Унижих се
Здравейте! Обичам този сайт, много от историите смятам за поучителни, прекарвам голяма част тук! Сега е мой ред и аз да искам съвет от Вас :)
Момиче съм и съм на 23 години.
Имала съм сериозни връзки, сериозно момиче съм. Не одобрявам изневерите, не одобрявам секса за една вечер, но това е моята гледна точка.. Много трудно се привързвам към хората, трябва ми време за да обикна някой, трудно мога и да се влюбя в някой или поне така си мислех..
Запознах се с него, 2 години по-голям от мен.. Не мога да кривя душата си много е красив, но и голям женкар, спал е с много момичета, излиза с тях 3-4 пъти и приключва с тях и се мята на следващата, защото му омръзват.. Когато той ми писа отначало бях много скиптично настроена към него.. Той не спираше да настоява за среща и така аз се навих и излязох с него.. принципно самочувствие не му липсва и съм чувала, че не можеш много да говориш с него, защото той намира думите ти за отегчотелни, свикнал е да става винаги, каквото каже той.. с мен не беше така, той сам каза, че рядко говори с момичетата толкова много, на толкова теми, бяхме навън 5 часа.. Целувахме се, той не ме натисна за секс.. После продължихме да си пишем, той учи в друг град и се прибира за 2 дена чрез седмицата.. той беше страшно мил с мен.. Обясняваше ми как славата му на боклук идва от там, че той ясно тръгва към момичетата с точни намерение, само секс.. директен човек е, но след това, когато спре да го търси, те почват да разказват, че е използвач, че ги е накарал да се влюбят и ги е оставял.. Казах му, че аз няма да се влюбя в него, че няма да съм като другите, той усещаше, че не съм като другите.. знаех, че намеренията му към мен са същите и се съгласих на това.. на 2рата ни среща се стигна до секс, беше наистина хубаво, той има опит и знае как стават нещата.. Видяхме се 3-4-5 път. Но със срещите усетих къде отиват нещата, бях поредната от която се е отегчил, но беше късно.. казвах си не мога да се влюбя в такъв човек, той ме ме интересува, казвах си ти не се влюбваш лесно не е нормално.. но беше точно така.. Никога не съм му досаждала, никога не съм му писала първа.. Бяха минали 2 седмици и не беше писал. Излязох с приятелки и отидохме на дискотека, той беше там, цяла вечер танцувах и се забавлявах, игнорирайки мисълта, че той е там. Беше станало 5 сутринта и се облякох да си тръгвам и той ми писа, да се видим.. Той ме чакаше и искаше да правим секс.. Толкова много съжалявам за този момент. Той на страшно груб, искаше да правим секс на улицата, тичах по него като кученце. И така като се сетя и ми става толкова тъжно, че се унижих по този ужасен начин, тъжно ми е, много ми е тъжно, това не съм аз. Правих секс с него на улицата, зад една кола. Той не спираше да ме дърпа, скубеше косата ми.. Каза не ми харесва, искам орална, срам ме е, но клекнах и за това.. Повтаряше само докато не свърша няма да ходиш никъде, сто пъти повторих, че не мога повече, той продължаваше да ме натиска. Свърши, каза мерси и си тръгна, молейки ме да мина от другата страна да не ни видят заедно, а на сутринта ми беше написал" да си траеш".. Бяха ме предупредили за него, че е такъв, че е интригант, че той самият говори за това, което прави. На другият ден се събудих и плачех, чувствах се много унижена.. измислих оправдание "Хората явно са прави за теб, мислех, че ще си мълчиш за нещата, които до говорим, но уви" и го блокирах.. Правилно ли постъпих, може и да не е говорил нищо, но трябваше да постъпя така, исках да забравя всичко с този човек.. и това щеше да ме улесни..

Коментари

1.   Спокойно, нищо кой знае какво не е станало. Човек какво ли не прави от единия мерак, ама това си е част от живота.
Дали ще се разприказва, е извън твоя контрол. Това, което зависи от теб обаче, е дали да ти пука.

2.   Много си не опитна и наивна. Има и по- добри виртуози от този тип. Последно време се забелязва една показност при младите. Какъв телефон. Каква кола. Колко е "лайкван" в мрежите. От там жените станаха и трудно достъпни, понеже някой си бай- хой и харесал повече снимки! Родителите постоянно пращат пари от чужденеция и естествено са платили магистърско образувание. Този твой "дон жуан" не веднъж се е сблъсквал с такава "вървежна" госпожица. За да спи с нея, главата му е родила не един начин за да се докопа до двуцефката и. Това без секс на първа среща го ползвах и аз преди 20 години.

