След 3 години, още се сещам за нея?
Преди цели три години имах връзка която прерастна в годеж и също така продължи три години. Накрая самият аз приключих връзката и разстрогнах годежа, защото семейството и (тоест майка и, баща им от години не ги е потърсил) беше просто отвратително. През целия си живот не бях попадал на такива хора манипулатори, използвачи, ами на всичкото отгоре и нескопосани. Главната причината да прекратя всичко тогава беше брутално гадното отношение на майката към дъщерята и още по силната обич която изпитваше дъщерята след това. Всичко това беше доста психопатско. Интересното е че тя осъзнаваше всичко което и причинява майка и сме го говорили хиляди пъти, но въпреки всичко тя я обичаше и леко по леко майката обърна дъщеря си срещу мен защото виждаше че я губи и понеже аз нямах желанието да продължавам турския сериал им теглих майните и си заминах далеч далеч от тях. Лошото е че със съответната жена като изключим по горе изписаното което не е никак малък фактор, найстина изпитвах обич и любов. Преди нея имах доста краткосрочни връзки, флиртове и т. н. но нищо повече. Със нея имахме страшно много допирни точки четяхме се и се познавахме до болка, само с поглед всеки знаеше какво му е на другия. Не бях попадал в такава силна връзка до тогава. Много неща ни свързваха, страшно много плюс това бяхме и набори. Изкарахме три години обикаляйки и работейки из Европа, но тая гад майка и направи всичко по силите си да я обърне срещу мен всячески, а тя душицата беше толкова лесна за манипулиране. Въпроса беше там че мен ме дразнеше адски това, че тя се оставяше да я правят на маймуна доброволно. Плюс това мамчето търсеше по богат вариант от мен затова бе всичко от нейна страна. Майната им си казах и си тръгнах, бях доста афектиран тогава, именно защото след това тя не ме последва а аз я следвах винаги. Интересното е че след нея имах около 6-7 жени и всичките ме желаеха за сериозна и дълготрайна връзка ала в мен няма нищо вече и самият аз се отеглях. Сега отново се виждам с красива и интелигентна жена, но нещата отново не са много по различни за жалост.
След цели три години по-късно все още от време на време се сещам за нея и незнам защо. Глупаво е при положение че аз бях този които си тръгна и все още си мисля че беше за добро. От както я напуснах не сме се виждали, чували абсолютно нищо (в самото начало тя ме търсеше за да ме обвинява отново за всичко станало ала оневиняваше пак майка си, но я блокирах и това беше). Живеем на хиляди км един от друг. Единственото което знам от познати е, че живее с друг мъж 6-7 месеца след нашата раздяла до ден днешен, деца няма. Най-лошото за мен е, че вече нищо не изпитвам към жените като цяло освен едното сексуално желание и всичко свършва дотам. Сякаш ми остана в главата че тя си е тя и самият аз едва ли някога ще изпитам същото към друга! Не тъгувам, не изпитвам нищо вече, не я сравнявам с другите с които съм бил досега, но се сещам отвреме навреме за нея...

М33

Коментари

1.   Споменът ти носи носталгия, може би някой ден ще срещнеш другата която ще успее да го заличи ала дотогава ще си остане така главата ти.

2.   Защото е била достатъчно силна връзка, която ти не си изживял. Чувстваш вина, че си си тръгнал и си я оставил да си отиде от живота ти. Ако беше я потърсил през тия 3 години, кой знае какво щеше да стане, можеше да си имате семейство. Постъпил си абсолютно глупаво ,че си я блокирал. Та ти си и бил предложил брак , и си я блокирал после като първолак?!
Просто може би си изпуснал наистина важен човек, затова и с друга не върви.

3.   И аз съм в това положение, след като любовта на живота ми ме остави. Виждам се с други жени, но просто не мога да се сближа с тях така както бях с нея. Невъзможно ми е, правим секс и дотам ми приключват емоциите. Минаха 2 години от раздялата и все още при мисълта за нея ме свива стомаха. Никога няма да се върне при мен, но ще явно ще си остане единствената.

4.   Да... като в летаргия, вероятно именно друга жена е необходимо да срещнеш, която да запали отново искрата, без която нищо не изглежда особено важно.

5.   Благодаря за отговорите. От Автора.

До номер 1
Може би е така, може би не и аз не съм сигурен.

