Объркана съм-в мен ли е проблемът?
Здравейте, момиче на 20. Историята е следната. Преди 5 месеца се запознах с момче, което беше приключило 4 годишна връзка. От първата ни среща той уж си ме хареса започна да ми пише, да излизаме и така 1 месец се виждахме... след което изчезна и просто се оказа, че пак е бил с въпросното момиче, но окончателно всичко е приключило, но отново с много драма и разбити съца.
Седмици След тази история по случайност се видяхме и бяхме насаме и той каза, че ме харесва много и започна да ме целува.... но не минаха и няколко дни и просто ми призна, че не иска гадже..
Това тотално ме накара да загубя самочувствие... сякаш не съм достатъчно добра за някого...
Как да разбирам това? Друга ли има? На вълна разврат ли е? Не иска нищо серизоно? Или. просто проблемът е в мен...? Харесвал ли ме е някога??

Коментари

1.   Не знае какво иска момъка. Заеби го - няма да стане по-добре или ако стане ще е за ден два. Не ти трябва такъв.

2.   А защо просто не му повярваш? Вероятно те харесва, но след тази дълга връзка и драматична раздяла не му се занимава още с нови трепети.

3.   Много си лесна...само това мога да ти кажа...

4.   Не го вини. Аз след една такава дълга и тежка връзка близо година изобщо не исках никакво обвързване, даже и с жени почти не контактувах, изобщо не ми се занимаваше. Чат-пат си лягах с някоя стара "приятелка с привилегии" и това е.

Трябва му почивка след такава връзка, иначе дори и да започнете съм почти сигурен, че няма да потръгне и ще е вечно изнервен.

5.   Ами какво очакваш? Та той съвсем наскоро е прекратил сериозна връзка. Естествено е да не иска гадже и да се обвързва. Със сигурност още не може да забрави другата, но му се иска да се позабавлява и да си отвлече вниманието. Това не означава че проблемът е в теб, просто той има нужда да е сам, не е готов за нова връзка. Не е здравословно да навържеш една връзка след друга. Ти сама ще решиш дали тези условия те удовлетворяват. За него всичко е много прясно и няма как да те оцени като човек на този етап.

6.   Разбира се че не е в теб проблема, това момче просто не знае какво иска. Не си заслужава да се занимаваш с него. Следващия път като те потърси бъди хладна, такива игрички на иди ми дойди ми да не ти ги пробутва. Имай малко самочувствие, момчета на тоя свят колкото искаш, не си опряла до този, нали?

7.   На вълна немога да забравя старата нека поне виждам друга!

9.   Аз съм в неговата ситуация долу горе.. Наскоро приключих дълга връзка и не ми се мисли изобщо ама изобщо за нова... Ако трябва да съм честен дори и за просто разврат не ми трябва в момента никоя.. Просто му дай време... Пък като му мине ако наистина те е харесал според мен ще те потърси.

10.   да

11.   Влюбен е в предната и няма очи за друга. Не се занимавай, може да му отнеме години да я преодолее.

12.   Спри да се предлагаш така, в момента си като замразена пица. Ако няма нищо вкусно и ако умирам от глад ще се сетя, че чакаш някъде в хладилника.

13.   не знам дали и колко те харесва младежът, но определено не си му приоритет. Остави го, не си струва да го мислиш.

14.   Не знае какво иска и той. Разкарай го, пълен неудачник, не ми се вярва, че заслужаваш да си последната дупка на кавала.

15.   Направо върви при майка му и я питай дали му разрешава да си играете двамата. Не иска човека гадже, а просто "гаражче" където да си паркира " беемвенцето" и като му свирне бившата, да го извади от теб, да го поотръска и да отиде в нейното "гаражче". Ти на 20 ли си или на 12? !

16.   4 години са си много време, и не могат да се преодолеят за 5 месеца. Просто момъкът иска заместител, емоционално кошче за отпадъци.
За Бога, жени, не се хващайте с наскоро разделили се мъже, че и от дългогодишни връзки! Шансът да страдат за предишната си приятелка е много по-голям, отколкото да сa ви нормални, отдадени на вас партньори.