4.   Секс на 2ра среща не се прави.
Не знам с какво самочувствието, ще се разхождаш по улиците.
Ужас, вие нещо за морал не сте ли чували? Щом бягаш като кученце след всеки "убавец", ще си сърбаш попарата. ;)

5.   Затова никога повече не прави неща, от които знаеш, че ще се срамуваш след време.
Както и да е, станалото- станало. Сега и да го мислиш, и да плачеш, и да се тормозиш, и да го обиждаш, няма да върнеш времето назад. Не мисли за неща, които е можело да се случат, но не са се случили. Направила си, каквото си направила, безсмислено е да се тормозиш.
Една издънка, имаш точно една издънка, това не те прави най-долната жена на този свят.

6.   Съжалявам, за това което си направила само защото си се пленила от красотата на едно момче, или по-скоро женкар. Сигурна съм, че още в началото е имало "знаци" или изказвания, по които да разчетеш че ще си просто поредната. Правилно си постъпила като си го блокирала. Блокирай го НАВСЯКЪДЕ и просто го забрави, той не е милото момче за което се е представял и как се е държал. Държал се е добре, защото е искал да влезе в гащите ти. Аз лично никога не съм си позволявала до сега да се унижа толкова за един мъж и повярвай ми, никой няма да го направи за теб. Такъв човек, като него те оцени за момичето което може да му направи орална на улицата, защото ти сама си го позволила. Няма как някой да те оцени, ако ти сама не се оцениш. Той не заслужава вниманието ти, изтрий го от живота си и продължи напред. Успех!

7.   Миличка, очите ми се напълниха докато четох... Това каето е направил е ужасно, съжалявам че си позволила да ти го причини. Всеки човек допуска грешки, красотата отвън ни прави слаби. Аз преживях нещо подобно, но в по-смекчен вариант. Имам си приятел от 3 години, била съм само с него. Напоследък отношенията ни куцаха, той ми казваше намери си друг като не ти харесва това и онова и в момент на яд приех покана на едно момче. Беше симпатичен и веднаха ми писа. В продължение на седмица ми пишеше всеки ден да се видим, аз му обясних че си имам приятел, но накрая излязох с него, защото ми писна да ме моли и да го режа. И в момента в който го видях няживо съжалих за грубото си държание. Погледа му на типичен сваляч, палавата усмивка, тембъра на гласа.. Харесах го. Нищо не правих с него разбира се само говорихме. Но след тази среща поисках да го видя пак. Видяхме се пак и не разбирах намеренията му, гледаше ме така сякаш ще ме сграбчи и ще ме целуне но не го правеше. А аз нямах смелостта да го сторя. След втората среща спря да пише, явно му омръзвах с това че не легнах с него както се е надявал. Поредния който се оплаква от леките жени и от това, че гледат само колата и парите му, а той парадираше постоянно с колата и парите си. Увлякох си по него, исках го, но накрая всичко свърши грозно. Трета среща не последва, той стана студен и каза, че по-добре за мен било да не пише. След това започна да занимава моя приятелка, да и прави комплименти, да я вика на среща. И казал, че на мен нарочно спрял да пише защото някои хора като им обърнел внимание и си въобразявали, че можело да излезе нещо сериозно. На 19 съм и се отчайвам от разврата и начина по който се използват хората в обществото. Жените искат пари, мъжете само секс. А после. всеки плаче, че нямало сериозни. Сериозните не се оценят. Мила, много ми е тъжно за теб. Никой не заслужава такова отношение. Надявам се някой ден, някой да го нарани двойно повече, отколкото той всички момичета до сега. Всеки рано или късно си намира майстора така да се каже. Сега известно време, ще се чувстваш зле, ще мислиш за случилото се. Знам. И аз все още съм така, въпреки че при мен е липсвал физически контакт. Но те съветвам да не оставаш сама. Бъди постоянно със семейството и приятелите си, ходи на дискотека, и гледай да си заета с нещо. С времето случкана ще избледнее.

malkatarozichka 19 г.

