Наистина ли го обичам или..?
Здравейте. Имам си приятел от почти година. Имахме много проблеми, но някак си се справихме с тях. Аз обаче от няколко месеца (не всеки ден, разбира се) съм му изневерила и го лъжа. Казвам си, че не съм толкова привързана към него и дори не ми е тъпо, когато му изневеря, но продължавам да го ревнувам много, да искам да сме постоянно заедно, да не мога да го оставя дори, а опити съм правила. След като го зарязах отново се върнах при него. Не знам защо и на какво се дължи това. Наистина ли го обичам или..?

Коментари

1.   Не го обичаш. Просто е тоя при който можеш да се върнеш като си начешеш крастата ;)

2.   Това не е обич, а експлоатация, имаш го за резерва, защото е балък! Дано скоро се опомни и те изрита от живота си!

3.   Изневеряваш му, а се чудиш обичаш ли го или не? :D
По скоро си егоист и не искаш да останеш сама или някой да те зареже.
Не ми се коментира повече по темата...

М. 32г.

4.   Ако го обичаше нямаше да предпочетеш друг пред него, или поне нямаше да искаш да го правиш. Според мен си привързана.

5.   Извинявай че ще ти го кажа, но ти си боклук. Хем му изневеряваш, хем не ти тежи, хем го лъжеш? Закаква любов говориш, момчето ти е изгодно - затова се връщаш при него, ако имаш поне малко съвест и сиво вещество ще му признаеш и ще го оставиш да намери някое свястно момиче, тъй като пак казвам без да ми се обиждаш ти си парцал без никаква ценностна система, който си играе с чувствата на човек който държи на него.
П. с момиче съм и ми се повдига от жени и мъже като теб.

6.   Привързана си към него и изпитваш чувство за собственост, не е любов.

9.   Хитра ковричка си тии, гледаш да имаш сигурно. Добре, че има такива като теб, че и ние женените, да олабваме жилата с чуждо. Дано имаш дъщеря/и, че да продължиш традицията.

10.   Не обичаш него, обичаш себе си според мен. Според мен трябва да се разделите и да разбереш какво наистина искаш, защото сега си доста объркана.

11.   "наистина ли го обичам"...? !? Ти дори не знаеш какво е любов! Това, че не сте изпитвали любов през живота си не значи, че автоматично следващото най-силно нещо, което сте изпитвали (колкото и смехотворно слабо да е то) вече носи титлата любов. Ти не обичаш този човек, това че си способна да му изневеряваш и дори да не ти е гадно те прави ужасен човек и се надявам да го оставиш на мира и да не му тровиш живота повече (или на който и да е друг всъщност).
Липсата ти на идеали, ценности, уважение към другия и изобщо каквото и да е свято те прави нежелана и неприятна. Най-добре ще е такива хора да стоите настрани, във външните кръгове на обществото, където заразата ви ще достигне и афектира най-малко хора.
Промени се, ако можеш или свикни с идеята, че за човека, който си в момента няма място на масата и като цяло те поставя в кутията "Ииу! Стой настрани от мен! "
S. A. D.

12.   и при мен е така....

13.   Любовта се гради на доверие и уважение. Ти нито имаш доверие към него, нито уважение. Аман от жени като теб, славянски уруспии. Това е твоето падение като носител на човешкия ген :)

15.   От година сте заедно и му изневеряваш, каква любов, какви глупости, какви пет лева. Тук в сайта хората споделят къде, къде по сериозни проблеми и истории да ти имат проблема. Не ни губи времето и не залъгвай момчето напразно. Изневеряваш и дори не ти е тъпо ама го ревнуваш, извинявай ама не мога и не искам да те разбера. Ти не обичаш дори себе си, за да се обичаш трябва да се уважаваш сама като жена и като човек, не личи да е така.

16.   Естествено че не го обичаш и имаш наглостта да питаш. Не искам да те съдя, но що за отношение е това, помисли и за момчето, не бъди егоист и поне имай достойнство да не го използваш!!!