Женен ли е?
Здравейте,
имам секс връзка с мъж на 37 години с дете на 3. С майка му са разделени и живеят отделно. Има доста динамичен живот, когато му пиша обаче, не се прави на интересен, а намира време да се видим, може да е за час, понякога му звъни по 10 пъти тела за този един час, но отделя време за мен. Веднъж ми каза, че е бил в мола с детето и майка му, така я нарича. Днес обаче ми каза, че са тримата в провинцията, явно за уикенда и започва да ми идва в повече. Засега нямам сериозни намерения или чувства към него, но се чувствам като любовница без да съм го знаела и искала. Според вас това женен мъж ли е? Той обикновено е само с детето си, но понякога са и тримата заедно... Вижда ми се прекалено. Защо изобщо са се разделили, като ще излизат заедно. Той отрича да има отношения с нея.

Коментари

1.   А ти съвсем сигурна ли си, че са разделени? Ходят заедно в мола, в провинцията. На мен си ми приличат на едно нормално семейство. Мисля, че този човек те лъже.

2.   „... Засега нямам сериозни намерения или чувства към него...“

Напротив, иначе той не би те интересувал чак толкова, че и да питаш нас. По-скоро се дразниш, че той няма намерения към теб.

„...но се чувствам като любовница без да съм го знаела и искала...“

Напротив- знаела си и го искаш, и продължаваш да си с него. Той в какви отношения е с майката на детето си- теб не те засяга.

Приеми, че е женен и прекрати контакт. Имай повече уважение към себе си и не изпадай в самозаблуди. Успех!

3.   Сигурна ли си, че нямаш сериозни намерения? Според мен имаш, но не го осъзнаваш. Иначе нямаше да си задаваш такива въпроси.

4.   Харесваш го според мен. Разбери дали наистина е женен.

5.   То е ясно, че те кефи, къде заради парите, къде за това, че е симпатяга или може и заради двете.
Но както и да е, тива, което пишеш е повече от ясно, че или са заедно или искат да бъдат заедно, т. е ти си му ЛЮБОВНИЦА

6.   Добре е, че се е разделил с майка му, все някога трябва детенцето да напусне къщата на мама. Притеснява ме факта, че са направили дете заедно...

7.   В моето обкръжение има такива родители. Разведени са, не живеят заедно, но всеки уикенд правят нещо с детето и ходят заедно на почивки, спят в един апартамент. Всички си мислихме, че това е временно и ще се съберат, но вече 3, 4 години живеят така, имат си разни временни гаджета и явно им е добре. Въпросът е на теб как ще ти се отрази такава връзка, където не си любовница, но не си и приоритет.

8.   От авторката: онзи ден ме покани у тях в 11. Каза, че е с детето и не може сега да излиза. Той не живее с жена си. Има и куче в същия апартамент. Няма никакви женски вещи в апартамента му. Не вярвам чак ад има отделен апартамент за любовници.......

9.   Кое му е странното? Това е редовна практика при много разведени като мен. Логиката е, че родителите макар да са разделени, все пак са двамата родители на детето и то понякога иска да прекарва време и с двамата едновременно. Защото замислете се иначе колко грозно става. Идва бащата, взима детето, уговаря се с майката в колко ще го върне и изобщо цялата работа става грозна, изкуствена и като по план. А и детето трябва да все или с единия, или с другия родител, все едно са някакви врагове. Ние го практикуваме от доста време с бившата ми жена и се получава много добре. Детето някак не усеща толкова тежко развода. Много други бивши двойки го практикуват.

Това дори говори много добре за хората, а именно че макар да са се разделили, са го направили културно - без да се цупят, карат, обвиняват и навиват детето един срещу друг. Просто са преценили, че не се получава и че е по-добре да са разделени, като това не означава, че детето трябва да се настройва или да си дели времето между двамата родителите, или пък да избира перз уикенда с кой от двамата иска да си прекарва времето, вместо да го прекара и с двамата си родители като нормално дете.

Отстрани излгежда, че едва ли не се обичат и ще се съберат, но не е точно така. Аз това го намирам за узряване на обществото, защото до скоро беше масова практика двамата да са на принципа 'На си куклите, дай си ми парцалите" или "баща ти е лош, а аз съм добрата майка и ние двамата сме жервите". Добрите отношения не трябва да свършват с края на брака.

10.   Е това да ти звъни служебния докато чукаш е е**си кефа! :)

Авторката на колко години е - не му ли е споделила целите които тя има във връзката си, в живота си?

И традиционна въпрос - защо се забивате в някакви полу-уредени връзки с много условия - полу разведен, с дете, с куче, с т. н, ту го има, ту го няма.. Абе намери си един скучен мъж с добра заплата да ти е само твой и да не се тръшкаш.

11.   Към номер 10 от авторката: Не на всеки му е по 19 см и има толкова много опит и усет в леглото, перверзен е, може и да бъде убийствено романтичен, когато поиска. Парите не са ми приоритет. Ако ще се обвързвам с някой, по добре с такъв, а не скучен. За мен скучен е несексуален мъж, който е зле в леглото. Този е перфектен. Освен това е по-голям и зрял от мен и това също ме влече. Детето му не ме притеснява, обичам децата, ще се радвам да ни запознае.

12.   11, ако си авторката - разбрах на колко години си. Ако си реална, ти си на правия път да си поредната самотна майка, която ще висне на врата на държавата.Това след като си начешеш 'страсите' и разбереш, че не можеш да имаш нормално семейство, защото всяка връзка базирана на размера е пълна пародия.

Също да те светна, че мъже дето си чукат в обедната почивка едва ли искат да си запознават децата си тайната им секс-играчка. Пак казвам, от цялото ти малоумно възпитание ще страдат най-много твоите деца.