8.   Да, унижила си се, но ще си знаеш занапред. Бил ти е интересен, радвала си се, че проввява интерес към теб и пише на теб, а пък е толкова желан от всички други момичета.... и така се случват нещата. Не те съветвам да комуникираш с него по какъвто и да е повод оттук нататък.

9.   И как си помислих, че ще го промениш, и ти, нали? Повечето мъже не са изненадани, а ти? Поне си му пуснала на втората вечер. Лошото е, че като попаднеш на свястно момче, ще започнеш да му въртиш номерца и да си мечтаеш за онзи. Жените принципно сте големи лъжкини, ама как захапвате (преносно и буквално) направо не е за вярване. Единствената си, неповторима и задължително го възнаграждавате със секс. Е, има някаква надежда забеляза, че си се унижила.

11.   Във всеки един момент, от началото - от когато си се прехналаса по красивата му мутричка, знаеки чудесно, че си поредната, до последния - когато си "му клекнала" на улицата като последната "магистралка", си имала избор. През всичките тези моменти.

В крайна сметка си направила точно това което си искала, и си получила каквото си заслужила. Не виждам нищо необичайно, заслужаващо някакво допълнително внимание, или емоция.

12.   Значи.. Защо всички казвате как сте сериозни и не одобряват това и онова и как искате сериозна връзка със сериозен човек а накрая какво... Всички свършват точно така - лошото момче ви... И зарязва и чааак тогава се сещатате защо ви е омайвал и как вие за него сте били различни и т. н и т. н..
А момчета като мен (скромен съм нали) които наистина са сериозни винаги са с пръст в устата и ако евентуално някоя от вас ни погледне след време стига пак до случката зад колата с лошото момче щото и било скучно с нас.... Айде трай си ти си се оставила да ти се случи

14.   Момиче, нямаш ги грам самоуважение? Правила си секс на улицата? С човек, който ти звънна след дискотека сякаш си на повикване? Не само че те е унижил, ами се е държал с теб като с последен боклук. Защо спа с него на втората среща? Нима помисли, че с теб ще е по различно? Но до там иди дойди, млада си, наивна си... Но да се отзовеш за секс на улицата и да му коленичиш за свирка.. , е прощавай, но си глупава и незряла.
Моите думи не целят да те обиждат, удари си два шамара и обмисли ситуацията. Анализирай поведението си. И никога, ама никога не допуска никой мъж да се държи с теб по този начин.
Изискай си уважението и отношението от мъжете. Който не може да се държи почтително дай му път през вратата. И запомни думите на г-жа Елинор Рузвелт - " Никой не може да те унижи без твое позволение"!

15.   Мила, много си наивна. Дано да се поучиш от това си преживяване и повече да не връзваш на акъла на такива дришльовци.

16.   Ми, те хората не говорят без причина, ама ти от де да сетиш. Лошото е, че толкова е голямо вакумното пространство между ушите ти, че те е използвал играч, за които е ВСЕИЗВЕСТНО, че е играч. Направо съм потресен колко глупави можете да сте. Едно не разбирам само - защо се жалвате после?!

Докато в кухите ви кратуни стои чутовната мисъл, да опитомите лошото момче и да го направите кротко и послушно, ще е така. Добрите са ви скучни нали :) Затова ще те клецат на улицата. :) Само не се жалвай по сайтове и форуми, сама си ги дробиш.

17.   Никой не може да те унижи ако ти не му позволиш. Аз не виждам нищо лошо, че сте правили секс, млади сте и необвързани. Но ми е странно защо го приемаш като унижение - все пак не те е изнасилил.

Забравяш случката и продължаваш напред. Приеми го като полезен урок.

18.   "Той усещаше,че аз не съм като другите"-та ти си по-зле от другите.Правиш секс и орална на улицата и твърдиш,че си по-високо качество.Абсолютно закономерно те е зарязал,а най голямото унижение е,че не иска да го виждат с тебе.Следващият път мисли повече преди да си събуеш гащите на втора среща.

19.   И не обръщай внимание на индивиди като #4. Сексуално фрустрирани, без капка емпатия, сякаш те през целия си живот са били безгрешни и имат право да съдят.

20.   Положила си големи "усилия" да се унижиш - не си се вслушала съветите на другите, не си се вслушала собствените си опасения... не знам дали си даваш сметка ако продължаваш с тая сляпа любов още колко подобни унижения ще преживееш, но животът си е твой все пак - ти решаваш.

