Първият ви оргазъм?
Здравейте, момиче на 19 съм и преди няколко дни загубих девствеността си. Момчето ме възбуди на n-та степен, беше невероятно мило и внимателно пред цялото време, но ме болеше, въпреки че бях доста влажна.
В следващите дни го направихме още два пъти и отново ме боля. Въпросът ми към вас е, след колко време ще получа оргазъм или поне ще ми стане приятен секса , ако го правим редовно - например 4-5 пъти седмично или всеки ден. Вие след колко време получихте първия си вагинален оргазъм? Горе долу след колко акта? В каква поза? Нежен, страстен или пък груб беше партньорът Ви? Ще се радвам да се включат и господа подарили първия оргазъм на партньорките си. Благодаря предварително!

Коментари

1.   При всяка жена е различно. Колкото и да е странно, при мен оргазмът идва с определена настройка. Чувала съм същото изказване и от други жени, така че съм склонна да вярвам, че има психически фактор. Сякаш ми трябваше време не да получа страхотен секс, а да си позволя да свърша. Случи се около 6 месеца след първия ми път, в напълно усамотена среда. Не сме го правили рядко за тези 6 месеца, но явно не бях успяла да се отпусна дотогава, макар и да си мислех, че съм. Бяхме в къща, нямаше други хора наоколо, разполагахме с цял следобед. Не мога да определя дали актът беше нежен, или груб, но със сигурност беше страстен и дълъг. Някъде към средата наистина се отпуснах, спрях да мисля напълно, оставих се тялото ми да ме води. Помня, че аз бях отгоре, така контролирах ритъма и... честно да си кажа ми е по-приятно да имам контрол, така липсва елемента на изненада и не се разсейвам. За момент се концентрирах върху собственото си удоволствие, спрях да следя толкова партньора си и се случи след няколко минути. Иначе сексът всеки следващ път ставаше по-приятен, така че не мога да определя кога започнах да усещам истинско удоволствие.

2.   Някога и аз имах честта да бъда първият на едно момиче. Проблемът беше, че и аз нямах много опит ...

Та общо взето първият път беше както при теб. След 5-6 пъти започнахме да се отпускаме и тя да изпитва удоволствие. Може би на 10-тия път изпита истински оргазъм, разбра какво е. И двамата се научихме как да го постигаме. След което всеки път си свършваше. Странното беше, че никога не поиска да свърши втори път. Веднъж и беше достатъчно.

4.   Благодаря ви много, мили хора!
От авторката

5.   А пък аз започнах на 18 и първите няколко пъти болеше и понякога се страхувах преди да започна, заради болката, но след няколко пъти се отпуснах и спрях да го мисля и тогава вече имах оргазъм и даже го правехме за повече време.