Принудени сме да се разделим
В моят случай досега не сме били разделени за повече от 3 дни никога, но ето, че и страшният момент наближава... в края на лятото той заминава на другия край на света, така да го кажем и поради тази причина няма да можем да се виждаме, защото замине ли толкова далеч ще може да се върне чак след 2, 3 години Много ми е трудно още от сега не мога да повярвам, че часовника тиктака толкова бързо и ми остават само 2 месеца с момчето на моя живот... тъкмо се намерихме и все нещо се намери да ни раздели... наясно съм, че това е за негово добро и извън Бг има по-голям шанс за успех, но не мога да преживея това, че няма да е до мен... по принцип уж Господ не разделял влюбените, а то вижте какво стана... Предложих му да измислим нещо и да заминем заедно някъде, например при моята майка в чужбина, но друго е той да е при своята и всичко да му е готово... Незнам какво ще стане чакаме нашите да се приберат в България и да видим какво ще стане... Много ми е тежко, надявам се Господ да се смили над нас и да не ни раздели...

Коментари

1.   пиши годинките... освен това, има скайп. След като станеш на 18 можеш да отидеш при него, или той да реши да дойде при теб. Освен това, може да звучи жестоко, но обикновено под 18 не срещаш мъжа (жената) на живота си и повечето биват разделени, най-късно, когато стане време за следване

2.   Всяко зло за добро!
*Яса

3.   Мила, разбирам те! Преди една година минах през същото. Точно се намерихме с любимия ми, а след 2 месеца аз заминавах. Беше ужасно и все още е. Но не сме се разделили. Всеки ден сме на скайпа. Не е като живия контакт, но все пак помага. Моето изгнаничество е само за година. Скоро се връщам при него:) Въпреки разстоянията връзката ни оцеля. Не само оцеля, но расте и крепне всеки ден. Това, че заминава не е причина да се разделите. Ако любовта ви е истинска, разстоянието няма да я убие, а дори ще я направи по - силна. Успех!

Борония

4.   Ако той държи на теб, ще намери начин да сте заедно. Ако толкова заминаването му е по-важно от теб, значи не е твоя човек.

5.   Ако той наистина е момчето на живота ти, както казваш, съдбата ще ви срещне и събере пак ;)