21.   Случва се на всеки! Приеми го като урок, много си млада, но човек греши и на 23 и на 33 и на 43, подвежда се, понякога и сам се унижава.
Колкото до тоя убавец дето ходи нагоре - надолу, сваля жени и се е филмирал, че е големия играч, не го мисли. Рано или късно ще намери своята треньорка и ще се наиграе така хубаво, че свят ще му се завие. Все някоя ще му бръкне в душицата и тогава той ще си спомни и за теб и за всяко друго унижено момиче. И аз преди време попаднах на един такъв "Дон Жуан" бях омъжена, не съм изневерила просто си пишех ме и аз като теб допуснах в мен да се появят чувства. След като видя, че няма да му се вържа се одръпна и мина към следващата. Пет години по-късно аз се разведох, той се ожени, но не е спрял да сменя жени в извънбрачни връзки. Търси ме и сега, сега той споделя семейните си проблеми, е иска и нещо повече, но няма да го получи от мен. Добре си направила, че си го блокирала, старай се да забравиш случилото се, живота има страхотно чувство за хумор, след някоя друга година ще си получи заслуженото въпросния господин.

22.   И защо?

23.   Всеки прави грешки. Важното в твоя случай е: ти не си грешкака си! Не се съжалявай, всички се учим цял живот и всеки е слаб в някоя сфера. И второто важно нещо е да не си повтаряш грешките, ама никога. Нито унижаването - това че ти преследваш друг мъж като куче. Сексът също, но това е птделна тема кога след колко врем и т. н. за секса.
А за влюбването си: научно е доказано, че когато има сексуален контакт винаги в жената се появяват чувства (хпрмони, мозък, бла бла научна му работа) а при мъжете се получава отдръпнатост и раздразнимост.

Блокирай този човек и не го допускай повече в живота си. И да си имаш едно наум за подобни топове. Знам едно предаване, което говори за взаимотношенията напиши пооитай дани танев.
Успех.

24.   Както казва номер 4, секс на втора среща не се прави! :Или веднага, или с друг....

25.   Това ми прилича на порно роман. Момичето среща секси женкар, за когото хората нямат добро мнение. Той обаче обяснява, че е е честен в намеренията си и винаги казва на поредната, че я иска само за секс, но въпреки това жените се влюбват в него и го намразват. После се появява момичето и заживяват щастливо. Разликата при теб е, че ти си една от многото. И не виждам как може да твърдиш за себе си, че си, , сериозна" при условие, че си се чукала на втора среща с човек, за когото знаеш, че няма високо мнение за жените.

26.   Няма нищо лошо в секса на втора среща. Няма нищо лошо в секса на първа среща. Няма нищо лошо в секса на улицата. Даже е възбуждащо.

Глупаво е да си въобразяваш, че си нещо различно от другите. Глупаво е да вярваш, че можеш да повлияеш на друг човек, който очевидно харесва себе си и е доволен от живота си.

Лошо е да поучаваш анонимно. Още по-лошо е да злорадстваш, уважаеми незачетени господа.

Ако аз бях правила секс с този, когото искам, не бих го приела като унижение. Щях да смятам, че съм получила това, което съм искала.

Alpha, ж. 30 г.

27.   Браво Alpha!

28.   Той не те карал насила, не те е излъгал. Сама си искала. Защо тогава се чувстваш унизена ? Държал се е на улицата с тебе като с боклук. Ами нормално. Как очакваш да те уважава, след като си спала с него на втората среща ?

30.   Няма какво да съжаляваш, кой каквото си направи, никой друг не може да му го направи. Това едно 80% от жените или сте били, или ще бъдете ку*ви или сте, рано или късно се осъзнавате.

И бившата ми имаше секс за по една вечер месец преди да се запознаем на няколко пъти, настоящата има на 3-та среща секс преди 2 години и го държеше тоя кретен една година и ме гледаше.

Унизителното е за нас момчетата, които се стараем да се държим добре с вас, целуваме ви, прегръщаме ви, дава ме ви любов, а вие сте спали с някого на трета среща и ви е унижавал и гаврил без да ви е дал нищо. Ние и вие сме унижени в така създалата се ситуация. Мнението на въпросния човек, който се е възползвал от вас е, че вие сте ку*ва, а момчето до нея путьо и това го знаят всичките му близки и приятел ии познати, че той ви е гаврил, защото момчетата се хвалят с това.

