Каза, че не обича да си чати
Не бил чатаджия. Така ми каза. Да де, ама като е в чужбина, как да си общуваме по друг начин? Запознахме се наскоро, излизахме и насаме, и с приятели. Искрата пламна, правихме и секс. Обаче той живее в чужбина и си замина. Каза, че ще се видим пак. Планувал след около две седмици да си дойде пак в България и да остане една седмица. Знам, че в началото някои мъже не обичат да избързват, както и да им се мята някоя на врата. Ноо... на мене ми е много мъчно, а той не ми дава да си говорим по вайбър. Каза, че предпочита реалния контакт, че не си пада по чатовете и разговорите. Доста удобно извинение. Когато му пиша, ми отговаря, т. е. пишем си доста, засега всеки ден. Но той никога не започва разговора първи. Винаги на мен ми домъчнява и не се сдържам и му пиша първа. Имам приятели, които нарочно се държат така с жените, въпреки че са влюбени в тях. Смятат, че трябва да не изглеждат като отчаяни. Той обаче попрекалява малко.... Според вас това стратегия ли е или просто няма никакъв интерес към мен? Решила съм след като една седмица постоянно му пишех, да спра изведнъж от днес и да се помъча една седмица да не го търся първа. Естествено ако ми пише, ще му отговоря. Няма да се държа лошо или дръпнато, просто няма да го търся първа.

Коментари

1.   Спри да ми пишеш. Не са многословни мъжете, да, но не се унижавай постоянно да го търсиш. И да, връзка от разстояние не е връзка!

2.   Подкрепям това, което си решила и виж как ще реагира. Даже ги направи 10 дни, човек който се интересува от теб и не е безразличен ще те потърси много скоро. Ако не го направи, всичко е ясно.

3.   Ти си му бройката за България, в чужбина сигурно си има друга. Няма смисъл да си губиш времето. Ако пък си 'влюбена' е проблема е на съвсем друго ниво.

4.   Някои хора действително обичат очи в очи. А той като е в чужбина значи, че нямате връзка. Следователно какво искаш от него?

5.   От авторката: искам сериозна връзка с него. Той има професия, която не го връзва в определена държава. Може да живее и тук. Плаща наем за апартамент тук, явно си идва редовно. Засега е веднъж месечно. Каза, че ще ми се обади, като си дойде в София и че ще е една седмица тук.

6.   Авторката, как така искаш сериозна връзка с човек с когото нямаш контакт през преобладаващата част от времето? Да не говорим че неговия интерес към теб е чисто сексуален, без никакъв емоционален аспект. Показал го е доста ясно и не зная какво още ти трябва за да си го интерпретираш правилно. Жените сте склонни да придавате неприсъщо романтично значение на секса. За съжаление в реалността за повечето мъже това не е така. Пий една студена вода и си направи сметката.

7.   аз също не си падам по чатовете, жена съм, за протокола, но когато съм била истински заинтригувана от някого, пиша и още как. в смисъл не първа, и то не стратегически, но с удоволствие. това, което си решила е хубаво - дръпни се малко и не бъди така активна. просто се отпусни в тези отношения и ги остави да бъдат. мини на неговото темпо, пък каквото стане.

Н.