Писна ми от гей пропагандата!
Здравейте, това, което ще споделя са мои наблюдения от много време насам. Директно - омръзна ми гей пропагандата! Омръзна ми да ни я налагат, най-вече на нас младите, защото сме най-наивни и искаме да опитаме от всичко. До гуша ми дойде всичко да се върти около гейовете и лесбийките, а хетеро хората да са вече черните овце или ненормални. Не искам да кажа, че човек трябва да бъде дискриминиран за каквато и сексуална ориентация да има, но забелязвам, че ТОВА се случва по отношение на хетеросексуалните хора вече. Обратните сякаш искат не равни, а специални права. Отново казвам, всеки има право да се привлича сексуално, от когото чувства, че иска, но защо трябва тази показност? Защо трябва тези паради, билбордове, протести и т. н.? Не смятате ли, че така САМИ още повече предизвиквате дискриминация и омраза? Аз никога не съм видяла хетеро парад или мъж и жена едва ли не да крещят "Ейй, аз обичам да спя с него/нея", просто защото никой не го интересува. Реално кой може да ви забрани да обичате някого? Никой не може. Аз не съм хомофоб, но мразя това налагане и издигане в култ на хомосексуалността. Писна ми да гледам всяко дете 03-04 набор /при това от години е тази тенденция/, което никога реално не е имало отношения с който и да е пол, сляпо да се подвежда по тази тенденция. Не знам как никой не се усеща, че тази пропаганда е с цел. Много съм разсъждавала и стигнах до извода, че всичко се прави с цел да се намали раждаемостта или изцяло броя на хората, тъй като се знае, че при хомосексулистите риска от СПИН или сифилис е много по-голям, отколкото хетеросексуалните. На мнение съм, че трудно може да има някаква истинска любов между двама мъже или две жени, първо защото любовта създава живот и второ - обратните много по-трудно са моногамни. Какъв е извода - всичко е или на хормонална основа /при тийновете особено/, или е вследствие на някаква травма. Много често особено при мъжете това се получава, ако са израсли без баща и мъжки пример. При жена е вследствие от горчив опит с мъж или изнасилване. Не винаги, но в 85% от случаите тези хора имат някаква травма. Имам приятел, който е би, той също е израсъл без баща и ми е директно казвал, че не иска да е така и смята, че ако баща му не го е бил изоставил някога, е нямало да се случи така. Той има връзка с друго момче в момента, но двамата не парадират, държат се нормално, не се обличат в дамски дрехи. Тях например за какво да ги мразя? Няма за какво. Много хора излизат с оправданието, че хомосексуализма го има и при животните. Но това не означава, че тези животни са нормални. Отново е против природата, защото тя е решила, че живот се създава от МЪЖ и ЖЕНА. Омръзна ми на всяка крачка мъже в дамски дрехи, пропаганди, феминизъм. Омръзна ми! Мразя свободията на нашето време. Да, свободия е, така се нарича злоупотребата със свободата. Преди години е можело да те затворят в концлагер, само ако гъкнеш на тази тема, а вече имам чувството, че много скоро може да ги възобновят, само за да затварят всеки против тези тенденции! Не казвам, че преди не е имало хомосексуалисти, но я е нямала пропагандата и налагането, там е разликата! Ами нека всички да тръгнем по нея, нека спрем да създаваме живот и света да изчезне! Чудя се докога ще ни налагат идиотщини? Не искам да живея в ГЕЙ свят!

Ж20

Коментари

1.   Гейовете са само един от инструментите за унищожението на семействата.

2.   Мило момиче, всичките тези неща се правят именно защото хората не си гледат тяхната работа, а предпочитат постоянно да натякват как не е нормално такова нещо. Наскоро седяхме в една пицария наистина голяма компания, едното момче си беше довело неговото гадже, което е от мъжки пол, а другото момиче също беше с нейната приятелка. Всичко беше наред, докато някакъв не дойде и не започна да обижда от нищото. Започна да налита дори на бой и за щастие повечето го "сложиха" на мястото му без големи усилия. Надявам се тази случка да ти отговаря на въпроса. Значи повечето не трябва да излизаме, защото еди кой си решил, че това не е нормално или нещо от сорта и трябва да разчиства населението. Не знам дали осъзнаваш, че това не е избор? Не се решава за един ден. Но аз не смятам да си седя удома и да се срамувам, защото честно казано няма от какво. Както ти можеш да излизаш и аз ще го направя. Никой няма право да съди другите за това как се обличат или с кого излизат. Това е нещо, което ти не разбираш и може би няма да разбереш, защото видно не одобряваш всичко това, колкото и да си мислиш, че го правиш. Но това си е изцяло твой проблем. Не знам за мен, но ти наистина трябва да намалиш злобата, защото ще те вкарат в някоя лудница скоро време. Не е нормално такава агресия да струи от един млад човек, до колкото разбрах от поста ти. И със сигурност това е нещо нормално, след като котката на съседката ми е гей. Едва ли природата щеше да позволи подобно нещо, след като това не е от днес и утре, отгоре на това се среща при животните. Дори не знам защо изписах всичко това, след като очевидно си имала лош ден и си решила да си изкараш злобата яко върху нещо, което вероятно си смятала, че повечето потебители ще те подкрепят. Мир!