Социалните мрежи, Фейсбук, показността и това, че гледате все другите момичета и искате да сте харесвани, все по на зле ще отиват нещата.

Дори да си хванете свестен приятел, след време пак подсъзнателно ще си легнете вечерта леко възбудени и ще се сещате как са ви гаврили и доиинирали по колите и по улиците и подсъзнателно без да го искате ще се възбуждате от това, ще се сещате, а уж не ви харесва. Ако не ви харесва, няма да го правите

Мен моята приятелка ме унижи. Била е с още 7 на 22 сега става, но тук в София е дошла на 19 и е думнала 3-ма бързи. Един на втора среща и ме гледаше тоя 11 месеца след връзката ми с нея, и трябваше да го питам спал ли е с нея някога, понеже за него конкретно ме лъжеше напук, че дори и не го познава.... е ОБИДНО е и гнусно, унизително!

31.   Още си незряла за такъв тип отношения. Както ти писа и номер 25, вместо да се чувстваш унижена, живей с мисълта, че ти просто си правила секс и за твое удоволствие. Ох, такива как ги слагам на мястото им, после не могат да се опомнят. Скубал те бил, няма лошо, но за тази игра има двама. Оскуби го и ти, охапи го, одери го, ако ще си играете така, участвай и ти. Ти хубаво си клекнала, защо не се изправи и не си пожела за теб. Позволила си да правят секс с теб, а не да правите секс заедно! Ако правеше второто нямаше да му омръзнеш. Вдигай главата и със самочувствие. Ако той приказва, приказвай и ти. Не се крий все едно те е срам. Свободна млада жена прави секс с привлекателен мъж, няма срамно тук.

34.   28, къде е логиката, някой да се държи отвратително с теб, защото си легнал/а с него на втора среща. Рядко се срещат толкова идиотски коментари като твоя.

35.   Не мога да разбера защо българските мъже все още живеят в Средновековието.

От разказа ми става ясно, че и двамата са го искали - момичето просто се притеснява да не излезе "лесна" и затова я е страх той да не се разприказва.

Добре дошли в 21 век. Сексът е физическо удоволствие и докато и двамата са участвали доброволно в него не разбирам защо тя да е унизена, а той - не. За никакво унижение не става въпрос.

30 - ако не бяхте толкова обидчиви на тема "бройки" жените нямаше да ви лъжат. Приятелката ти не ти е казала, защото е знаела, че с балканския си манталитет ще я зарежеш, когато чуеш истината.

Ако искате да са честни с вас приемете, че жените не са ваше притежание и няма никакво значение с колко хора са спали, както нямат и значение вашите бройки.

36.   35. Хаха мисли си, мисли си. Но нали знаеш, че тия с които се чукаш, като седнат на маса и си разлистват Фейсбукът и те видят някъде те коментират каква си (ако за теб наистина нямат значение бройките), за нас мъжете имат. Унизително е пенисът, като пенис, да е влизал там, където лижа и да е било несериозна връзка. Няма никакво значение, ако една жена е изпитвала любов, чувства и прочие, да има някакви бройки, но да е спала с някой на втора-трета среща и да си е пращала голите снимки НЕ Е ОК и няма да бъде никога. Бъдете си ку**и... ваш проблем, аз ако разбера че си такава те изхвърлям на боклука и се връщай там където си била. За нас мъжете е унизително да се държим с вас като с принцеси, да ви боготвориме, а някой друг да ви е казал две мили думи и да е преспал с вас и после да ви коментира на масата как ви е чукал. ТОЧКА

37.   Е какво толкова пък ти. Не знам как ще ти прозвучи, но докато четях описаното се възбудих. Да, доста тъпо се е държал и не ти е било готино, това е гадното. Но щом все пак си го желала и си се съгласила, приеми го като едно по-извънредно сексуално преживяване, което не ти е харесала и съответно няма да повториш. А относно това дали ще каже, какво ти пука? Никога не ме е било срам от нещата, които съм правила с един мъж в леглото. Даже ми е било кеф, какви мърсотийки съм му давала да ми направи. За мен би било унизително да го направя с някой, когото не желая или пък за пари и други такива причини. Така че, горе главата. Ако някой каже нещо му отговори, ми да, с кеф му го налапах, ама той явно не знае как да доставя удоволствие и няма да повторя.

