Гасна по невъзможното.....
Бившият ми е щастлив, ще се жени в края на лятото. Обичахме се много, но се разделихме преди повече от половин година Бяхме заедно почти 2 години. Никога не съм си представяла че толкова време ще се измъччвам и няма да има лек за мен. Други мъже не ме интересуват, а той привидно е щастлив, има нов живот, а аз моя го оставих да боксува след раздялата ни и само се измъчвам... а някога наистина се обичахме истински и бяхме щастливи, как нещата за толкова кратко време се обърнаха така... пропилявам си младините, по изгубена кауза, а неискам нищо друго освен него... Осъзнах това след като вече го загубих.

Коментари

1.   Спри да хленчиш като малко дете. След като той е щастлив, можеш и ти. Това жените много обичате драмата значи!

3.   Номер 1, когато на теб ти се случи нещо подобно, тогава можеш да и кажеш да спре да хленчи!
Вие пък мъжете сте големи тъпанари.. Обичаме драмата.. много знаеш.

4.   ОТ Автора, към 1Какво разбираш под хленчене? За да пиша тук значи, че пред реалния свят и за пред хората съм била винаги прекалено силна за да покажа как се чувствам в действителност, така че моля те не ме вини каква съм и що съм... Той нито знае нито някога ще научи как съм се чувствала

5.   Авторке, не се засягаш - искала си мнението на хората тук, ще получаваш и критика.
Иначе, банално е, но трябва да продължиш напред. Той го е сторил. Явно това не е ГОЛЯМАТА любов, иначе нямаше да се разделите. Не тъжи по миналото и се радвай за бившия си приятел, ако поне малко го обичаш - който обича искренно, иска другия да е щастив.
Забрави иначе за него като започнеш да живееш много активен социален живот и си често с хора, отдай се на работа, на учене, на развитието си. Не се стреми да имаш друга връзка или ти да се омъжиш на пук. На бившият му едва ли ще му пука, напротив, ще се зарадва за теб и ще му олекне, ако има някакво чувство за вина към теб.
Живей живота си, това е. Времето лекува, а животът е непредвидим - един ден ще се смееш на сегашните си „чувства“, гледайки света от една друга перспектива и надяваме се в ръцете на своя собствен съпруг, който ще обичаш и ЩЕ ТЕ ОБИЧА.
Затвори си очите и си представи да БЪДЕШ ОБИЧАНА, обгрижвана и желана. Представи си мъж, който ще бъде до теб и ти до него и честно - това бившия ли трябва да бъде? Този, който обича друга и ще се жени за нея?
Не унивай - твоят мъж е някъде там и те чака, живей активно и не пилей ограниченото си време на Земята с безнадежна мъка по минали неща и хора! Ти заслужаваш повече!!!