Болна от любов
Здравейте, момиче на 20години съм, много влюбчива и найвна, затова никога досега не ми се е получавало с мъжете и винаги съм страдала за тях.
Не знам защо изобщо пиша тук, но някак си се опитвам да си отговоря на някои въпроси...
Запознах се с едно момче пет години по-голямо от мен, перфектния в моите очи. Започнахме да се виждаме всеки ден, на вечеря, на кино, на разходка... той се държеше уникално с мен и всичко беше перфектно.... до момента в който един ден просто изчезна. Засякох го случайно и само ми каза, че не иска връзка. Беше ми много криво, бях изпаднала в депресия, защото се влюбих и привързах към него. Месец след това, когато започнах да се чувствам малко по-добре, той ми писа... Извини ми се, че е постъпил така и ми обясни, че не е искал да задълбава, защото ще заминава да живее в чужбина и не иска да ме лъже, но често мислел за мен. На въпроса ми, защо, чак сега се сеща да говори с мен, ми отговори, че се чувства гузно.... Простих му и му казах, ако има желание някой ден да се видим да ме потърси и това беше....
Защо по дяволите, чак сега от нищото ми пише и ми дава обяснение? Съмнявам се да се чувства толкова гадно... Дали има скрита умисъл? Какво иска от мен и дали ще ме потърси отново? ....

Коментари

1.   Жокер не ми треба :) Това е пак оная с "наЙвната".

Найс, а ;)

2.   А бре момич прогледни... искал е нещо и сигурно си го е взел от теб... за какво си му вече.... пак като му се прииска и ще ти пише... лошото е че ти ще си насреща тогава....

3.   Влюбването винаги протича във фантазията. Измисляш си някакъв въображаем образ и го лепваш на реален човек, без да си отвориш очите дали наистина тоя е това, което те кара да изтръпваш.
Ако реалността съвпадне с фантазията - ей това е раят. Ама никога не съвпада 100%. Пък ние хората ставаме все по капризни и перфекционисти що се отнася до изисквания за другите.

4.   Съжалявам мацка, но просто момчето си е намерил друга и в момента в който другата го отреже, знае че ти си му “в кърпа вързана”. Както е изчезнал веднъж, ще го направи отново. Ако наистина те харесваше, още първия път щеше да ти каже, че ще заминава за чужбина. 1000% това е просто оправдание, за да се закачиш отново.
Едва ли ще приемеш коментара ми, защото по стила ти на писане, усещам че си хлътнала.
За теб ще бъде по-добре да не се занимаваш повече с него. Просто ще си спестиш нерви и разочарования.
А той щом веднъж е спрял комуникацията с теб, в първия момент, като друга мацка му се върже, ще я спре отново.
Съжалявам да го напиша, но според мен, за него си просто резервен план... По-добре си гледай живота и продължавай напред!
Мъж. 29

5.   Да ти кажа ли защо.. защото е прост.

6.   Резервен вариант си. Ако му пукаше за теб, нямаше да те търси през месец-два, а постоянно. Пробва с тая, оная, и която върже. Знае, че имаш чувства към него и се възползва от това. Гадно е, долно е, но се случва. За съжаление съм го изпитала на свой гръб. Просто му казах, че заслужавам нещо повече, че ако иска да е с мен, да си промени държанието. Ако наистина значиш нещо за него, няма да ти дава напразни надежди и ще сте заедно, или ще изчезне от живота ти. Просто бъди по-уверена и кажи ясно какво искаш от него, и го помоли като човек да не се подиграва с теб. Успех!