Тя сваля всяко момче, което харесам
Здравейте! Аз съм момиче на 19 години и имам приятелка на същата възраст с която имам проблем. Мислех, че сме мното близки, докато не се случи нещо. Наскоро по социалните мрежи се запознах с момче, което настоятелно искаше да се видим и ми пишеше всеки ден в продължение на 10 дни, докато аз не излязох с него. Не разбирах защо е толкова настоятелен, а като се видяхме се държа все едно сме братовчеди и дори не ме прегърна на раздяла. Когато го видях на живо много го харесах, да не кажа че имаше и пеперуди. След тази среща той пишеше по рядко и един ден ме покани през деня да отида до тях докато прави ремонт да си говорим и да се видим. Той настоя да ме вземе с кола и аз се съгласих, дори му помогнах малко в работата. Говорихме си той ми предлагаше постоянно напитки и храна, аз отказвах защото бях притеснена. Запали наргиле, пушихме и когато започна да се смрачава стояхме и си говорихме в полумрака и пушехме. Беше приятна атмосфера, но не разбирах намеренията му. Гледаше ме с поглед от който ми се подкосяваха краката, аз също го гледах настойчиво в очите дори мислех, че ще ме целуне в даден момент, но нищо. Дори прегръдка или някакъв допир до ръката ми да кажем. Аз не направих първата крачка, защото бях несигурна. Прекарах 4 часа с него в този ден. Докато говорихме вметнах че е симпатяга и той се изчерви и се засмя. Чувствах се сякаш аз го свалям, а той си чеше егото. След тази среща не последва друга. Спря да пише, стана дръпнат и предишния "свиреп" интерес изчезна. Тук идва моята приятелка. Предложи да му прати покана и да му пише да видим как ще се държи той. Пишеше и същите неща като на мен, хвалеше се с колата си че имал даже две, искаше да я види. Стана ми гадно, но разбрах, че това момче не става. Мислех си известно време за него през което моята приятелка се е зарибявала най-долно с него и дори май е излизала. Разбрах като един ден я помолих да прочета какво и е писал, тя избухна започна да ми вика. А само да спомена че тя си има приятел, и му изневерява с различни. Реши точно на това момче да скочи, аз никога не бих се занимавала с някой към който знам, че не е безразлична. После в друг случай, телефона и звънна в ръцете ми от Месинджър и беше това момче. Тя започна да се оправдава, че му казала да не я търси и не искала да се занимава с него. Каза какво да направя, че ми пише и търси. Казах и добре махни го, блокирай го заради мен. Тя каза, че ще го направи, но не го направи. Пред мен му писа досаждаш ми не ме търси. Писа и палец. Но знам, че после пак са продължили да пишат, тя криеше чата с него. Кой знае какво пише в него. Дори за мен и е казал, че нарочно спрял да ми пише, защото можело да реша, че като ми обръщал внимание съм щяла да реша, че ще излезе нещо. Тя ми го повтори няколко пъти с ирония. Аз не съм някое отблъскващо момиче, красива съм колкото и надуто да звучи, слаба съм 1. 68 с дълга до кръста коса. Не съм със самочувствие до небето, но моята приятелка сякаш все се самоизтъква, че във всичко е по-добра от мен и че нея я искат повече мъжете. Както и да е. Преглътнах това, че тя ме лъже и де правех на приятно разсеяна. Забравих за това момче. Отидохме една вечер на дискотека и там бармана започва да ме сваля. Аз също го харесах, цяла вечер ме гледаше и тя по едно време го дръпна на една страна и взе да флиртува с него. Поиска му фейсбука... даде ми го и на мен. После на тръгване тя се върна уж си забравила якето е каза че ь е целунал по бузата. После на другия ден каза, че и е писал. Ето, че пак се хвърли на някой, който съм харесала аз първо. Не знам какво са си писали с барманя, той на мен не писа, но следващия път когато отидохме на това заведение той дори не бе погледна, камоли ззравей да ми каже. Нея я поздрави. Съжалявам, че така хаотично написах всичко. Просто исках да излея мислите си и да чуя мнения по въпроса. Аз и казах всичко в лицето, а тя отговори какво да направя, че искат мен или пишат на мен. Казах и, че е долно да се хвърля на всяко момче, което искам аз и че дори има приятел и пак го прави. Казах и, че крие чатове, защото има неща, които ако видя ще ме заболи много. Спрях контакт с нея, защото ми омръзна от тези номера. С думите си тя показа, колко съм и важна.

Коментари

1.   Това комплексирано момиченце само си доказва някакви неща, които са само в нейната собствена глава. Предполагам ти завижда както за момчетата, така и за други неща и се самоизтъква като "неустоимата", на която всички пишат и тя горката няма какво да направи по въпроса:Д :Д. Момичето не е стока, аз бих я зарязала още при случката с първото момче.. след като й е толкова забавно с момчетата направо да си ходи при тях, просто майната й и толкова. Държи се като някаква лесна, затова и всички я търсят.

2.   Правилно си постъпила. Имаш си работа с класическа к***а, която обича да прави гадно на другите. Най- добре ще направиш, ако държиш подобен тип жени далеч от теб.

