Навих я за секс, но не и казах че съм девствен
Здравейте. Аз съм момче на почти 18. От скоро почнах да пиша на една сладурана малко по-налка от мен и почнах да и намеквам за секс. Вече е съгласна, а аз сякаш леко се уплаших. Девствен съм и много много не съм наясно къде и как да пипам.

Моля за съвети какво да правя, че да се представя горе-долу прилично?

Коментари

1.   xD , еми сам си се прецакал , ние какъв съвет да ти дадем ? Ако ти се прави толкова не и казвай , ако не си сигурен обаче по-добре и кажи.

2.   O, твоя проблем въобще не е проблем, можеш да разчиташ на мен. Вземи твоята сладурана и ми елате на гости, аз ще ти покажа точно къде и как да пипаш. Ако следваш напътствията ми точно както съм ти показал, гарантирам ти, че момичето ще се влюби в теб. Но след това вече зависи как ще правиш другите неща, нали казваш, че е готова за секс. Ако и тогава не знаеш какво да правиш ще ти обясня и тези трикове. Аз обичам да помагам.

3.   Порно не си ли гледал? Изгледай малко клипчета, но не се мъчи да го правиш точно като тях, няма да ти се получи. Важно е да започнеш нежно, с целувки по цялото тяло, обърни внимание на гърдите,гали ги , целувай и леко засмуквай, после слез надолу. Не бързаѝ да проникваш, колкото повече трае настройката, толкова сексът е по-качествен. Ако не ти се получи от раз, продължи с играта и опитаѝ пак. Бъди нежен и внимателен, не спирай ласките навсякъде, не бързай. Успех!

5.   Аз като жена такива като теб ги ритам като парцали
Човек, който говори и склонява към секс е с печат на задника какво търси и е толкова ясен, колко не е ясно бистрото небе!

6.   Готов си да правиш секс, но готов ли си да си поемеш отговорността за него като мъж? Намери си жена с която искаш да станах нещата сериозни и я ообичаш или подмини тази възможност, но едва ли може да осъзнаеш, че цената тук изобщо не си заслужава да я плащаш за едното ебане. Пак ти казвам, млад си, но въпреки това живота не прощава, както се третираш като човек, такова и отношение ще получиш, а в случая действаш не като бъдещ млад мъж готов да се грижи за някого, а като безотговорен ебач егоист. Успех, желая ти доброто.

7.   Задължително презерватив. С два пръста притискаш резервоарчето му, поставяш го на главичката на члена и го размотаваш надолу. Купи си няколко и пробвай как се слагат. В резервоарчето не бива да остава въздух, защото може да се спука при изпразването. Когато свършиш, не продължавай със същия презерватив, а го смени. Пак по горната причина.
Не очаквай да свалиш звездите от небето първия път. Ако не си напълно шашнат, опитай да и направиш орална любов преди акта, за да я подготвиш.
Всичко става с практика. Успех!

Дядо Торбалан

8.   Не е рокет сайнс. Надявам се имаш IQ над 50... Иначе по-добре се притеснявай познаваш ли контрацепцията и знаеш ли как да я ползваш.

9.   И на това ли се основава вашата връзка -непременно да се изчукате взаимно ли и отделно защо я навиваш преди да си говорил с нея за това, че си девствен, тя ще има заблуждението, че знаеш какво да правиш.

10.   Не и казвай, че си девствен и просто действай. И не копирай порното.

11.   Ако не е те е питала дали си девствен не виждам проблем.
Ако те попита най-добре е да си признаеш. Жените ценят искреността.