Мъже,защо изневерявате?
Чета почти всички истории в този сайт и ми е изключително любопитно защо изневеряват мъжете-питам за мъжете, защото съм жена. Дали го правят с чувства, дали за разнообразие, за какво всъщност? Защо в много случаи се изневерява с жена, която е в пъти по-зле от съпругата? Отговорете честно.

Коментари

51-69 от 69

54.   До 50

Разбрах къде става разминаването значи...
Мъжете тайничко си мечтаят за секс като в порното, а аз си мислех, че ще бъда толкова...гореща:) и разкрепостена:) единствено и само с този, с когото съм и в когото съм лудо влюбена!?, а не с измъкващ се от семейната скука, любовник?!
Мда, признавам си, че съм старомодна...
Не бих правила нещата, които описа, без любов?!...
Не е упрек към когото и да било, а проста констатация!

55.   До 38...коментарът ти ме заинтригува!!! Какво означава " градивна изневяра". Питам, защото...съпругата ми вече два три пъти употреби това словосъчетание без коментар и доста се промени (положително) от известно време спряма мен. Стана във всичко по- внимателна, получавам повече внимание, вслушва се в това, което говоря...отношението й към мен се промени. Включително и в секса... Когато попитам на какво се дължи това...получавам дълга усмивака и никакъв отговор.

56.   54, 50 съм.
Ок, ясно ми е. Ама много дами и с любов не го правят. То там е и проблема. Уж го обича, но мъжът не е щастлив с нея в секса.
Питате, защо мъжете изневерявали-отговарям ви.

58.   До 55 Едва ли някой може да ти даде точно определение за "градивна изневяра". Зависи от мотива и причината, зависи от човека, който изневерява. Понякога всичко е наред в една връзка, до изневяра се стига от скука и се явява просто каприз, друг път връзката е погубена от други странични фактори и е неизбежно да не си помослиш за избора да изневериш.
Има хора на, който им е заложено в природата, кръшкат още в началото, изглежда им нормално, правят го при всяка изникнала възможност. Аз не бях от тях, бях една от съдниците както е подписан един коментар бях "млада неизневеряваща жена". Трябваха ми много разочарования, сълзи и много болка да се превърна в изневеряваща. Не съм се решила на тази крачка от днес за утре, на вече бившия ми любовник му трябваше почти година да ме убеди. С много размисли се реших, но бях помислила за всяка подробност предварително и подробно. С ясното съзнание, че освен секс друго не мога да получа, че както аз така и той има семейство някък си успях да запазя хладнокръвие и да не се влюбя.
Жените все търсим" под вола теле". Тези дето твърдят, че без любов не биха допуснали мъж до тях, че трябва много да са влюбени да спят с някой, да правят някой по различни неща като свирки и анален, създават впечатление, че видиш ли ти мнооого обичат съпрузите си. Щом ги обичат и има любов какво ги спира. Аз съм ги правила със съпруга си, с любовника ми не се стигна до тези екстри.
Колкото до женати, не мога да коментирам, ти си знаеш. Аз лично преди споменавах думата "изневяра" сега след като изневерих съм си забранила да я казвам пред мъжа ми. Според мен можеш да си спокоен, ако беше го направила щеше да внимава с думите, това е мое мнение разбира се. А щом нещата са се подобрили, радвай се, не се измъчвай със съмнения!!!

59.   Авторке, 20 съм!

Какво да ти кажа?!
Може и да е страхотен мъж, но възхищението ми към него не ме топли в самотните ми нощи...
Вместо да възкликна "Браво!", си казвам "Язък!":-)
И гледам да не го засичам, защото все още всичко ми се обръща като го видя...Искам го и толкова!
С него бих изневерила още днес, ах само да ми падне!:-)
Но...не било писано!

Иначе си права, жените рядко правим секс без чувства...

И в подкрепа на 50, ще споделя, че и ние бихме кривнали ако секса в къщи ни куца...или никакъв го няма като при мен, нека не се правим на света вода ненапита, нали?!
Само дето ще последва хлътване, усложнения, драми...
Съдя по себе си...
Аз още отсега съм се залетяла без нищо да се е случило..Какво ли има да става ако се настигнем?! Не ми се мисли...Тези работи изобщо не са за всеки!...

Хубав ден ти желая!