3.   И защо реши, че хомосексуалните хора по-трудно са моногамни???

4.   Аз съм бисексуална жена и с ръка на сърцето мога да ти кажа, че НЕ ХАРЕСВАМ масовото налагане и разпространяване на тази пропаганда. Да, пропаганда е и за мен!

5.   Точно така! Сексулаността е на първата, най-нисша чакра на духовната енергия. Следващата е в стомаха и е свързана с плюскането.
Да ти налагат сексулани виждания и разбирания е все едно да ти пропагандират, че трябва да ядеш пача или шкембе-чорба.
"ВИЖТЕ МЕ - АЗ СЪМ ЧОРБОЯДЕЦ! РАВЕНСТВО ЗА ЧОРБОЯДЦИТЕ"
Идиотско, нали?

6.   Не, че не си частично права ама ми се струва, че много се вживяваш, не е добре за теб самата :) Не се тревожи, живота на тази планета нема да изчезне ако няколко обратни резби тръгнат да си развяват байряците. Вярно е обаче, че растат. Но как, и защо, са много сериозни въпроси които далеч не са подходящи за тука.

8.   Напълно те подкрепям във ВСИЧКО, което каза. Но... за съжаление това е само началото. Права си. Всички тези пропаганди, джендъри, мендъри, гейове, вегани даже са само с една цел-да разклатят обществото и да доведат до депопулация. Общо взето отвсякъде гледат да ни изтрепят-било то чрез бежанци, обратни, пръскане с отрови във въздуха, биохрана... Не вярвай на нищо....
Не знам как ще я караме така.. няма да се спрат. Само умните хора, които знаят как да се информират, виждат истината. За съжаление, малко сме.. аз не знам дали ще се оправят нещата.

9.   Да вярно е. Дори бях чул за някакъв закон за това как децата от ранна възраст щели да си определят пола.... егати простотиите, то не е само гейството. Ами джендърите като цяло.

10.   И аз като един млад хетеросексуален мъж претърпял директни опити за свалка от представители на същия пол съм изпълнен с агресия към това извратено време и всичките му абсурди. Организирайте си общества каквото си искате там с общото между вас, а именно изкривената психика, но ми писна да ми се набиват в очите някви педали и лесбийки. Любов било не знам си какво било тотална липса на самоконтрол.

"Извинявайте" ако се чувствате засегнати.. това ми е целта. Не мога нито да приема това за нормално нито някога ще го приема. Мъж да дойде да ми каже искаш ли да ти духам.. ще получи отвратителното отношение, което демострира към мен само позволявайки си да ме пита това.

Как още има хора дето се филмират, че това може да е естествено като е научно ДОКАЗАНО, че това е разтройство на човешката психиката. Порното ви изпи мозъците на всичките и се превърнахте в ходещи секс консуматори готови и обувка да си наврът в анала, ако ще изпитат удоволствие от това.

Не може да си мъж и да казваш, че си жена. Както и не може да си на 20г., а да казваш, че си на 60г.

Има толкова по-важни неща като това, че ежедневно унищожаваме планетата си нашият дом, което за мен е по-важно и актуално и от феминизма и от джендъризма и от расизма и от всички тези "умопомрачително важни проблеми"