Black Sabbath

3.   1. Първият случай с момчето, с което си се запознала онлайн: той не е показал интерес, не ти е приятел и въпреки това тя няма право да флиртува с него?? Не разбирам какъв ти е проблемът. След като между вас няма нищо какво те интересува?
2. Тя как трябва да разбере, че харесваш бармана? Не казваш дали си отвърнала на флирта. Не мисля, че имаш право да се сърдиш, че и на нея и е симпатичен.

И в двата случая се държиш сякаш притежаваш въпросните мъже. А ако те предпочитат нея? Държанието ти ми напомня за начина, по който спореха приятелките ми в детската градина коя да играе първа с куклата...

4.   Правилно си направила че си я изхвърлила от живота си миличка браво

5.   Стига се оплаква и мрънка.
Тя кат се уреди и ще миряса. Намери ѝ гадже дет да я ревнува :D
Харесай някого тайно и не се дърпай много :D

И да не пишеш толкоз много другия път, щото пет пари не дава никой тук, дали еди кой си е запалил наргиле.

6.   Първо, браво за това, че си се осмелила да й кажеш всичко в прав текст и после да се отдалечиш! Точно така се прави. Отсрещният заслужава да знае грешката си и да получи шанс да оправи нещата, ако наистина държи на отношенията. Тя е реагирала по начин, който показва съвсем ясно, че няма угризения и пак би постъпила така. Оттук нататък не споделяй лични истории с хора, които не са се доказали във времето. Да, човек има нужда от съвет понякога, но свободата сама да вземаш решения и да не зависиш от нечии действия е безценна. С другото ще се справиш, защото си момиче с характер! Успех

7.   Според мен тя не ти е приятелка, а и очевидно имате и един вкус за мъже. Това ми се случи и на мен с много близка моя приятелка и истината е, че просто си скрих приятелите, не и споделях нищо за момчета и си хванах приятел. Като се наложи да ги запозная (не защото исках) видях, че флиртува но аз го бях предупредила че е такава и бавно започнах да се дистанцирам от нея. Сега разбрах, че е разбила поредната връзка и може би има някоя венерическа болест. Според мен просто трябва да спреш контактите си с нея, дори и да и го кажеш тя няма да спре. Има някакъв комплекс в нея, който запълва с вниманието на момчета и така се чувства по-яка от другите, когато тя в техните очи е просто поредната.

8.   Ще пораснеш още малко и ще разбереш, че приятелство между жени няма (колкото и хора да възразяват по въпроса). И изобщо приятелство в 21 век няма! Всичко е възпрос на интереси. Добре си я отрязала. И аз съм имала подобни случки и от тогава не се доверявам на жени. И ми е отлично! Жените могат само да интригантстват, да сплетничат, постъпките им са низки и то за нищо... Стреми се към мъжки компании- хем верни приятели, хем без интриги и к*рвенски номера. Успех!

9.   И аз имах една такава приятелка, която си мислеше, че тя е най най и всички мъже харесват нея. Трудно е да дружиш с такъв човек, защото искаш не искаш започваш да се комплексираш от нея и те удря в самочувствието. Според мен добре си направила, не ти трябва такава приятелка. Някой ден може и да ти отнеме приятеля дори, или най малкото да му се слага и на него. Тя саботира всеки твой опит за свалка с някого, така че хич не го мисли постъпила си правилно.

10.   Зашиваш и един шамар и и казваш да стои далеч от "твоите" момчета! Решено!

11.   От Авторката: Благодаря на всички за коменнарите и че сте отделили време да прочетет историята ми. Само на номер 3 ще кажа, че - да, отвърнах на флирта на бармана и двамата се харесахме, после "приятелката" ми му се лепна. А за първото момче в чата, каето ми досаждаше 10 дни по няколко пъти на ден и ме молеше да се видим - да предполагам, че е било защото "не му харесвам". Както и да е. Номер 5 аз не мрънкам. Аз споделям. Ако не си прочел сайта се казва Сподели. Ще пиша колкото и каквото поискам. Момичето си има страшно ревнив приятел и въпреки това успява да го излъже и използва.
Спрях контакт с нея и не мисля да го преустановявам. Ако трябва да съдя по нея аз не мога да бъда с почти никое момче в града, защото тя се е занимавала с наистина много момчета и мъже. Дори мисля че е казала нещо на бармана за мен иначе няма причина да е така студен както последния път.

12.   Авторке, знаеш ли значението на думата "преустановявам"?

13.   От Авторката: Благодаря още веднъж на всички, за това че ме окуражихте и отделихте от времето си. В последните две години приключвам второто дългогодишно приятелство с момиче. Просто обществото вече е такова, че приятелството и любовта са заменени от финансови интереси и интрити. Въпросното момиче познавам от 5 години и като се замисля винаги е била такава, все се хвали все се самоизтъква. Нея я желаели много мъже, нямало някой който да и откаже. Въпроса е, че преди бях по-свита и неуверена и не съм го забелязвала поведението и, защото и като по-малка момчетата не са ме вълнували много нито аз тях. А когато и казах най-спокойно, че искам да видя какво е писала с първото момче, тя викна че не съм и вярвала, после пък излъга че изтрила чата заради приятеля и, а после пък каза каквопда направя, че ме търси. Просто не може да преживее че не е легнала още с момче, което се е интересувало от мен. Вече въпросното момче може да е легнало с нея, понеже се оказа че и двамата не са свестни. Но живота продължава и се надявам да срещна по-стойностни хора независимо момчета или момичета.