13.   От авторката към номер 12: Ето затова се избягват теми за размера. Защото на някои хора като теб им е комплекс. И аз я избягвам, и за секс не говоря, но тъй като е анонимен чат, съм решила, че може да си го позволя. Всеки си прави сметката дали би си лягал до края на живота си до мъж, с който няма страст и сексът е мъка. Останалото са самозаблуди.

14.   Авторке, аз само искам да те попитам от чисто любопиство - не те ли дразни факта, че не си на първо място за него? Че не си на първо място в мислите, чувствата и сърцето му?
Аз съм от жените, които искат да са на първо място и поради тази причина не бих се занимавала с някой, който има малко дете. Дано този мъж наистина те оцени, защото има доста жени, които са като мен.

15.   До номер 14 - човек, който поставя детето си на втори план, що за човек е? Ти си партньорка на този мъж, днес си с него, утре може да се разделите. А детето е завинаги!

След развода, ние имахме само едно общо излизане на кино, защото детето много искаше. Втората жена на бившия обаче, като разбра, че е излизал с нас, му спретнала див скандал. За мен е добре, защото не искам бившия да ме доближава изобщо, но за детето е кофти, защото то се чувстваше добре на това излизане и искаше пак да отидем някъде заедно, а сега вече понеже онази е забранила, няма как да се случи.

16.   На тези жени като номер 14 им се вика егоистки
Ако имате свое дете да не мислиш, че ти ще си му на първо място, забрави. Децата са най-хубавото нещо за един родител и винаги са му
на първо място, дори пред съпруг, съпруга.
А за авторката няма какво да кажа освен, че щом е с него заради размера връзката и е обречена, явно сексуалните и удовлетворения са на първо място

17.   Сляпа ли си? Или просто се правиш на такава?
Естествено че е женен, та си е и щастлив с жена му. ;-)
Няма да те запознае с детето си, защото си му просто и единствено любовница, която му чеше егото.
Не ми е ясно, толкова стотици теми има в сайта свързани със семейни мъже и любовници, та пак питате нещо което се върти в порочен кръг.
Никой семеен мъж няма да каже истината в очите на любовницата си, освен ако не е директен и прям.
Има си мъжки тактики, които работят при такива жени като теб - честито, рибке. :)
Продължавай да си любовница, и ще свършиш сама с 40 котки, а може и да си с незаконно дете.

18.   Номер 14, не съм авторката, но съм под афект просокиран от теб и затова пиша. Женена съм с дете на 9 мес. Последна дупка на кавала съм, моят мъж ми съсиспа живота, накара ме да извърша престъпление, вярвах в илюзията че ме обича но уви всичко е една лъжа. Отне ми живота, радостта, вярата в любовта изобщо всичко позитивно в мен уби обаче виждам как обича детето ни и си играем на семейство. Познавам го добре и в която и да си го завира поне знам че спокойствието на детето е на първо място. На авторката ще кажа, че не мисля че я лъже, но все пак да е наясно че е временен период

19.   Дано не срещна такава като номер 14, голямо обсебване ще е
На първо място ще си ми докато си ми гадже или съпруга без общо дете. Родиш ли ми наследник/ца забравяш да си N1, както и аз няма да съм ти, това е от ясно по-ясно.

20.   Щом връзката ви е предимно сексуална, не би трябвало да се притесняваш дали е женен при така поставени условия. По вероятно изобщо да не се е женил. Мен би ме притеснило, че господина си има 3годишно детенце и едва ли ще му е до създаване на повече, в случай че съм хлътнала и изгубила усет за реалността. А... и още нещо. Двамата си правите освободен секс, т.н, всичко точно - бъди освободена и в разговорите с него и го питай директно за всичко което те интересува.

21.   При една секс връзка, какво те интересуват тебе останалите му секс връзки, пък било и със жена му? Гледай си размера, щом това е смисъл на живота ти, останалите неща не трябва да те засягат. Да не би да искаш случайно да си една единствена, хем опитен, хем само с теб? Или пък ти си само и единствено с него и не си "опитна" (това ми звучи като опитна мишка, ама както и да е)? Ами нали в това всъщност е кефа ти, че сте толкова разкрепостени и перверзни? Винаги ще има и други, просто при такива като вас за чувства и любов въобще не трябва да се говори, защото ги няма и няма да ги има никога. И сакън, с такива представи за живота, по-далече от децата, които ще пипате с мръсните си ръце и ще целувате с мръсната си уста.

23.   Съмнявам се наистина да са се разделили. Мойте родители са разведени и никога не са се виждали от тогава. А веднъж бях навън до едни магазини с майка ми и видяхме татко ми и те се изпокараха пред много хора навън. Това държание на твоя и бившата му не е нормално.

24.   14 съм и не разбирам защо някои хора така се афектирахте от думите ми. Не мразя деца. Също така определно и категорично съм на мнение, че всеки родилтел задължително трябва да поставя детето/децата на първо място.
Но както има мъже, които не желаят да се занимават с чужди деца, така има и такива жени. Аз дори пожелах на авторката този мъж наистина да я оцени като човек - да не се окаже, че просто си прави някакво разнообразие с нея.
И не 19, няма да падне обсебване, аз не съм от тези които обсебват, всъщност често ми се е случвало точно обратното. Ако попадна на теб просто няма да се получи нищо м/у нас, тъй като не съм склонна да чакам някого да му се освободи малко прозорче време от пълния му график, че да благоволи да прекара малко време с мен, та ей така да си разнообрази деня. Какво като примерно вади много пари и може би има голям к*р, не е единствен, нито пък неповторим.

25.   Аз пък мисля, че съпругът/съпругата трябва винаги да е на първо място, а децата на второ. Всъщност, децата в много случаи развалят връзката