса ти, понеже е почти 100% сигурно, че мястото ми изобщо не е в тази тема, защото съм жена. Да, но на мен отговорите са ми интересни и ще продължа да следя.
Би ли конкретезирал умна жена?
Какво имаш предвид? Жена, която я бива в науките, отличничката на випуска или такава, която е умна в житейския смисъл на думата? Аз откривам много съществена разлика между двете. С първата можеш да говориш, знам ли, за вероятности и статистика, за теория на относителността (обща и специална, надявам се знаеш), за литература и за генетика. Втората е повече типаж, който има склонност да разбира събеседника си, да изразява ясно мнението си (защото има такова), да говори правилно и да взима добри решения относно живота си. С други думи, прави по-малко грешки и глупости, но не се интересува от всяка наука и не е запозната с толкова теореми, тези и формули.
Бих те разбрала, ако кажеш, че говориш са "сборна интелигентност". Все пак си писал, че имаш предвид много, много умна жена. Ясно, 2>1, по-добре да е умна на всяко ниво.
И все пак, темата ти е спорна, защото умът и характерът, колкото и да си взаимодействат в битието, все пак са различни неща. Има умни жени, които са достатъчно умни, че да знаят, че става въпрос само за секс. Те няма да те търсят с плач по телефона, няма да те обвинят, че си ги използвал, няма да постъпят глупаво. Има умни жени, които може да са много начетени, но са наивни и влюбчиви, ще се раздадат на максимум, а после сигурно ще съжаляват. Това, че си умен, не означава, че задължително си скован в секса. Не означава, също така, че задължително си много разкрепостен. Каква роля изобщо има интелигентността в либидото, в сексуалните предпочитания и в разкрепостеността? Това го казвам в защита на номер 6, защото схванах възмущението. Между другото, не, че много ми хареса номер 12, но отговорът ти беше груб. Има редица жени като нея, които се правят на глупави, за да чешат мъжкото его.
Друго, което ми направи впечатление. Сам каза, че се чувстващ по-доминиращ, когато знаеш, че си по-умен от жената. Същевременно те възбужда интелекта... като вид приятно дразнене ли го приемаш? Имам предвид, ако си правил секс след спор, то знаеш, че съществува и приятен вид дразнение на егото, който е възбуждащ. Питам от любопитство, не се заяждам.
Аз лично бих предположила, че всеки мъж ще си легне с тази, която го прилича повече, към която изпитва повече страст. Няма как двете да го привличат по еднакъв начин и еднакво силно.

22.   Аз бих си легнал с по-тъпичката ако ще е само за секса. Не съм перверзен като дядо Торбалан, обичам 3-4 пози, свирки, лизане и вагинален секс, и това ми е. А по-умничката ще я пазя за връзка (ако имам възможност, разбира се), щото във връзка бих искал да съм с жена, с която да мога да си каже няколко приказки (презумпцията е, че и аз съм долу-горе интелигентен).

23.   Нещо ви обягва понятието умен. Умната жена не е нито претенциозна, нито "трудна". Тя просто знае какво и с кого иска...

24.   Автора: Xxaxax последнта серия коментари прочетох с ОГРОМЕН интерес. Благодаря на всички, впрочем.
Първо - евалата номер 23? Мъж ли си? Ако да Ще се омъжиш ли за мен? хаххах Все едно си влязъл в мислите ми, това все едно е мое изказване. В ЕДНО изречение! БРАВО!
След това, номер 21 е страшен сладур. Не е разбрала следтолкова четене, мислене и словоизлияния, че съм жена. :)))(Да вметна бързичко, 21, че може би си се подвела от "автор". Знаеш, че се изпозлва и за женски род нали? Доктор дори? Знаеш това нали? или се подведе под "възбужда ме интелекта" Да мила, мъжкият ум, за да се поправя, тъй като не правиш разлика (без да имам за цел да те обидя) между умен и интелигентен. Умен човек е този, който може да разсъждава, и дори и малкото информация с която разполага - да предсатвя уместно, ако, когато и както трябва;
Също така, да може да интерпретира, от 10 кладенца води да вади, да е логичен. Интелгиентен е този, който освен всичко описано - има и обща култура и е начетен, т. е разполага с познания в различни области. Та... ставаше въпрос за умна жена, Не задължително интелигентна. Те обикновено спорят понякога. изразяват различно становище, умеят да се аргументират, да изолзват подходящи доводи. На някои мъже им става от това, на други им пада. Та... исках с повдигането на темата да разбера, в масовата част, коментиращите мъже, - възбуждат ли се от таква жена (смела да противоречи аргументирано когато не е съгласна, а се налага) или по-скоро им пада от такива. Защото повечето от жените като мен се възбуждаме от мъже които спорят с аргументи и бягяме от такива които са "Не, защото не, защото аз съм казал и защото така! " Затова направих и уточненията - че познават жените- красавици... т. е вече са им повлияли на либидото. Но по какъв начин? Нагоре ли, надолу ли? :))))
И не на последно място - Номер 20 удари в земята всички с коментара си хахахх и не влагам и капка сарказъм, наистина ме изкефи. "Докато не ги видя голи, не е ясно коя е по-красива :D)))) Изкефи ме, 20-ка заслужаваш да ме видиш гола, но няма да си полчиш заслуженото! xaxax

25.   Спал съм с много красиви жени. С не чак толкова, също. Та, да отговоря на въпросът ти. Колко е умна една жена е много субективно, първо. Второто е, да отдадеш преценката на сърцето. Онова, което тупти в панталонът. То решава най-важното: Дали е привлекателна за теб:)

26.   Не понасям тъпи жени.. пробвал съм, мъчил съм се, не мога да издържам дълго да ги слушам.. Са ако ми прави свирка и няма възможност да говори глупости - се търпи някак си, ама иначе ми е много тегавичко.. Та умната бих избрал, дори и глупавата да е малко по-секси

27.   Има много тясна връзка между агресията и сексуалната възбуда- тестотерон. Виновен е и за двете.
Като видя някоя колко е проста, така се разгневявам, че не спирам да мисля за секс. Ама брутален. Даже може и да ме избие на бой в леглото. То оттам идва и садо-мазото(храна за размисъл, особено за ония дето тук. неграмоотно се жалват от домашно насилие).

Умна жена досега не съм виждал. Виждал съм интелигентни, с някакви моментни проблясъци (кой знае от кой друг мъж взети). Тези жени изобщо не ме възбуждат, даже ме отблъскват. При тях обикновено всичко е клишета, чуждо мнение, цитати, показност и фалшивост.

!!! Има обаче един друг вид жени (за които автора изобщо не споманава), които аз наричам ЖЕНИ, и те са тези, които имат високо ниво на Емоционален Коефициент (EQ). Те са способни да СЪЧУВСТВАТ.
Такава не съм срещал отдавна, но с такава съм бил- секса с тях е божествен, продължаващ с часове... времето тогава просто спира.
Тези жени са способни да обичат, да бъдат страхотни майки и градят стабилни семейства.