Изневерявам постоянно
Здравейте приятели на сподели,

Имам голям проблем мъж на 31 години съм, женен съм от 3 години имам и момче на 1 годинка. С жена ми сме заедно от има няма 7 години. Проблема е, че през годините съм и изневерявал няколко пъти, а от 3 години имам сериозна любовница. Но историята ми не спира до тук, изневерявам и на нея с още 2 момичета :( реално в момента въртя 4 жени като нито една не знае за другите. В интерес на истината в главата ми е голяма каша, чудя се дали изобщо обичам някоя от тях, защо по дяволите го правя, преди не бях такъв, притежавах морал, а сега изобщо не ми пука.

Лошото е, че уж съм влюбен в тях, но в момента в който те започнат да ме обичат аз се отръпвам, което тях ги побърква още повече и не спират да ме търсят.

Забъркал съм се в голяма каша и не виждам изход, помогнете ми, искам да се спра, искам да остана с жена ми въпреки, че не съм сигурен, че я обичам и да си живея спокойно.

В момента съм в голям стрес, постоянно ми пишат, пращат ми голи снимка, всяка една от тях иска на живо контакт, но аз не мога да се разделя на парчета...

Чувствам се психически и емоционално мъртъв... много е странно, не знам защо е така. Моля не ме разкоствайте, а питайте и помагайте какво да правя.

Коментари

1.   Пълна каша ти е главата... Вземи едно питие и седни сам да помислиш над нещата... Колкото и на филм да ти звучи. Жените са хубаво нещо, но това, което правиш ти се прави от 13-14 фо към 25... А не когато имаш жена до теб, която държи да си и опора, както за нея, така и за детенцето.

2.   Разбирам те приятел, аз в момента съм женен от 18 г с две деца и имам 4 любовници :), не е лесно но пък е забавно. И да прав си кашата в главата ми е пълна и незнам докъде ще стигне. Успех

3.   Добре, пич, и аз съм ги въртяла, но не съм си и помисляла да се женя с тоя акъл, камо ли пък дете. Развеждал се овреме и си ги бройкай, не мисля че ще се оправиш. Само че за чий си създавал семейство?
Не те съдя, аз също не съм моногамна, но защо трябва и семейството ти да страда заради това?

4.   Това е ненормално, ако жена ти върти четирима, дали би те радвало особено, отговора е лесен, съответно и решението какво трябва да промениш.

5.   Горката ти жена не бих искала да съм на нейно място. Ти просто не си моногамен. Няма лошо, но е добре съпругата ти да е наясно.
Имах един приятел от студентските години по същия начин, много точен и добър човек, но... Преди две години го сренах случайно, поговорихме си. Човека си живее по същия начин и има уж сериозна връзка с жената, заради която се разделих с него. Попитах го не се ли е наживял. Отговора беше аз съм си такъв това е все едно да изневеря на себе си. :)

6.   Да бе! Няма как да ти повярвам. Нормален мъж едва се справя с една жена, трудно се справя с жена и любовница, а ти имаш 4 жени на главата. Лъжеш, досега да ти беше окапала косата. И остави това, ами и всяка търси вниманието ти, пращат ти голи снимки и те желаят страстно, повечето не могат да дадат достатъчно внимание на една жена, а ти се справяш с 4. Повечето с 300 зора попадат на една мръсница, а ти с 4 такива. Шанс!
Ако все пак е истина, скъсай с трите любовници на живо, поговори с тях откровено. Ако не те разберат, блокирай ги и си живей живота.

7.   Накрая ще паднеш от четири стола - на земята.

8.   Нагъл лигльо. Изневеява, но не иска да го съдят. Как да ти помогнем, чичка? Да ти купим халдол, за да се въздържиш малко? Боклук си и толко, точно като дебилчето от втория коментар. Няма с какво да ти се помага на импотентната ценностна система.

9.   До 2: Еха, наистина ми стана интересно. И как успяваш да съчетаеш 4-те любовници с 2-те деца? Откъде намираш време и за работа, и за деца, и за любовниците и кога изобщо се срещаш с тях? Редуваш ли ги и никоя ли не подозира за другите? А жена ти?