11.   Първо изказване към модераторите: Така си говоря, цъкни му Accept на коментара.
Уважаеми Пичове и Пички, всеки сам избира къв да бъде и кво да прави (поне в днешно време имаме тази свобода, която преди 1989 е била немислима) Сега съм на 22 мъж, но още от малък става въпрос за 6-7 клас съм се самозадоволявал мислейки си както за момичета така и за момчета, не е от пропаганда или нещо от сорта, просто като си си бисексуален (както в моя случай) така и като си хомо, просто си идва от вътре, привличането, похотта и така нататък, тогава нямаше порно поне където живеех, нямаше интернет, нямаше показност, но както исках да правя секс с определени момичета така исках да го правя и с момчета и получавах ерекция фантазирайки си перверзни сценарий в ума. Подкрепям мнението ти че няма смисъл от всичката пропаганда и глупости които са в мрежата напоследък, точно както веганите постоянно парадират колко било жестоко да се консумират продукти с животински произход, безсмислено е, но това не е някъква конспирация с цел намаляване на раждаемостта или нещо от сорта, просто хората така го чувстват, това ги възбужда, привлича и прочие. А относно номер 1, "инструментите за унищожението на семействата. " Човек, униищожаването на семейства, се получава главно от това че двама души не се разбират по една или друга причина и БАММММ, дете с разделени родители. Никой не си е поставил за цел да унищожава семейства, те се унищожават сами. Та така може да няма много смисъл или последователност в това което написах понеже съм си пийнал, но идеята ми е, първо да пропагандата е безсмислена, щото който си е гей или би ще си е такъв и без нея, а нейното съществуване дразни хетеро хората, и второ няма смисъл от омразата към гей и би хората понеже първо, на повечето не им пука и второ, хейтърите вредят само на себе си. Хора, правете квото ви е на сърце и квото ви се прави, таймера отброява и всички рано или късно ще танцуваме със смъртта, живейте го тоя живот както ви доставя удоволствие и въобще да не ви пука, втори шанс няма да има! И с нами Солнце!

12.   Напълно те разбирам! Омръзна ми да гледам гнусни п*******и и травестити навсякъде! Противни са ми и ме отвращават. Имат самочувствие до небето и се мислят за нещо специално или повече от останалите. Закачат мъже и се чудят как да разбият връзки. Еб*т се на поразия, носят зарази и честно казано не виждам разлика между тях и плъховете. Преди приемах “различните” но с всичките тези постоянни драми, заливане с новини и паради се отвратих. Аман от джендъри и неразбрани. Да не им дават права. Никой не ги е спрял да се обичат и сношават, ама ми омръзна вече да ме занимават денонощно с това кой какво има отдолу, мъж ли е или жена и с кой си ляга. Противни са! Тровят всички на възраст 8-30г.

13.   Като гледам коментарите виждам, че голяма част още не прави разлика между свобода и свободия.

14.   Оооо, малката, постът ти е натъпкан с клишета! И се имаш за мислеща!?

15.   Номер 8, знаеш ли какво веган? Дай малко повече подробности как "разклащат общество"? Непушачите и непиячите, те също ли?

Подкрепям авторката (също и веганите, вегетарианците), радвам се, че има такива млади хора! И не мразя различните, ама по-кротко, моля!

16.   Спокойно! Естественият подбор все трябва да продължи да действа по някакъв начин, колкото и на нас хората да ни се иска да го спрем...
Ето - това е един от начините.
Друг начин е феминизмът, който произвежда жени, психически неспособни да се размножат.
И третият, който забелязвам са селфитата, който кара най-глупавите и суетни индивиди да се катерят по влакове и да се пържат на волтовата дъга, или да падат в пропасти в желанието си да си направят "най-якото" селфи! :)

17.   Две неща ще кажа само. Първо: Не ти е работа да се бъркаш кой с кой си ляга, как е облечен или от сорта, както не би ти харесало някои да ти държи сметка на теб за същите неща. Навремето така е започнал фашизма. Второ на 33 години мъж съм и не ме е страх, че ще ме изнасилят педераси, че да ходя да се оплаквам по форумите. Уважавай ближния, както и вие бихте искали да ви уважават.

19.   От авторката: Здравейте, радвам се, че има и други хора като мен, които подкрепят традиционното семейство, а не го считат за "отживелица". Номер 2, нямах предвид да не излизате, напротив. В историята споменах, че имам приятел, който е би и си има приятел от мъжки пол. И двамата се обличат като нормални момчета, държат се като нормални момчета, просто когато са зад затворени врати си вършат тяхни си неща. НИЩО против нямам, дори ги подкрепям. Но те не парадират. Просто са си заедно, не носят разни дъгички и не крещят "дискриминация". Голяма част от кръговете ни знаят за тях, а сме от малък град, където хората са по-тесногръди и почти никой не им казва нищо, просто защото няма за какво. Отново казвам, никой не може да ви забрани с кого да бъдете. Единственото, което имам против /пак споменавам/, е НАЛАГАНЕТО и пропагандирането на хомосексуализма чрез медии, билбордове и т. н. и отричането на традиционното семейство.