60.   До 50/56

Много добре те разбирам и ще ти отвърна, че съм жена, но се чувствам по подобен начин!
С две думи, не съм имала хубав секс досега, защото влюбванията ми все си остават несподелени!
Описваш за какво копнее мъж, който не получава разкрепостен секс...
Да ти опиша ли за какво копнее жена, която никога не е била оправяна като хората? !
За сексуален и опитен партньор, който да й разкаже играта от А до Я, няма да влизам в подробности!
Няма как да се отпусна и да се раздавам обаче ако нямам тръпка... , оттам и измъчения секс, който накрая съвсем спря...
Не мога просто да се изчукам за кеф, не ми се получава..
Ако обаче съм увлечена, изобщо не ме питай за какво си мечтая, защото ще ми сложат цензура! :-)
Да ме подхване любим мъж, та да ти се уплаши окото от бушуващите страсти!
Но пиша конкретно за себе си, а съм тежък случай!
Цял живот без любов и без оргазъм щото са ми пряко свързани... , не ме питай!
Ако ти като незадоволен мъж решиш да си потърсиш разкрепостен секс при жена, с която само да отпуснеш жилата и дотам, аз не мога...
Дано ме разбра...
Със сигурност има жени, които да правят разкрепостен секс без чувства; има и такива, които обичат, но не са освободени; има и нещастници като мен дето цял живот си остават дървета в леглото, защото тези, които са искали, не са им отвърнали с взаимност...

54 съм, а също така и 20:-)

61.   60, 54 и 20 ............ 50 и 56 съм.
Не съм казвал, че лично аз съм незадоволен. Споделям ти, какво масово обичат мъжете и как трябва да им се случват нещата, за да са нещата наред. Отделно от това, макар и някои да са разкрепостени, пак не е гаранция, защото има различни типажи и е напасване. Една жена може да е разкрепостена, да обича това и онова, но например да иска по-нежно, друга пък да иска да я блъскат като животно. Да кажем имаш жена, която обича да я лижат - толкова, че това да ѝ е половината секс и същевременно свършва бързо, както при лизането, така и при чукането. Ако и се падне мъж, който също си пада по тези неща, дори да не е много издръжлив, за нея ще е без значение, защото тя свършва бързо и няма нужда много да я лашка. Ще е доволна и за нея такъв ще е прекрасен любовник. За другата пък, която също се кефи на езика, но основното ѝ е да я млатят здраво дълго време, такъв няма да и е ок и ще го квалифицира като слаб любовник. Имал съм досег с всякакви-някои както казах искат да ги галиш, да ги целуваш, да ги искаш, а други директно си искат да преминат по същество и да ги разпориш. Масово жените искат да бъдат доминирани, къде повече, къде по-малко. Някои пък им е кеф да ги третираш като курви-да им показваш, че за теб те са просто парче месо, което трябва да задоволи нагонът ти......и именно това ги възбужда-да са използвани, употребени и т.н.
Всякакви има, но има основни моменти, които трябва да присъстват.
А що се касае до твоята липса на оргазми, може би освен, че не си попадала на мъж, не си и казвала какво обичаш.
И за финал, не е нужно да обичам някоя или дори да съм влюбен в нея, за да ми е кеф. Което и не значи, че съм тръгнал да изневерявам.

62.   До 58 от 55 ... как се върна при съпруга си?...след това лятно рандеву?...как си лягаш с него...!? има ли въобще смисъл !?

63.   58 съм
Бяхме разделени с мъжа ми близо две години, любовника ми се появи по това време. Сериозно се замислях за развод. Върнах се при съпруга си след много размисли, явно почивката ни един от друг ни се отрази добре. Бяхме стигнали дъното, той самия очакваше края, излезе му работа в друг град и реши да приеме. Казах ме си, че е добра възможност да си дадем почивка. Всичките ни познати и роднини всеки момент очакваха да потвърдим, че сме разделени. С времето реших, че би било твърде лесно просто да се обърна и да си отида.
Реших да не оставям мъжа си сам да се бори с проблемите, не казвам, че се променил и че е станал перфектния мъж тези неща не стават така от днес за утре, помислих си че и аз можеби имам вина за някой неща и трябва да се опитам да се поправя.
Не казвам, че ми беше лесно да си легна пак с съпруга си, но поне имах време да се настроя, имаше известен интервал от време между секса с единия и другия. Признавам си много се чудя как другите жени успавят да си лягат в един и същи ден и с мъжете си и с любовниците.
Питаш "дали има смисал? ", вероятно има. Ако бях се влюбила да уши в любовника си при положение, че той не би изоставил жена си за нищо на света? Ако бях разбила брака си за единия кеф, по вече смисъл ли щеше да има?
Чувала съм да казват, че ако мъжа ходи по чужди, семейството не се разваля, но жената тръгне ли с друг, забравяла всичко. Е при мен не стана така, в известен смисъл разсъждавах като мъж, беше си тръпка и си остана спомен. Ако сега ми се отдаде възможност да изневеря с друг не бих го направила за нищо на света, тогава го направих, имах слаб момент и до там.
Мисля, че ще е много лицемерно да кажа, че много обичам мъжа си, както повечето изневеряващи твърдят. Ако обичаш истински, не изневеряваш.