До номер 2:
Найстина беше много силна връзка, това е факт. Но в интерес на истината не изпитвам вина, че си тръгнах! Аз си тръгнах именно защото исках да видя колко тя ме обича и дали е готова на саможертва т. е. да ме последва и независимо всичко да бъде до мен така както аз бях неколкократно до нея. Е уви....

При положение че тя започна връзка 6-8 месеца по късно след нашата раздяла, малко или много не ми се струва че е тъгувала доста. Аз бях този които си тръгна, че ми отне година и половина докато отново помисля за срещи. И да я бях потърсил през тези три години които изминаха сега когато тя е в своята нова текуща връзка какво трябваше да и кажа? Първо че никога не бих го направил т. е. да си плюя отново на гордостта и принципите както тогава. Второ, че аз за себе си се чувствам прав и именно затова постъпих така. Самата тя ме остави да си тръгна като предпочете да послуша майка си относно нас, след което и не ме и последва във времето а предпочете да започне нова връзка, знаеше че я чакам и макар че я блокирах знаеше как да ме намери, но не. Можеше да имаме семейство? Можеше да го имаме още тогава семейството. Найстина беше изключително важен човек за мен, но дълбоко ме разочарова с всички свои действия (най-вече бездействия) именно затова я блокирах, защото исках да забравя болката която ми причини. При нея всичко беше на думи дела никакви!

До номер 3:
И аз така си мисля за жалост приятелю, но имай впредвид че жените не обичат като мъжете! Те са развей прах, ако една жена те обича така силно не е защото си специален за нея! Ако е друг пак ще го обича по същия начин както теб, докато при нас не е така. Моята бивша хубостница ми се е кълняла в любов, ревала, тръшкала и какво ли не. Умираше за мен при раздялата ни! И след 6-8 месеца момата в друга връзка вече. Хах ами това са жените, за наша жалост. Големи думи ама само думи и то до време. Лошото, е че остават именно този отпечатък върху нас, а те отново са безумно влюбени някъде!

До номер 4:
Вероятно си прав, само времето ще покаже.

6.   Тъжно ми е за теб и за жените, с които се срещаш сега. Прегръщам ви приятелски.
Ж31

7.   Момата може да се надявала да я потърсиш през първите месеци на раздялата.Пък и защо да не започне нова връзка, ти си я натирил, да влезе в манастир ли? Да спи пред вратата ти ли? Естествено, че ще си търси щастието другаде, ако ще те чака 6-8 месеца да се сетиш, че видиш ли, я искаш.
Жените страдат, мъжете не толкова. Опитвах се да търся един само месец след края, и той все зает, все по купони. Пък същият човек година ми се кълнеше в любов. Е, нали и той уж страда, а не ме потърси нито веднъж. Даже и ме блокира, голямо страдание и мъки. Сети се за мен след половин година, но вече ми беше станал чужд. Толкова ме разочарова с това пъдене и вечна заетост, че без него бях по-добре. Връзка нямах, но не исках и същия човек отново.
Мъжете просто се сещате да съжалявате прекалено късно.

8.   Съжалявам. Обичаш я, затова ти е гадно. Такава раздяла не се забравя лесно... Тя щом се е оставила на майка й да контролира живота й, ти нищо не можеш да направиш... Бих те посъветвала да си я върнеш, но съм леко раздвоена, защото тя сигурно пак ще слуша тъпата си майка. Не знам.. ти си знаеш най-добре ситуацията, но не се отчайвай. Любовта е прекрасно нещо! И ако е истинска, ако тя е жената за теб ще бъдете заедно. Може да звучи тъпо и детско, но понякога трябва да вярваме и в невъзможното.
А таква "майка", която иска детето й непременно да е с някой богат, вместо с този когото обича е направо за затвора! Изобщо не знам как може да има такива ужасни хора!

9.   Приятел,
Разбирам те напълно. Бях в подобна ситуация, особено относно манипулаторското отношение и нескопосаните оправдания, а най-лошото беше, че те самите си вярваха и не осъзнаваха колко прозира всичко.
Иначе и аз подкрепям с две ръце другите коментари, че трябва друга. В живота съм се убедил, че всичко наистина се случва с причина, която става ясна след време, и се случва за добро, в повечето случаи. Тъй че горе главата. А това, че досега не си намерил, която да ти запали фитила, не означава, че днес или утре няма да я срещнеш. Поздрави!
М33

10.   Кофти, може би винаги ще слуша майка си и по добре да не се занимаваш.