39.   До номер 35:
Отдавна искам да го напиша това тук:
Уважаема госпожице, бройките ИМАТ значение и секса НЕ Е просто физическо удоволствие.
Знам че сте останали с тези впечатления, благодарение на множеството луксове, които ви предлага днешното време (презервтиви, противозачатъчни, възможността да сте финансово независима, безкрайния избор от сексуални и любовни партньори и тн.), но разберете, че тези луксове имат цена.
Интернет е залят от теми, клипове и статий от типа "Какво искат жените?", а колко са статиите от типа "Какво искат мъжете?". Май не много, защото на никой не му пука.
Моля те, рабери, че както за теб някой женчо, висок 1и 60 тежащ 90 кила и безработен е непривлекателен, така и за мъжете курвите са непривлекателни (за дългосрочна връзка). Просто такава е психологията на човешките същества. Няма нищо общо с егуизъм, остарели разбираня и тем подобни. Така ни идва отвътре. Един мъж, обича предизвикателствата, обича да се доказва, а какво предизвикателство има в това да свалиш жена, която са я свалили 25-30 мъже преди това? И защо ако тези 25-30 мъже са получили секс без да са дали нищо, 31-вия трябва да купува пръстен и да вдига сватба?
Авторката има право да се чувства унижена, защото това което е направила не е достойно за уважение. Това е животинско поведение. Знам че то се насърчава сред днешните жени и не е трудно, защото е лесно една жена да се добере до секс.
Идеята не е секса да стане толкова лесен за жените, колкото е за красивите мъже (подчертавам красивите мъже, защото за останалите си е трудно). Идеята е той да стане толкова сериозно нещо за мъжете, колкото е за жените, за да ги направи по-отговорни и по-трудолюбиви.
Идеята е вие самите да поддържате летвата висока за всички (не само за красивите).
Ти как би се почувствала ако разбереш, че приятеля ти е правил скъпи подаръци на бившата си,водел я е на хубави места, и я е чукал здраво, а на теб прави евтини подаръци, не те води никъде, и те чука за по 10 минути веднъж на 3 дни, или че просто е бил по-мил и по-добър към нея отколкото към теб. И всичко това защото бившата му е била по-красива от теб. Знам какво ще кажеш: "Ха, направо го зарязвам и си намирам друг!!!" А сега си представи, че другия прави същото, и този след него, и този след него. Ти би ли обичала тези мъже? Би ли направила компромис за някой от тях, ако те отсяват като че ли си някаква стока, която или е качествена или не?
Така се чувства средностатистическия днешен мъж.
Сигурно сега си мислиш "Че какво ми пука на мен за техните проблеми?". Но техните проблеми са ваши проблеми, защото това поведение изгради култура в която секса е над всичко, а връзките са за загубеняци. Един мъж вече не се определя по това, колко е отговорен или компетентен, колко е силен, умен или издръжлив, а се определя по това колко п**ета е забърсал и колко малко време и средства е загубил докато го направи. А поне по моите наблюдения горните качества не са нужни за това. Нужна е добра генетика, богати родители, модерни дрешки и прически и много нагло и инфантилно поведение. Поне това виждам аз.
Преди 5 години "добро момче" (nice guy) си беше точно това-добро момче, а сега е обида за мъж да го нарекат така.
Ти си прави изводите в какъв свят искаш да живееш и какво искаш да получиш от човека с който имаш връзка.
ПС: На 23 години, авторке, не си момиче, а жена.

40.   Нормално е да ти е гадно. Все пак той е постъпил с теб ужасно. Но ти не можеш да върнеш времето назад.
Дори да не е разказал какво е станало, това не го оправдава за лошото му отношение, което е близко до насилие.
Постъпила си правилно, че си го блокирала. Най-добре е да го изтриеш от живота си и да продължиш напред. Само се моли да не започне да те тормози, защото има и такива мъже.

41.   Номер 39: дин мъж, обича предизвикателствата, обича да се доказва, а какво предизвикателство има в това да свалиш жена, която са я свалили 25-30 мъже преди това?

ДТ: Точно така, един мъж обича предизвикателствата, а какво по-голямо предизвикателство, от това, да те предпочетат пред 20 други? Много е лесно да си най-добрия, когато няма с кого да се състезаваш.

