Защо
Здравейте. Занимавах се с един мъж 3 месеца. Той е на 21. Аз съм доста по-малка, но за мен годините нямат значение. И двамата бяхме приключили дълга връзка. Аз бях спряла контакт с бившия си приятел, докато те подържаха приятелски отношения. Запознахме се от общи приятели. Запозна ни гаджето на най-добрата ми приятелка. Както и да е. Да не изпадам в подробности. Почнахме да си пишем. Харесахме се. Не се виждахме много често, тъй като той работи всеки ден и няма много време. 1-2 пъти в седмицата. Всичко в началото беше супер. Един ден бях отишла в неговото село. Там живее и гаджето на приятелката ми. Тогава той не дойде и почна да си измисля някакви оправдания. Разсърдих му се. Каза, че ще ми се реваншира. Същия ден нямаше как да се приберем, и той ни закара до града. Не му казах и думичка. Писа ми същата вечер, че съжалява и че не иска да му се сърдя. Дойде при мен, поговорихме си, оправихме се. Всичко се нареди. Той не винаги има кола и не може да идва тъй като я ползва и сестра му... Последния път в който се видяхме беше преди една седмица. Гушкахме се, целувахме се и всичко просто беше страхотно и накрая си тръгна. От тогава не ме е потърсил. Само ми беше изпратил една негова снимка с очила и беше написал на нея "ето сега сме тандем", защото аз също нося очила и си беше купил като моите. Писах му да се видим и той каза добре нали ще се разберем. Той се беше скарал преди това с бившата му и не си говориха. Но изведнъж усетих, че става нещо. Просто имах някакво вътрешно чувство.. спря да ме търси. Писах му че, имам някакви надежди и очаквания за нас двамата, и че виждам че не знае какво иска за това да си останем приятелчета ако така ще е по -добре и за него и чаках отговор. 1 ден, 2дена.. През това време беше постоянно на линия. Накрая ми отговори с"Незнам мамка му". Пратих му въпросителна и го питах "Какво не знаеш"? Не ми отговаряше пак много време докато накрая само ми сийна. Без отговор, без нищо.. Много се ядосах. Нещо беше станало. Как така от нищото ще почне да се държи така. Влезнах в профила на бившата му приятелка и видях Как тя го е отбелязала, че гледат филм двамата. Тогава разбрах какво се случва. Те не са заедно. Приятели са, но той явно още я обича и не може да я забрави. Изневерявала му е един милион пъти и той винаги и е прощавал. Накрая са се разделили и са се разбрали да си останат приятели, защото се познават от деца и са били 5-6 години заедно.. Според мен още я обича.. Помислих че ще ми отговори. Оправдавах го, че няма време и сигурно е зает. Вчера обаче една съученичка на най добрата ми приятелка го е видяла. Тя живее в неговото село. Отишла е при него и го е питала. "Какво правиш, няма ли да ходиш при Герито (мен) и Надето(приятелката ми)". Той отвърнал с думите "О нее аз при тея бавноразвиващи хора повече няма да отида. Толкова бавни хора не съм виждал никога през живота си".. От самото начало му казах и го предупредих, че съм скромна и доста срамежлива, че просто съм си такава различна съм. Имам малко чапат характер. Той каза спокойно бе аз съм същия. Не знаех, че е такъв глупак и че е паднал толкова ниско да обижда зад гърба ми. Попринцип е много добър и свястен но явно има черти в характера му които не съм могла да опозная. И сега като по турските сериали аз съм с разбитото сърце и ми е гадно а на него хич не му дреме. Може и никога да не ми отговори. Просто ме заеба без причина и избяга без да каже дори защо. А аз сега седя и чакам като някаква глупачка. Наистина много се привързах към него. Не мога да кажа че съм много влюбена но все пак за 4 месеца свикнах с него и имам някакви чувства. Той също показваше, че има. Като се запознахме аз още ходих с бившия ми приятел (бяхме заедно 4 години)и тогава той ми беше писал "Здравей много си сладка, имаш ли си приятел". Тогава му казах че си имам и го избягвах, но той продължаваше да ми пише"Това не е проблем аз ще те открадна". Не си мислете че съм се разделила с бившия ми заради него. Това е друга история която е много дълга и не ми се обяснява. Вината си е изцяло негова.. Та както и да е.. Всичко беше наред, показваше интерес и, че ме харесва а сега изведнъж от нищото не искам да виждам повече тази бавнярка.. Уж е мъж на 21 години. Всеки ден излизам с гаджето на приятелката ми и нея. Пред него се правя, че не ми пука за да не изглеждам отчаяна и да не му каже о брат тя много те харесва и само хленчи за теб. Държа се на ниво с достойнство. Даже днес Иван (гаджето на приятелката ми )ме пита кво става намери ли си гадже и аз му казах "какво те интересува намерих си". Отговора му беше "Гее опасна си много бързо замести Митко. Викам да той така пожела сам си го направи и почна да се смее.. Хора кажете ми какво да правя. Изнервям се. Аз не съм за подигравка. Никой не заслужава подобно нещо. Не е дошъл края на света знам, но ми е гадно. Ако му пукаше до сега щеше да ми пише и да ме потърси а не да ме оставя в неизвестност и аз да се чудя аз ли сгреших някъде какво направих.. Супер гадно ми е постоянно мисля само за него. Сега ще кажете забрави го, не си заслужава.. Ще го забравя, но просто искам едно обяснение. Нищо повече. Искам да постъпи като мъж и да ми каже какво чувства. Какво означава това "Незнам мамка му". Какво не знае??? Какво... Моля ви дайте ми някакъв съвет
.

Коментари

1.   21 и мъж ? той е още дете, не можеш да очакваш от подобен типаж нещо сериозно, приеми го като глупаво дете и продължи на пред, всяко зло за добро.

2.   То на 21 са още малки, а ти си "доста по-малка".. какво очакваш? Особено такива дето са си приятели с бившата.... стой си при бившата по-добре и не търси други