10.   Човече браво на теб, пич си, но за съжаление трябва да спреш. Помисли за рожбата си, а и все пак си женен. Виж ще ти разкажа моята история на на 18 съм, досега съм имал две сериозни връзки първата я приключих с изневяра. Бях със нея повече от година, правех с нея какво ли не. И накрая и изневерих, а това я съсипа и все още ме желае, но аз вече изтинах от нея. А сега второто ми гадже, нея я обичам сериозно, но познай какво... Изневерих и ѝ продължавам да го правя нз вече какво да пр, а я обичам мн. Но при теб е различно братле аз ако съм на твое място щях да спра зареди детето си... Това е моето мнение към теб ;) а и не забравяй женитба-чернитбааа ;) :)

11.   1. Не съм сигурен дали това е истина.
2. Ако е истина ти не си хубав човек... Да не те обиждам.
Накрая ще останеш сам според мен и ще съжаляваш още повече от сега.
Мъж на 24
Скоти

12.   Помисли, че даваш лош пример на детето си за любов. Един ден то ще изневерява или на него ще му изневеряват, защото не е виждал правилните отношения между съпруг и съпруга. И дори сега да не знае, че изневеряваш, като дете на изневеряващи родители ти казвам всичко усетих дори на много ранна възраст и така намразих майка си, защото го знаех.
Ако не можеш да си моногамен, просто се раздели с жена си и й помагай за бебето. Няма нищо лошо в това да правиш секс насам-натам, АКО обаче не нараняваш някой около теб (твоята връзка, бебето и дори ако другия с който изневеряваш има примерно човек до себе си) и разбира се се прави здравословно (тоест да се пазите). Но в този вариант не мога да ти кажа, че е правилно. Замисли се, живее ти се цял живот да се криеш като мишка и да не правиш открито това, което наистина искаш? А какво наистина искаш? Семейството си или к*рви с извинение. Трябва сам да поставиш приоритетите си.

13.   Хахаххах ти ме разсмя истински. Сериозно, как го постигате? Аз съм жена и искам да съм на твоето място. Не ламтя за секс с различни, но искам мъжът ми е да е супер в секса, а сериозните мъже са мееееега зле сексуално. Или са им много малки, или мислят, че як секс е да се клатиш и нямат и грам усет или са тотална трагедия и не знаят и къде да ти го сложат. Явно че ще остана сама до края на живота си, щом имам претенциите да ме кефи сексът с мъжа ми. Така че трява да мина на твоя вариант. Само че на мен ми се повръща от някой, ако няма тръпка и сексуално влечение. Не мога да се правя на щастлива с някое добро момче и да си играеме на връзка и в същото време да си мечтая за онзииии който ще ме скъса от оргазми. Та... сериозно.... как го постигаш!!!????

15.   Я е го слушайте тоя-лъже. А още по зле е ако това, което разказва е истина. На 40 години ще му увисне дъното, ще го хване простатата и ще търси някоя да му пере попиканите гащи. Голям проблем имал-че не знае да си държи ципа затворен. Как не си попаднал на някоя акуратна жена. че да ти покаже откъде извира топлата вода.

16.   не лъже, познавам човек със съпруга и дете и с повече от 5 любовници, постоянни при това, като на всичкото отгоре всичките работят на едно място и някои от тях знаят за другата/другите. въпросът е защо жените си причиняват това? ! явно психиката ни е да се вкарваме в спиралата на състезанието и започва якото съревнование за чудния. а той чудният просто е нарцисист и дори не му е толкова за секса, колкото заради опиянението от състезателния дух, който се възцарява около и заради
него. на мен ми е по-интересно какво е мнението на психиатъра и откъде идва това, иначе от човека знам, че е адски уморително и че на моменти му се иска да слезе от въртележката, но в крайна сметка пак се дава, тъй като пък жените не се отказват така лесно от него и така.

Н.

17.   Нужен ти е психиатър а не мнения споделени в сайт. Спешно потърси помощ.

18.   Приятел, смени доставчика.

19.   Аз имам две по-поотраснали деца,женен съм и изневерявям цял живот.Просто от преди да се оженя,съм си хойка.Имал съм,много любовници.Е..а и бягам,ми е техниката.Като след това пак се срещаме,докогато ни е хубаво,но само секс и чао.Без кафета,публични места и така.В момента имам около 4,5 ги редувам или която е свободна.Уреждаме си час за среща и така.След определен момент отпада някоя,идва друга.Честно казано не ми е трудно,да имам която и да било жена.Идват заради външноста ми,и защото знаят че съм еб...ач.Не правя подаръци и пари не давам.
Обичам да правя щастливи жени,които не са щастливи,нещастниса,или отхвърлени и неоценени.Просто да им покажа,че един хубав мъж-ще бъде с тях и ще се чувстват желани.Сега имам една,която ми каза не мога да повярвам,че съм с теб.Ти как може да бъдеш с мен.
Никога няма да оставя жена си,цял живот съм си такъв.