20.   Къде пък я видя тази гей пропаганда. Аз непрекъснато виждам около себе си тесногръди хейтъри, които обиждат хомосексуалните без причина.

21.   Номер 20, има недоволни хора защото им се навира в лицата подобно нещо, нека правят у тях каквото искат(меко казано, не ме интересува), на децата не са длъжни да гледат билбордове с хора от "другата страна". Още по-малко са длъжни да учат в училище за своите обратни граждани. Няма по-големи хейтъри от представителите на така нареченото сексуално малцинство... Радвам се искрено, че още се забелязват и будни хора , че като съм гледал парада....

22.   Съгласна съм с авторката. Прекалява се вече с тази показност. Преди няколко дни с децата се разминахме с мъж на видима възраст 50 години, който си беше белосал лицето, имаше червило и спирала, ходеше като пате и с вдигната ръчичка, пречупена в китката. Сина ми (на 6 години) се разсмя и ме попита дали този човек е клоун. Отговорът ми беше (Да, това е клоун). Съжалявам, но аз като правя анален секс с мъжа ми, после не ходя като кукла на конци. Това, с кого си лягаш, не е оправдание да приличаш на палячо и да го натрапваш на всички. Не искам децата ми да бъдат бомбандирани с тези ненормални, сбъркани модели.

23.   22, Всеки трябва да има сводата да изразява себе си ако не пречи на другите, та ако ще и като клоун да се рисува. Това че вас ви дразни е по скоро ваш проблем. Нещо обидил ли ви е този възрастен господин, агитирал ли ви е? Или просто си ходи по улицата и вие се дразните че не изглежда като вас? Ами ходете се оплачете в полицията като не ви кефи, ама да не станете за смях!

24.   Преди около година бях изпратил тема относно хомосексуализма, но поради незнайни за мен причини този сайт не ми публикува темата. В нея обяснявах причините за хомосексуализма стъпка по стъпка последователно, но не от материалистична научна гледна точка, а от духовна научна гледна точка. Зная, че всички или почти всички от вас ще се надсмеят върху тези мои мисли, но грешката е ваша, че не разбирате истинската причина за хомосексуализма. Няма западен учен, дали биолог или психиатър или философ или какъвто и да е учен в медицината, който ще обясни тази причина. Обяснение и то вярно и ясно и точно дава само духовната наука. Колко от вас разбират от духовна наука, почти никой нали. Аз бих изпратил отново тази тема, но не вярвам сайта да я публикува, нито пък, че вие ще я разберете. Ако двама-трима от вас пожелаят да прочетат темата ще я изпратя до сайта отново за публикуване. Само искам да кажа, че по-рано аз също ненавиждах хомосексуалистите, но когато разбрах истината аз вече не ги мразя, те нямат вина за това. НО НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН с тяхните паради по улиците и да имат право законно да се женят. Кой им пречи да правят каквото си искат в къщи на закрито. Но те искат цял свят да ги гледа-вижте ме аз съм гей. Такива публични паради не трябва да се позволяват, нито на това да се учат децата в училище от най-ранна възраст. Такава свобода е пагубна.

25.   Вие нормални ли сте? За пореден път се изумявам колко откъснати от реалността са хомофобите...

26.   Номер 24, аз знам какво имаш в предвид и си прав, но и чисто научно е доказано болно състояние. Но политически сега са нужни и са използвани, но и аз като теб няма да навлизам в подробности. Не очаквай много от съвременните българи.

27.   А на мен пък ми писна от пропагандата "любовта ражда живот".

28.   Постоянно има оплаквания, че различните не са приети. Не е вярно, никой не ги спира да си правят парадите /за съжаление/, никой не ги ограничава за работа, или ги лишава от нещо, само защото са различни. Да си приет означава според мен обществото да не воюва с теб, а това е така - не са песледвани. Проблемът идва от това, че за тях да са приети означава и да ги харесваме, което няма как да се случи. Има ги, наясно сме, оттам нататък всеки живее живота си. Твърде много хора започнаха да искат специално отношение на база някаква въображаема уникалност. Уникалността идва от нещата, които остават след теб, а не от интересите ти в леглото. Затова няма да ми пука дали някой велик артист или учен или откривател е гей, но винаги ще ме дразни някое посредствено човече, което иска да бъде оценено по-високо, отколкото заслужава само защото си е завряло щраусово перо в задника.

