Мъжка постъпка
От известно време съм с приятелката но нещата не вървят ама въобще. Според нея, за толкова време не съм направил нито една мъжка постъпка.. не знам какво иска да каже под мъжка постъпка, но винаги съм искал да я водя на различно место, друг е въпроса, че никога няма време и не и е добре. Аз съм човек който изслушва мнението на момиче и се съобразявам с нея, може би, това, че го правя за нея може да не мъжка подтъпка, може да е свикнала даправи каквото и се каже, а не да я изслушват и да и зачитат мнението. И не като да не съм и взимал цветя и подаръци, звъня и да да се чуваме по телефона, но една вечер пропуснах заото научих лоша новвина и и от тоагава почна това с ''мъжката постъпка'' според нея тя не се чувства желана.. не знам дали са нейни прищявки някакви или наистина не го показвам по начин по който тя би искала.

Дайте някой съвет

Коментари

1.   Може би под "мъжка постъпка " има предвид някой скандал и дори израз на агресия, знам ли? На колко години е приятелката ти? В последно време младите момичета са много объркани и не знаят какво искат-факт.
Незнам какъв съвет мига да ти дам, понеже не виждам, кой знае какъв проблем!

2.   Лоша ситуация. Любовта има много измерения. Понякога, това което изпитваме и даваме на половинката си, не е същото, което тя/той иска да получи. Обикновено причината е различно виждане за връзките и отношенията мъж-жена. Най-лесно би било да я попиташ какви мъжки постъпки иска. Какво за нея е мъжка постъпка, това е правилният въпрос, чийто отговор търсиш. Всяка жена си има нейното разбиране, затова сме такива гадове и ви е трудно да живеете с нас, хаха.
Предполагам, че иска да си решителен, думата ти да тежи като камък и да не се отмяташ от изборите си. Ако не е това, не знам как да ти помогна. На мен ми звучиш като мъж на място, най-малкото, че се стараеш тя да се чувства добре и не я притискаш за нищо. Може би не си случил на жена или си случил на добра жена, но не си пасвате като характери. Варианти много. Задай ѝ въпроса, който ти казах и послушай нейния отговор. Ние може да сме големи философи, но тя е единствения човек, който ще те насочи правилно. Ако последваш съвета ѝ, но положението не се подобри, то вината не е в теб, а в някакви нейни нереалистични очаквания и липсва на качество да оценява постъпките ти.

3.   Направи най-мъжката постъпка, като я зарежеш.

4.   Ще ти кажа моята мъжка постъпка... Според мен ай мъжката която направих за бившата... След дълга връзка в която доста време всичко беше супер тя започна като твоята даплещи глупости... Е аз се промених започнах да се държа както тя иска. Дълго втеме опитвах да направя така че тя да е доволна.... Накрая просто разбрах че е време да приключим и това е..
За мен това е мъжка постъпка - щом не и е добре е време да се разделяте... коккото и да е тежко.
Да вметна само аз моята бивша още я обичам и си я искам но няма как да стане.. Те просто никога не са доволни