Да му се хвърля на врата?
Жена в края на двайсетте. Много искам да правя секс с един мъж, значително по-голям от мен. Разведен е, не знам дали си има приятелка. Той се дърпа, заради скрупули и задръжки от служебно естество. Каквото и да говорим, все успява да се измъкне. Вече се замислям дали да не сменя тактиката - да го "нападна" директно. Досега ме спираше идеята, че не е прилично и жените не правят така, но го искам много силно. Сега се притеснявам единствено от това, че може да ме отхвърли и това ще е голям срам за мен. Но, от друга страна, може би това е единственият шанс да пробия защитата му. Дава признаци, че ме харесва като жена, дори го е казвал в прав текст. Ако го притисна и възбудя, може пък да стане. Да рискувам ли?

Коментари

1.   Може и да стане, но аз в никакъв случай не бих се натрапвала на мъж, който всячески ми е обяснил, че не иска да бъде с мен. Просто няма смисъл. Дори да поддаде и да имате някакъв интимен момент, това не означава, че ще имате нормална връзка и той ще промени мнението си.

2.   Ти решаваш. Аз не бих го направила. Щом се дърпа-има някакви скрупули спрямо тебе. С притискане тия работи не стават и мисля, че ще сгрешиш-но виждам, че ти си почти решила и няма да послушаш съвети, които не те устройват.

3.   Няма к'во да питаш - засичаш го (гола), тръшкаш го на земята, скачаш с шпагат на **** му. Клатиш го като гладен циганин някоя джнака, накрая си дърпаш една цигара. След това му фиргаш едни 2 лева и му сипваш "благодаря, ковро".

4.   Авторката:

Благодаря на отзовалите се.
Приемам съвети всякакви, нищо не съм решила, не мога да реша.
Не искам "връзка". Желая го.

5.   Щом си му дала знак, че го харесваш и той въпреки това не предприема нищо, значи просто не иска. И колкото и да му се натрапваш, няма да стане. Това, че те харесва като жена, не е достатъчно да иска нещо с теб, пък било и само кекс.

6.   Я се постави на негово място? Как ще се чувстваш, ако знаеш, че някои иска да те изнасили? Не си го причинявай, не му го причинявай и на него. Луда работа!

7.   Това какво ти говори, че те бил харесвал са бабини измишльотини, аз като мъж на 33 ще ти кажа, че един мъж харесва ли те външно, визия, чар, сексапил, колкото и да си тъпа ще те на*бе и няма да те погледне ако трябва после.
Явно не му харесваш, това е истината.

8.   Намери си момчета, на които не им пускат често. Пиша го сериозно и ще ти кажа защо. Тези момчета са жадни и по-страстни от тия дето се дърпат. Истината е, че ако той не беше толкова недостъпен и зает, нямаше да го намираш за секси. Жените действате нелогично. Това даже много мъже го усещат и го правят нарочно, просто защото след това сте им в кърпа вързани и ще ви клатят до откат. Ама, тоя пък бил разведен и това предполага да му е през оная работа за жени, то и без това чукането не е нещо особено и при зрелите мъже омръзва. Може и да не си привлекателна, иначе как ще се предлагаш сама така. Сигурно имаш проблем. Аз до 28 бях сексуален и сега ми е през дедовия за секс. Имал съм две връзки и съм се наситил.

9.   Ей, мъже не си **** жените, та за това са толкова гладни за чуждо. :-Д ха, ха, ха
Един мъж желае ли те то си личи, е в твоят случай не е така.
Не се бутай там където не си желана, така ли иначе няма смисъл.
Всеки си има определен вкус, един ще те харесва и желае, друг няма да те харесва...!

10.   Лекичка си му в очите. Все пак е разведен и улегнал.

11.   Авторката:

Благодаря на отзовалите се!
Там е работата, че си личи, че ме желае и той: погледи, докосване и т. н. Затова обмислях да го стимулирам допълнително, та като е казал "а" да каже и "б". Никога не бих се опитала дори да спя с човек, който очевидно не ме желае. Задръжките му са по други причини: смята, че съм филмарка и ще му създам имиджови проблеми на работното място.

12.   До номер 8: Очевадно не си сексуален. За две връзки да се наситиш, браво. Може да ти е поомръзнал секса с една и съща жена, но по-скоро не си бил никога много сексуален. Хората и на 40 -50 си правят много секс и имат желание, но само сексуалните, какъвто не си. Малко ми приличаш на 25 годишните, които разправят, че са се наживели, ходили много по дискотеки и вече им е омръзнало. По-скоро никога не им е харесвало достатъчно.

13.   Кажи му напиши му едно просто " Желая те " какво е толкова трудно какво мислиш за после ако и той те желае няма да мисли много ако ли не ти нямаш контрол по натам, твоята крачка си е направила ;)

14.   12, Това е често срещано при по-улегналите мъже. Такива мъже могат да правят и хубав секс, но за тях вече не е приоритет. Всъщност, точно тези мъже стават най-желаните, тъй като не внушават чувство на зависимост и желания за плътски изживявания. Жените бягат от загорели. Да не мислиш, че авторката щеше да въздиша по тоя, ако й пускаше ръце и й предлагаше всеки ден секс..

15.   Ако му се хвърлиш на врата, или ще се възползва еднократно и ще те захвърли, или ще те отреже и ще бъдеш унизена. И при двата случая ще му паднеш в очите. Една уважаваща себе си жена не моли за секс и не "напада" мъжете.
Щом веднъж ти е казал, че не става, приеми го и продължи напред. Иначе буквално за едното е*ане ще се унижиш - и пред себе си, и пред него. Казвам ти го като жена, която е преследвала женен мъж, който ме беше отрязал, преди години. Тогава не си знаех цената и аз като теб бях готова едва ли не на всичко. Повярвай ми, че след време (меко казано) няма да се гордееш с тази постъпка, ако го направиш.
Представи си как ще изглеждаш в очите му - той ти е обяснил веднъж, че не те иска, а ти го притискаш в някоя тоалетна с надеждата да му стане пишката и да се възползва от възможността да те изчука. Отчаяно поведение, което няма да доведе до нищо добро. Имай малко самоуважение.