Объркан съм
Здравейте, отдавна следя сайта и ето, че дойде и моето време да си излея душата.

Ходя с една девойка, в началото всичко беше ок. Но, след известно време на нея не и хареса начина по който се държа ( не съм груб или нещо подобно ) или по скоро по начина по който не се държа. Проблема е там, че съм свикнал момичетата след мен да тичат и не съм си задавал въпроса " как да се държа към някоя която може би аз я харесвам" и от там идва всичко, явно не показвам чувствата си към нея, нея с подараци и думи човек не може да я спечели. Но и тя не показва, че изпитва нещо към мен, само казва, че не е свикнала по този начин..

Другото което е, че не знам дали истиснки я искам или прсото я искам защото ще я загубя или защото не искам да съм сам... да би трябвало сам да си отговоря на въпроса нооо.. не мога.... нямаме много общи неща, но вижданията ни за семейство и тн ни съвпадат и всъщност е доста симпатична. Да не говорим, че секс не сме правили, и може би искам да съм с нея заради това и все си мисля, че след секса тя ще бъде и по мила с мен...

Ох много съм объркан за това може и това да звучи малко объркващо.. ако дадете някой съвет ще ви бъда благодарен.

Коментари

1.   В сексът е отговора. Но по принцип щом сам не знаеш какви са ти чувствата, най-вероятно не ти харесва достатъчно. Когато човек е влюбен не си задава такива въпроси, иска да бъде постпянно с половинката си.

2.   Не мога да ви разбера мъжете. Аз съм в същата ситуация, но от другата страна. И да, аз също съм свикнала мъжът да е този, който ухажва и т. н. Но срещу себе си имам емоцционална стена. Когато попитам защо поведението е такова или не получавам отговор, или отговорът е "не знам". А уж ме иска, нямало други и така. И да, правим секс и то доста разкрепостен, но неизвестните в картинката остават. На колко години си, авторе?

3.   Обикновенно човек е с някого заради това, че го обича и неговите положителни качества, , не заради секс, не заради толкова какъв човек е, а защото се обичат и подкрепят. говоря при стойностните дълги връзки изграждащи семейство. В случая, само ти можеш да дадеш правилен отговор на това какво да правиш. Секса според мен само ще омаже нещатата, ако има друг проблем.

4.   Първо разбери дали наистина искаш тази жена. Естествено, че ако си безразличен и апатичен-ще си тръгне, това показва, че е жена, а не момиче, “тичащо” след теб. Ако в очите то тя си заслужава и чувстваш нещо към нея, то тогава просто започни да го изразяваш! Как да разбереш ли? ! Тя олицетворява ли твоите представи за жена? Представяш ли си се с нея след 2, 5 или 10 години? Можеш ли да бъдещ с нея едновременно любовник, приятел и семейство? Ако отговорите ти са положителни-браво, действай. Естествено пак може да се подведеш, че я харесваш и да не се окаже така. Може и да я оставиш и след време да си кажеш ‘ама яз бях влюбееен’. Риска си е твои! Ако решиш да продължиш с нея спечелването на едно женско сърце е доста лесно.. просто да бъдеш себе си. Жените познават, когато не си. Не й говори клиширано, казвай й мили неща, който обаче наистина чувстваш. Не й спестявай флирта, и след 2години връзка пак трябва да го има, да я съблазняваш всеки ден. А за жестовете-да й вземеш един шоколад, да запалиш свещи у вас и да я поканиш, да й споделиш интимните си неща, да отидеш да я видиш дори да е на другия край на града, да й помагаш.. И като цяло философията е да бъдеш крайно близък с отсрещния човек, както и той с теб, за да се правите щастливи един другиго. За секса-ти вече трябва да знаеш защо не сте правили.. страх те е от това, че ще стане мила с теб? !

5.   "секс не сме правили"

сам си отговорил. Не е наистина хлътнала и само те шит тества... Освен това ако е в период да иска семейство, всичките изисквания които принципно са липсвали към сексуалните и партньори (естествено с изключения на едно - добър външен вид), сега ще ти се стоварят на теб, защото ще и е омръзнало "да се раздава за идиоти".

6.   Скучно ти е. Задълбаваш ненужно в хипотези. Всичко което си написал е вярно едновременно, така че недей да бъдеш объркан.

Дали истински я искаш или неистински, стига глупости ве! Няма вечни планове и желания. Тоя месец я искаш, другия не, на третия пак да - все е истинско.
Само не я изнасилвай, Хахаха :D

7.   На колко години сте и ти и тя?

8.   Има още доста важни неща които не си уточнил:
На колко години сте?
От кога сте заедно?
Били ли сте заедно в трудни моменти?
Можете ли свободно да излеете душата си един на друг?

9.   От автора :

По на 29 години сме и двамата, заедно сме от 5 месеца

трудно се разбира двамата, аз кажа нещо тя го приема по съвсем различен начин..

От това което разбрах до сега е, че секса му е майката.. но ние се разделихме, на мен ми писна постоянно да е нацупена и да не ме разбира, просто имах чувството, че тя иска аз да я оставя, така и направих

10.   Дано не съжалявал!