Тя не иска секс
Здравейте. Аз съм А. на 25 и имам приятелка от 6 години, която е на 24. Живеем заедно, но проблема е че в началото на връзката ни правехме секс ако не всеки ден, то поне през ден, но след първата ни година заедно тя започна да се оправдава постоянно.. главата я боляло.. спало и се.. абе всякакви тъпи оправдания от които на мен започна много да ми писва....!!! Дори в редките случаи, когато се стигне до интимност, всичко е хипер механично и пошло.. сякаш просто за да отбие номера. Говорили сме десетки пъти на тази тема, но тя или мълчи или казва, че няма проблем, че аз си внушавам, а тя просто била уморена. Срещах се с други, защото имах нужда от секс.. Знам, че изглежда много повърхностно, но ми е супер болно, че момичето което обичам и уж и тя мен, не ме желае. Започнах да се подценявам постоянно и загубих увереността си. Това че другите момичета с които съм изневерявала си умираха за мен, ме накара да осъзная, че всъщност не съм грозна, нито пък ми има нещо.. Просто или съм и омръзнала или тя си е от типа жени, които не си падат по секса. Още съм млада и изпитвам нужда да правя секс, но не искам да е с която и да е.. а и за мен е най-нормалното нещо, когато си с някого да искаш интимност. Вече опитах да и създам разнообразие и да и правя малки изненади. Промених си държанието много, защото тя каза кои неща не харесва в мен.. и въпреки това тя нищо не променя. Не си представям живота без нея, но и не мога да се лиша от секс. Моля ако някой е имал подобен проблем, нека сподели опит. Дали има нещо, което би помогнало да я накарам да ме желае поне наполовина както преди...?

Коментари

1.   Нищо не разбрах - и двете ли сте момичета? Говориш за себе си в женски род и за приятелката си. Или това е една лошо скълъпена история?

2.   " Това че другите момичета с които съм изневерявала си умираха за мен, ме накара да осъзная, че всъщност не съм грозна, нито пък ми има нещо.. " до това води джендърството! Няма ли мъже за вас, та се правите на интересни? Секса е за създаване на поколения, какъв секс е лесбийството? ! Само си губите времето!

3.   Бъркаш мъжки и женски род ;)

5.   Голям проблем!!!! Не търпи отлагане решението му.

7.   Чакай малко, ти лесбо ли си?

8.   Не разбрах... лесбийки сте викаш?

9.   Мисля, че много хора са били на твое място. Повечето жени (включително и аз) не са изцяло мотивирани от секс и не винаги им е първи приоритет. Опитай отново да поговориш с нея, и ако все още не си, кажи ѝ, че сексът е важна част от връзката ви за теб (, но не изцяло базирана на нея, нито любовта ти към нея), която не искаш да пренебрегваш и ако трябва ѝ кажи, че не би искала да продължите напред, ако ще продължава толкова дълго и за толкова често.

11.   Да, ние сме две жени.. не е объркано. Не е нужно да се обсъжда това, а самия проблем, защото абсолютно същата ситуация може да има при хетеро двойки.. И само да вметна, че не съм джендър. Изглеждам и се държа като жена.

12.   Просто не те обича вече. Или мисли за друга.
На всички такова теми, без значение от пола и възрастта на хората, отговорът е един и същ. Ако обичаш някой го желаеш и имаш нужда от интимност с него, не можеш да си представиш живота без секс с този човек.
Още повече ако в началото е имало, а сега няма!
Сори. Това е.
А на предишните коментари не знам какво им е странното че са 2 момичета, какво толкова се шокирахте 21ви век сме!

13.   Първите коментари изцяло хейтърски, обидни и безползезни! А след това има правила: Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие! Модератори, гледайте ги малко тия работи!

До авторката аз ще те посъветвам да седнете и да говорите открито, без оправдания и нападки. Казваш и, че на теб ти е важно и от значение да правите секс във вашата връзка, а тя като не иска няма как да продължите. Според мен е било егоистично и пошло от твоя страна да залиташ и да изневеряваш, но станалото станало. Все пак или я цениш и обичаш като човек, секса на второ място или всичко е чики чики - не се обичате и сте заедно само заради нагона. Помисли си!

14.   Нямало смисъл да го казва, че са били лезбийки, а защо? Това нещо нормално ли е, че докато четем да не си зададем въпроса, дали не си сгрешила в правописа? Тази джендър история по цял свят нещо много нормално взе да се приема. По темата, след като нямаш пенис, няма да и харесва, защото девойката иска пенис, защо ли? Отговори си сама.

15.   Котенце, след шест години връзка не съм учудена, че ви се случва.

18.   За някои хора може да не е нормално, защото не го разбират, но за мен няма да е нормално да се насилвам да си лягам с мъже при положение, че не ми е приятно.