Номер39: И защо ако тези 25-30 мъже са получили секс без да са дали нищо, 31-вия трябва да купува пръстен и да вдига сватба?

ДТ: Ти приемаш секса, като разменна монета. С пръстен ли си купуваш секса? Пък и откъде знаеш, че тези 25-30 не са дали нищо? Може би са дали това, което ти не можеш. И, да, сексът може да е чисто физическо удоволствие. А тези, които изтъкват, че са nice guy, обикновено с друго не могат да се похвалят.

Дядо Торбалан

42.   39 - това само доказва тезата ми, че живеете в Средновековието и явно няма надежда да излезете скоро от там.

Единственият, който се е изказал логично е дядо Торбалан, а той не живее в България.

Тъй като и аз живея в чужбина съм изключително благодарна, че има нормални мъже, далеч от сексисткото балканско поведение. Повярвай ми - последното, което един скандинавец, холандец или словак ще си помисли за теб след секс, е че си лека, защото си му пуснала на втората среща. По тази логика и той е лек.

И грешиш - ако съм с някой изобщо няма да ме интересува какво е подарявал на бившата си. Аз за бивши не питам и не говоря и за своите - миналото си е минало.

36 - няма как да ме зарежеш, защото не бих се и доближила до тип като теб доброволно. И там, където аз живея мъжете не клюкарят и не си обсъждат бройките във Фейсбук. Жалко, ако такова е твоето обкръжение.

43.   42, права си, българските мъже са много назад, аз съм македонец и когато жена ми пусне на втора среща й казвам "браво, така те искам". Не виждам кой нормален мъж ще е против жена да му пусне на първа-втора среща, сигурно пенсионери пишат тези коментари. За скандинавците и холандците си забравила да кажеш, че след секс с жена искат секс с мъж, ама това са културни особености.

44.   Поне по начин по който те е свалил, изглежда унизително. Дори се чудя как си се съгласила? И ти е казал "да си траеш". Толкова е брутално, че се чудя дали е истина тази тема.

45.   Гледай сега, на много момичета и жени, които по някакви причини са незрели или в нестабилно емоционално състояние, това може да се случи...

Мисля, че трябва да ти е добър урок от живота за следните неща - не е логично да си мислиш, че за ''големия сваляч'', който търси предимно и само секс, ти ще си нещо специално. По-логичното е той да търси отново само и единствено секс от теб и ако ти си готова да общуваш по такъв начин с мъжете и с него в частност, то тогава просто решаваш, че си такава жена, и действаш съобразно това решение. Без да се цупиш...

Има нещо много важно - ти си още съвсем млада, животът е пред теб, сигурно живееш при родителите или те те издържат - тези неща не са завинаги, младостта, хубостта, подкрепата от родителите са до време. Бъди внимателна да не се събудиш на 36 и да не знаеш къде се намираш и да се чудиш как да продадеш секса си тогава за подслон/ храна/ нормална работа и т. н. Освен това, при повечето жени биологичният часовник тик-така и може би в един момент ще ти се прииска да се реализираш и като майка... Тези въпроси са сериозни и трябва да се обмислят заедно с тръпката дали да получиш хубав секс от най-вървежното момче/ мъж наоколо.

Още нещо - казваш '' Излязох с приятелки и отидохме на дискотека, той беше там, цяла вечер танцувах и се забавлявах, игнорирайки мисълта, че той е там. '' - хубаво е да знаеш, че не можеш да се кълчиш цяла нощ пред мъж, който те харесва физиески и иска секс от теб, а ти да се правиш на игнорираща го. Това звучи абсурдно. Никъде по света това няма как да остане незабелязано. Ти си провокирала хищника в него и той те е ''наказал'' по сексуален начин. Ти си му се подчинила и си изпълнявала желанията му. Нищо нито повече, нито по-малко.

И пак казвам - млада си, това ще мине и замине, важното е човек след грешка да стане, да се изправи, да си изтупа дрехите и да продължи напред като си вземе нужните поуки и се старае да не повтаря грешките. Имаше една приказка: Глупавият се учи от собствените си грешки, умният от чуждите, а перфектният - и от двете...

Здраве и супех!