64.   Прекалено много философстване в темата. Истината е проста - има хора, които изневеряват и носят от 100 кладенеца вода за оправдание, има и такива, които просто държат на половинките си и не се занимават с глупости. На първата група и звездите да им свалиш, пак ще изневерят. Самото поставяне на секса на върха в една връзка, още от самото начало я прави мъртва.

65.   55 съм не искам да изпадам в подробности и да разтягам лукуми. Само ще кажа, че бяхме разделени с мъжа ми близо две години, всички очакваха да се разделим, или по точно аз дс го оставя, беше се забъркал в огромна каша. Вече бившия ми любовник, подучул за проблемите ми и решил да се възползва от момента на слабост. Е поддадох му се, станалото е станало, няма полза да съжалявам извлякох само положителното от това "лятно рандеву" исках и го направих.
Върнах се при мъжа си, защото реших, че ще е твърде лесно просто да се обърна и да си тръгна, още повече че това се очакваше от мен. Никък не ми е било лесно, трябва си малко хладнокръвие.
Питаш "как си лягам с мъжа ми? " беше си предизвикателство, но поне имаше известен интервал от време между преспиването и с единия и с другия. В един и същи ден не бих могла да преспя и със съпруга си и с любовника, това е начинание за професионалисти, аз нямам такъв богат опит, просто имам нужда да се настроя.
"Имали въобще смисъл? " все още не мога да съм сигурна, ако нещата се оправят в брака ми, би имало смисъл. Ако бях се влюбила, като глупачка в любовника си, да страдам и да плача, ако бях разбила семейството си за едната тръпка, би ли имало смисъл? Осъзнах, че въпросната тръпка е временна и не и отдадох особено внимание, не допуснах да задълбавам и да влагам чувства. Никога не съм си позволила да сравнявам единия с другия.
Ако сега ми се отдаде възможност не бих го направила отново, направих го веднъж, взех си емоцията и толкова, не бих го повторила, нито с предишния нито с друг любовник.

66.   61, озадачи ме...
20 съм...
И не, не ме озадачи, направо ме срази с изказа си...
Моля да ме извиниш, но ми прозвуча наистина вулгарно...

Жив и здрав, но наистина ми дойде в повече...
Просто имам нужда да вярвам в съществуването на по-различни от описаните от теб... взаимоотношения!

Засега загубих ума и дума, но ще се включа пак!

67.   58 съм извинявам се за двата си подобни един на друг коментара, случи се така, че модераторите доста се забавиха с публикуването на първия и помислих, че въобще няма да го коментират за това добавих друг подобен на него.

68.   Защото има жени, с които да изневеряваме.
Номер 15 добре е развил темата. Бих допълнил само един въпрос: обвързани жени, защо изневерявате със семейни (и не семейни) мъже?
Всички знаете какво става по командировки, тиймбилдинги и обикновенни фирмени партита... :)))

69.   До 65.... пожелавам ти успех!!! ... без да те обезверявам, бъдещето ще ти е доста трудно и непредсказуемо.
Мисля, че съпругата ми е преминала през подобна емоционално-морална схема като теб. Разбира се виновният за това нейно състояние съм аз. Приех съпругата ми и семейството ми за даденост, исках да им осигуря стандарт на живот, който не расте по дърветата. Просто много работех, бях изнервен... не ми оставаше много време за семейството и специално за съпругата ми. Тя се е почуствала пренебрегната, може би и недооценена, както от мен така и от семейните ни приятели и познати. Мисля, че е прекрачила линията на съпружеската вярност, но не е попаднала да търсения от нея човек... и се върнала пак при мен. Защото единия секс и внимание не храни семейство, единият секс и внимание не изпраща децата в частно училище, защото единия секс не води семейството три пъти на почивка.... и дава пълен достъп до сметките на съпруга. Все материални неща.... Ясно ми е, че чувствата от началото на брака ни ги няма, в интерес на истината сега я обичам повече от преди... 23 години независимо от съмненията, които имам.
Всички искаме секс като на 20, но цената е много висока. Чувал съм, че изневярата е хубаво нещо докато се разбере от другия партньор... и тогава почва схемата "съжалям, то просто се случи няколко пъти", аз без да искам, той ме омая, теб те няма в къщи с дни, и аз искам внимание...
Ебачите са мноооого, съпрузите са малко!
Сега по темата: не съм изневерявал и не изневерявам и нямам желание за това. Не мога да си представя, че личната ми съдба ще зависи от една емоционално нестабилна жена наречена любовница. Ако животът ми със съпругата стане толкова непоносим и нетърпим, ще се разведа и тогава ще си търся... жена (но никога семейна)!!! Изневярата е неуважение към собствения избор, невъзможност за справяне със ситуация в семейството.

