Не знам какво искам.
Здравейте. Аз съм момче на 18 години и имам много сериозен проблем с това да се привързвам към хората. Преди 1 година много дълго страдах по едно момиче от класа ми (знам, че съм малък, но това не пречи да изпитвам чувства). Това момиче много жестоко ме нарани, след това тръгна с едно момче от класа ни и му разбих зъбите. Спрях да мисля за нея. Дойде ново момиче, което много харесах (не съм се влюбвал никога истински, поне така си мисля). Това момиче също ме харесваше, но криеше от мен, че е във връзка от 2 години. Не сме се занимавали никога сериозно, излизали сме на срещи, говорели сме си, нищо повече. Исках да направя следващата стъпка и да бъда щастлив с нея, но един ден я засякох случайно и се целуваше с гаджето си. След като видях тази гледка тя спря да ми пише. Скъсаха с приятеля си, тя отново почна да ме търси, събраха се и спря. Накрая скъсаха окончателно и тя правеше опити да се съберем, но аз бях много разочарован, че не ми е казала за връзката си, докато се е занимавала с мен. След като се случи това аз спрях да изпитвам чувства към всички и отхвърлях много хора от живота си с лека ръка (за това изобщо не съжалявам). След като преживях това момиче започнах да се занимавам с доста хора без да се интересувам. Промених е изцяло и на външен вид и вътрешно (към по-добро за самия мен). Сега ще ви разкажа най-интересната част от историята ми. Отказах се от жените и започнах да се занимавам с мъже. Реших, че мога да бъда щастлив с мъж, но уви това не ми се получаваше, пробвах няколко пъти, но просто нямаше как да се случи. Направих го това защото имах много близък приятел, който е гей. Той постоянно ме убеждаваше, че с мъж ще ми бъде много по-добре отколкото с жена. Хубаво, опитах, но не се чувствах в собствената си кожа, не мога да изпитвам нищо към мъж и дори не ме привлича, помислих си, че ще почнат да ме привличат, но така и не се случи. Сега отново започнах да контактувам с това момиче. Иска ми се да бъда с нея, но някак си не искам, защото щом е способна да изневери на човек с когото е 2 години, ще ми го причини същото. Вие какво мислите? Има ли смисъл да се опитвам или не? Аз не изпитвам нищо към нея в момента, но вътре в себе си усещам искрата, че още имам нещо към нея. Не знам какво да правя.

Коментари

1.   Ами щом питаш, да взема да ти кажа. Аз съм на 40, мъж.
Съветът ми е сега, докато си млад да оправиш всяка жена, която ти попадне и успееш да свалиш. Така ще придобиеш опит, които ще ти позволи да преценяваш по-добре жените, с които си заслужава или не си заслужава да имаш нещо повече и да инвестираш чувства.
За конкретното момиче - прилича ми на такава, каквато си я преценил. Може да е свястна и просто приятеля и да не е бил правилния мъж, но по начина който ви е въртяла и двамата.... по-скоро не става за нищо друго, освен за хубав секс. Затова ти просто я използвай за забавление, докато не се появи друга, която ще те привлече повече. Няма смисъл да се влюбваш в това момиче, ще страдаш, защото скоро ще последваш съдбата на бившия и.
В един момент ще се появи жена, която ще заслужава любовта ти. От висотата на опита ти ще я познаеш и тогава се влюбвай на воля. Успех!