Любовта .. как да я покажа
Имам проблем с показването на любовта си към момиче с което ходя. Да казвам и го много пъти, че е важна за мен, че супер много я харесвам.. но проблема е, че не знам как да го покажа с действия. На думи много съм добър, но когато трябва да направя нещо да и го покажа не ми се получава ама въобще, и си мисля, че ако не почна да ги показвам нешата тя ще ме напусне. Дайте някакви съвети как да действам :)

Коментари

2.   Прави и подаръци и изненади с повод и без повод, карай/изпращай я до тях след среща, черпи я, давай й якето си като е студено, чадър като вали, помагай й с каквото можеш. Просто бъди кавалер и няма да те напусне.

3.   Бъди точен за срещи, изслушвай я, търси я, само за да я питаш как е или да й пожелаеш "Лека нощ", интересувайте се от нея и интересите й, запомни какво обича и какво не. Аз съм жена на 30 и това отношение от мъж ми прави впечатление. Не разни подаръчета, черпавки и лигавщини.

4.   Гушкай я, целувай я, не само по устата, ами и по бузата и челото примерно. Прави и някакви малки жестове, като да й донесеш бонбона, да й дадеш да хапне нещо от твоята вилица. Защитавай я и се отзовавай, когато има нужда. Е такива спонтанни прояви на внимание и грижа за мен винаги за били най-приятните признаци за любов. Пробвай.

5.   Любовта идва отвътре. Не може да се имитира или покаже насила. Щом имаш проблем с показването на любов, значи не чувстваш такава наистина. В днешните връзки има един натиск да го казваш, да го показваш, което по принцип е прекрасно, обаче не след като добавим, че днешните връзки не са базирани на любов. Широкото мнозинство са на база "ебе ми се"/"с гадже съм по-готин/а"/"пари"/"комфорт" или персонално любимото ми - "просто ми е скучно и искам да си играя с някой".
Порастнете.
S. A. D.

6.   Номер 2, 3 и 4 три го казаха. Няма какво да добавя. Наистина кавалерското отношение, нежността и грижата могат да пленят женското сърце. Всяка прегръдка, ласка, целувка говорят много повече от всякакви думи. Всички малки жестове също правят голямо впечатление - чашка топло кафе сутрин, съобщение за лека нощ или добро утро, едно цвете, любимия шоколад, да ходите хванати за ръка и т. н... Надявам се, че ми схвана мисълта. Успех и дано оцени! Желая ви много здраве, любов и щастие!