46.   От номер 39:
Всеки път, всяка тема, когато се заговори за разврат изскачат едни и същи жени и почват да прокламират:
"Това е новото време!!! ", "Жените вече са свободни!!! ", "Който е против разврата живее в средновековието!!! ", "Българските мъже са виновни!!! ", "Вие сте неандерталци!!! " и тн. и тн..
А някой от вас някога замислял ли се е какви са последствията когато това мислене се наложи на милиони хора в продължение на десетилетия?
Съмнявам се. Единственото което имате да предложите като аргумент е:
"разврат хубав, аз свободна независима жена, само господ може да ме съди, да видиш на запад какви мъже има", накратко NPC meme BG edition.
Обзалагам се, че Дядо торбалан ще се изпълни с гордост ако разбере че дъщеря му се е*е като бездомна кучка зад дискотеките.
Но какво да се прави, вече сме отворили кутията на пандора, дали сме (или тези преди мен са дали) на жените свободия (не свобода), пък сега ще има да си чакаме да си попритворят малко краката.
Любопитно ми е само, ония дето не дават на жените си да си показват лицата, като изместят демографски любимите ви шведи и холандци, а ония дето си женят дъщерите на по 13 ни изместят демографски нас, тогава къде ще се денете и кой ще плюете?
Опа забравих, тогава вие ще сте стари и спаружени и няма да е ваш проблем, ще е прблем на децата и внуците ви, които или ще са малко или няма да ги има, защото благодарение на сегашното ви прогресивно мислене раждаемостта е на практика 0.
Но това са дълбоки теми от областа на геополитиката, еволюционната психология и филосовията, които едва ли са подхдящи за българската версия на 4chan.
За сега запомнете едно дами:
Живейте, бъдете прогресивни и модерни, хвърлете ги тия гащи и ги развейте хубаво тез вагини, с който и където и ви дойде. И не си и помисляйте за презервативи, болестите са мит, има и аборти. Покажете на целия свят и най-вече на нас, неандерталците, колко сте прогресивни и модерно-мислещи.

47.   46 - ние не сме прогресивно мислещи и модерни - ние сме просто мислещи.

Проблемът ти не е, че имаш старовремски разбирания, а че не приемаш, че има хора с различно мислене от теб и различна насока в живота.

Кой къде си развява вагината, на кой колко часа му показва биологичния часовник и кой кога ще ражда деца не е твоя работа.

И да - наистина не ме интересува къде ще бъде човечеството през 3000 година, дали изобщо ще ни има и кой ще ни измести демографски.

Авторката просто сподели случка от живота си и подобните на теб я нападнахте без капка милост. Сега като се замисля най-вероятно баща и е същия като теб. Нищо чудно, че момичето се чувства използвано и унижено. Срам ме е от вас.

48.   до авторката - начинът по който се чувстваш...ще мине, просто запомни, че няма как да извадиш от някого това, което не носи...понякога егото ни кара да смятаме, че можем да променим някого, да изкараме от него чувства и емоции, които другите преди нас не са успели, но това не се случва, а дори да се случи, боклукът си остава боклук и рано или късно пак се връща към себе си.

Н.

49.   46 - тъй като в коментара си засягаш "дълбоки теми", препоръчвам ти да извадиш "политика" от геополитика и да се замислиш за нещастната планета земя, която е изключително пренаселена и жестоко експлоатирана, и 2-3 млрд по-малко вредители като нас ще и се отразят много добре.

50.   Хората, които правят секс с много други хора са психично болни. Нормалните човешки взаимоотношения нямат нищо общо с безразборния секс. А той е с разтройство, защото навярно е бил наранен от друга жена в миналото. Възможно е да е била и майка му, докато е бил дете

51.   46 до 49:
Планетата и природата търпят най-много щети от т. нар развиващи се нации (Китай, Индия и тн. ) защото те имат най-висока популация, а технологиите и законодателството им все още не са стигнали до защита на природата. Вярно е че там има технологии, но те не са масови.
Що се отнася до свръхпопулацията - отново тези държави заедно с мюсюлманите и африканците допринасят най-много за нея.
В подсахарна Африка населението е близо милярд и се очаква да стигне 4 милярда до края на века.
Наистина ли мислиш че ти ще помогнеш за свръхпопулацията като умреш бездетен/бездедна.
Още повече че на планетата са и нужни повече хора на който им пука за нея. А те са най-малко и намаляват.
Тоя аргумент "Аз съм загрижен/а за природата и за това няма да имам деца. " служи само за замаскиране на егуизма на тези, които го използват.