Как си намирате партньор?
Здравейте на всички!
Първо искам да помоля администраторите да публикуват историята ми, много ще съм благодарен, понеже въпросите, които искам да засегна в темата на живо няма как да обсъдя с никого.
Още в началото искам да направя уточнението, че въпроса в темата не е ориентиран към обичайните връзки, а за партньор от същия пол. Моля за добронамерени коментари, без хейт.
Момче на 21 години съм, гей. Проблемът ми е там, че не мога да си намеря приятел. Стига се само до втренчени погледи или с обвързани, или дори женени мъже, с които не бих искал да имам нищо общо, защото са се посветили другаде вече. Не се намирам за грозен, не мисля и че съм глупав, но нещо не ми се получава нормална връзка и не знам къде да търся вече. Социални контакти имам - университет и работа, но не се получават нещата.
Прави ми също впечатление, че активните в секса гей мъже са по-често бисексуални, всъщност не съм срещал само гей да е активен. Имате ли и вие такова наблюдение или впечатлетието, което съм си направил от чатовете в omegle е грешно?
Ии така, как според вас да си намеря гадже?

Коментари

1.   Първо, не съм гей, но

"Прави ми също впечатление, че активните в секса гей мъже са по-често бисексуални, всъщност не съм срещал само гей да е активен. "

Чувал съм от гейове, че бисексуални в истинския смисъл може да са само жените, ако мъж е би, той по-скоро си е гей... На мен поне като хетеро, ми е също странно какво е това би- мъж. Ако изобщо го влече мъжко, най-вероятно това всъщност го влече в действителност, и е с жена, само за да се чувства нормален. Принципно по-скоро поведението което описваш ми се струва културно обусловено, защото България все още е консервативна страна що се касае до това.

2.   Ако това, което казваш, че всички бисексуални са всъщност прикрити гей мъже, значи съм си изпуснал късмета няколко пъти вече :)
Шегата настрана, доста материали съм изчел по темата и си има както би жени, така и би мъже. При би мъжете обаче често се случва да са набеждавани точно в това, което казваш - че ги е срам да си признаят хомосексуалността и за това се представят за би. Има разбира се и чисто гей женени мъже, които се прикриват зад сватбите и децата, но това не означава, че няма бисексуални мъже.

3.   Бъди такъв, какъвто господ те е създал и ще си намериш приятел(ка).

4.   Направи си регистрация в gepime. Може подробно да опишеш какъв партньор търсиш и не е задължително да си качваш снимки. Като цяло, сайтът е доста противен, но има много гейове там и съответно шанс да попаднеш на някое сериозно и читаво момче като за теб. За съжаление, в другите сайтове не съм виждала гейове, а може би се крият, не знам... Затова предложих гепито. Другият вариант е да си търсиш половинка някъде в чужбина. Имам и добра идея, която би ти свършила работа: Инсталираш си Badoo и вместо реалната локация, пишеш желаната. Така е доста по-вероятно да си намериш някого, според мен. (За причините навярно се сещаш) В момента само това ми идва на ума, но ако измисля още нещо, ще пиша. От сърце ти желая успех!

5.   Току-що се разрових из Интернет, за да видя още някой сайт, който би могъл да ти помогне, евентуално. Погледни iboys.bg и bgay.bg. Още веднъж ти пожелавам успех! :))
Хетеро момиче също на 21

6.   От сърце благодаря за коментарите и добромереността! Бъдете щастливи :)

7.   Ако си от София - бар One to One

8.   "Чувал съм от гейове, че бисексуални в истинския смисъл може да са само жените" WTF? Обичам жени, само като видя мацка било то на улицата или някъде другаде ако е що годе спретната получавам ерекция. Освен това обаче, женствените момченца които обичат да го поемат също ме възбуждат и съм чукал две такива. Искаш да ме убедиш, че не съм би а съм гей ли? Слабо....

9.   8, а не женствени момченца възбуждат ли те? Питам те, защото съм пасивен, но не ми личи толкова, а знаеш какъв ми е проблема. И къде ги намираш тези момчета?
Автора