Миналото ме преследва
Здравеите имам следния проблем:
В общи линии срешнах жената с която искам да бъда и в обсти линни това е първата ми сериозна връзка. Доскоро имаше две по по големи жени в моя живот 42 и 48 (аз съм на 29) и двета са омъжени и имат деца в общи линии нетата между нас биаха на принципа "дискретен секс".

Когато реших, че искам сериозно да се обваржа (да прекратиа оношенията ни изцяло) нещата малко излязоха извън контрол едната (42г.) внезапно реши, че сте оставя съпруга си заради мен и иска да живеем заедно, а другата (48г.) каза че изобсто нея интересува с колко осще жени сте съм до толкова че да бъдат чистоплътни и че няма никакаво намерение да "си оставя тортата без да яде".

Какво да правя обаждат се постоянно, казвам им че неискам да ги чувам повече .... срещаме се "случайно" незнам как разбират каде ходя.

Приателката ми вече започна да задава вапроси ида се съмнява вече.
Какво да правя?

Коментари

1.   ВЪРНИ СЕ В ПЪРВИ КЛАС ЗА ДА СЕ НАУЧИШ СА ПИШЕШ ПРАВИЛНО И ДА НЕ ПОВТАРЯШ ЕДНА ДУМА ПО НЯКОЛКО ПЪТИ В ИЗРЕЧЕНИЕ.

3.   Никой не те е карал да се занимаваш с женени, това да ти е за урок! Иначе не мога да ти помогна, нямам опит в тази сфера:)

4.   Намерил си си майстора, с кви хора си се забъркал само не ти завиждам. Успех! Освен да смениш адреса и града си друга възможност май не виждам.

5.   Беше ти готино да правиш секс с две жени едновременно - оправяй се.

Разкажи всичко, по подходящ начин, на приятелката си.
Успех!

6.   Аз съм жена, но бих ти казала, че ако сериозно не ги отрежеш ще си имаш ядове. Явно си попаднал на доста нагли жени. Но и тях ги разбирам - защо да изпускат агнешкото. Аз съм на 46 и имаш връзка с 28 годишен женен мъж, но не съм му създавала проблеми, напротив той ми създаваше и ме ревнуваше. Вярно е, че е хубаво да бъдеш с по-млад мъж, но всичко си има граници когато се стигне до проблем като твоя. Така, че действай твърдо и им дай да се разберат, че нямат повече работа при теб. Стига нещо да не си ги омайвал освен дето сте правили дискретен секс, щото на една жена колко й трябва.

7.   Научи се да пишеш!

8.   Това, че си ходил с две и то семейни, показва, че не си съзрял достатъчно, а жените щом са се хванали с такъв като теб, са още по тъпи и от теб.....

9.   Един приятел ми разказва как една бизнес дама го
заплашвала с мутри. Работата се оправила чак когато
го заменила с друг. Обаче ми вика "Нямам пари, когато
и се обадя, вече не иска да ме чуе "

Научих се тука да чета между редовете. Никой който
тука се оплаква не казва цялата истина. Затова и
обикновенно коментарите които се дават, едва ли
вършат работа на авторите.

10.   Ами ти ги поотрежи пък да става каквото ще. Това момиче до тебе какво е виновно, че да се чуди какви ги вършиш.

11.   Уф миличьк, щом си решил че няма да бьдеш с тях продьлжавай да ги режеш. И аз имам врьзка с 13 год по мальк но сьм наясно че един ден ще има сериозна врьзка и ще сьздава семейство. Колкото и да ми е трудно ще трябва да се разделим. Това е вьпрос на осьзнаване. Ако ти правят номера ще трябва да кажеш част или цялата истина на новата ти приятелка и ако искаш да си с нея да се бориш за това.

12.   Ей пич, вършил си глупости, но имам една идея за теб:
Уговори си среща едновремено с двете в някое кафе, запознай ги и им кажи как си ги будалкал. Има опасност да изядеш един път боя от тях, но повече няма да те потърсят.

13.   Бъди мъж по дяволите, тегли им една! Хващаш някоя прятелка под ръка и като ти звънят й давай тя да вдига със задъхан глас. Не се вкарвай във филми, ей, губиш си времето!

14.   Аз съм на 46 и ти гарантирам, че ако си смениш номера на GSM и някои други координати, и не им се обаждаш да ги осведомяваш за себе си, ще те забравят по-безболезнено. Връзките с "учителки" са полезни, но и двете страни знаят, че са до време. Няма страшно, отрежи ги и карай напред.

15.   Имах същия проблем, само че аз съм в очите на момичето (сегашната ти приятелка). Понеже по природа една жена е меко казано ДОСТА ЛЮБОПИТНА, така и аз изкопчих от приятеля си истината за 3 ЖЕНЕНИ ЖЕНИ (с около 30 години по-голями от него самия, за мен да не говотим). Болката, която сама си причиних беше невъобразима.

Затова обясни отгоре отгоре на момичето за какво става на въпрос, а ако сама пожелае да научи повече и кажи, че това, което ще разбере ще я нарани, но АКО ВСЕПАК ТЕ НАТИСНЕ ДА "СПОДЕЛИШ" не спирай да повтаряш, че тва е било преди да се срешнеш с нея и съжаляваш безкрайно (и дано да е така).

На мен ми беше казано точно обратното - "Не съжалявам. Беше ми хубаво. Евентоално, ако се разделим пак ще се виждам с тях". От тези думи боли повече от истината за миналото ти...

П.С.- Не обръщай внимание за правописа си.