70.   20 съм, до 69

Все едно мъжът ми го е писал...
Според него, материалното осигуряване на сем-вото е достатъчно за благоденствието му.
Написал си го, при подобно положение, и най-малката идея за изневяра, е признание за поражение на брака...
При мен съдбата ми дава яко рамо, пращайки ми мъже като теб дето не щат семейни жени... И с право....
И аз искам начисто със свободен мъж, но засега удрям на камък и май това и заслужавам!
Не вярвам, че при вечния ми карък с мъжете, някой ще ме хареса... дори и свободна... и затова си налягам парцалите!

Късмет ти желая!

71.   До Н. 55 Питаш какво е "градивна изневяра". Преди да напиша коментара си бих искал да разбера на колко си години, както и на колко години е съпругата ти. Струва ми се, че и двамата сте доста млади. Казваш, че тя самата е употребила два-три пъти това словосъчетание без коментар, но положително се е променила към теб във всяко едно отношение. Но когато я попиташ на какво се дължи това... получаваш дълга усмивка и никакъв отговор. Аа, тук се крие тайната на "градивната изневяра". Само недей това което ще кажа по-долу да ти създава проблеми в семейния живот. Както сте я карали до сега, продължавайте в същия дух и занапред. По "стар обичай" когато единия от семейната двойка започне да изневерява, той или тя, започва да занемарява отношенията си към своята половинка. Това е поради новите увлечения към любовника/любовницата, които малко или много изискват пълно всеотдаване, а е и по-интересно. Това се случва повече с мъжете, защото мъжете изразходват повече енергия с любовницата и те не могат със същата потентност да бъдат и към съпругата си. В това отношение за жената е по-лесно, стига тя да е сексуално по-темпераментна, пък и да не е, от съпруга си. Защото ако съпругата е била днес с любовника си, а вечерта съпругът има желание за секс тя няма да му откаже, а трябва само да си отвори краката и да симулира, че и е много приятно и дори, че изпитва оргазъм. Невежият съпруг въобще няма да се усети, че тя е артистка в леглото. Но това го могат само умните/хитрите жени. Ето, това е "градивната изневяра", ти си доволен, че съпругата ти се отнася по-добре към теб, отколкото преди, а и тя си има хубави, бих казал прекрасни моменти с любовника си. И двамата сте доволни и щастливи, нали това искате. Какво нередно има в такива отношения? ! Viva на любовта.

72.   От 65 до 69 заслужаваш поздравления, че търсиш грешката първо в себе си. Всяко семейство и всяка връзка са различни, не можем да слагаме всички изневери в една категория. За едно съм сигурна, макар и изневерила женати никък не е глупава, за това можеш да си спокоен, не е поредната отчаяна съпруга, ако все пак ти е изневерила де. Първо, защото не се е издала и не си разбрал, и второ понеже е проявила достатъчно разум да не се влюби в другия като глупачка и да забрави какво прави. Това показва, че добре е премислила нещата преди да ги направи, в такъв случай едва ще се реши пак много се съмняам. Сгрешила е, взела си е поуката и до там. Много малко жени го правят, обикновено си губят разума в извънбрачните връзки и после страдат"Х" на брой хора. Колкото и да те боли от изневерята трябва да си благодарен, че имаш до себе си много интелигентна жена.

73.   Хората, които се обичат, каквито и проблеми да имат, те не изневеряват. Всичко останало са празни приказки, самовнушения и самозаблуди или "оправдателен цинизъм" за безобразията, които вършите.
След като разбрах, че съпругът ми изневерява с омъжена жена, наша семейна позната, кротко си събрах багажа, взех си децата и се разведох. След като разбереш изневярата няма нужда от обяснения, крокодилски сълзи, ясно е, че изневеряващият не обича човека до себе си. Не ми беше никак лесно в началото, бях на 35 г. с две деца на 7 и 5 години (момичета). Както се казва излязох на пазара на разведените, но с гордо вдигната глава, без никакви очаквания от живота, нито пък от бившия си съпруг.
И ето сега съм на 48 г. имам прекрасен човек до себе си, също разведен с едно дете (вече пълнолетно), също препатил като мен, след изневяра на съпругата му, които прие безусловно моите деца и до ден днешен ги гледа и пази като свои. На 42 г. родих момченце, прекрасно дете и живееме пълноценно и щастливо.
Само хора с еднакви цености и разбирания за живота могат да вървят напред и да градят хармонични семейства, впротивен случай краят е неизбежен рано или късно.
Има обаче нещо парадоксално самите изневеряващи не желаят трайни връзки с хора, които са изневерили, имам предвид с други лица, един с друг.. Огледайте се и ще се убедите те самите нямат доверие по между си. Бившият ми съпруг и любовницата му, която също се разведе, но след много тежък развод (едното дете остана при нея, другото при съпруга и) не се събраха да живеят заедно и прекратиха връзката си. Все още са сами.

51-69 от 69