29.   Номер 26 хайде кажи как чисто научно е доказано, че хомосексуализма е болно състояние. И преди съм казвал, че МикелАнжело, Леонардо Да Винчи и Чайковски са били гей. И техния гений ли е болно състояние. МикелАнжело е признал, че един път много е харесал някакъв млад мъж, но никога не е имал секс с никой мъж. Той е бил много религиозен и е смятал това за грях. Въпроса с Леонардо да Винчи е по-друг. Даже в Италия са доказали, че портрета на Мона Лиза е смесица на женски и мъжкия портрет на неговия ученик-любовник. Чайковски може да е имал любовник, но не е доказано. Но каквито и да са тримата гении посочени по-горе аз уважавам тяхната гениалност. Бих желал да има повече такива гении. Дори да съществуват днес те не биха демонстрирали сексуалността си като сегашните гей мъже. А съм сигурен, че и никога не биха се омъжили за любовника си. Еднополови бракове трябва да бъдат забранени със закон. Това е трагедия за 21 век.

30.   Номер 29, това че някой успял е гей, не променя научните факти. За първи път в САЩ спират да назовават нещата с точните им имена. Махат хомосексуализма от книгата на лекарите(конгрес ли какво имат там), без опровержение на до сега описаното болно състояние. Отдавна беше когато гледах този документален филм и четях книгите на честните признати американски лекари по онова време, в което се появява политическата нужда от хомотата, където те ясно определят това състояние. Не съм специалист в тази насока, но нещата бяха написани недвусмислено. Сигурен съм, че ако се поразровиш, ще намериш трудовете им. Това е като равенството между расите, откривателя на гена изнесе неудобна информация за това дали можем да говорим за равенство и му отнеха доста титли. Науката е проститутка.

31.   Авторката няма нищо против хомосексуалните хора. Има против парадирането им с тяхната сексуална ориентация. Мен лично никак не ме интересува ничия сексуална ориентация и никак не ми харесва някой да парадира с каквато и да е сексуална ориентация. Тя си има място само в спалнята. Интересуват ме единствено качествата и талантите на човека - какво дава той на обществото като труд, човешки отношения, култура и възпитание, грижа за околната среда и пр.

32.   Трябва да се прави разлика между педераз и гей. Подобно е разликата между курвентия и нормална жена. Именно затова са тия кампании и пропаганди за толерантност, защото покрай боклуците страдат и невинни. А боклуци и аномалии от всякакъв вид има от както има хора, и ще продължава да има докато не се бръкне в генетиката на човешкия вид.

33.   Н. 30 Западната наука не може да докаже причината за хомосексуализма. Тя може да казва, че хомосексуализма е болест, но само толкова. Единствено духовната научна философия на Хиндуизмът обяснява причините и това е абсолютната истина, но малко хора могат да го проумеят. Трябва да се гмурнеш дълбоко в учението на Хиндуизма. По никакъв друг начин не можеш да го разбереш. Нека малко да се поосвободя и отново ще изпратя темата, но се надявам този път да я публикуват.

Н. 31 аз съм Автор, а не Авторка. Харесва ми твоето разбиране по въпроса. Всичко което си казал/а е точно така. Ти мъж ли си или жена, просто пиам.

34.   То нещо подобно е с циганите и българското малцинство. Циганите имат права, а българите задължения!

Гейовете са винаги на тарикатска работа, не сме виждали за блъскат с кирки и лопати. Лично негова работа е човек какво прави. Обаче не е нормално да се водят агитации и да се смята за нормално. Както и циганите не е нормално да имат само права. Гейовете и те също са предимно само с права и са защитените от закона.

35.   Аз съм 31 - жена съм. Извинявай авторе, останах с впечатлението, че си жена, понеже под поста ти пишеше Ж20.

36.   Авторката прави повече пропаганда и от гей пропагандиращите. Да не говорим че темата е неподходяща за публикуване в този раздел.

38.   Добре бе хора, някой забранява ли ви да си гействате? Живи и здрави. Имам двама приятели хомосексуалисти, никой от тях не ходи на гей парад. Единият даже е категорично на моето мнение, че това е простотия и е гнусно мъже по прашки да се разкарвт из центъра.
Ако човек е достоен, честен, възпитан, все ми е тая с кого си ляга. Нямам проблем гей да ми бъде колега, приятел, бизнес партньор.
Но не виждам нищо нормално в това хомосексуализмът да се натрапва. Защо са тези паради?
Отделно налагането на 34 пола. Половете са два, другото е заболяване. Къде са моите права? Не е редно да забия мадама в дискотеката, а да се окаже, че не е точно мадама, ама се определя като жена. Видях травестит в 12 на обяд в центъра на София - с къса пола и космати крака. Ей това не мога да го приема, минават деца от там. Вкъщи да си носи поличката, да си я слага и вечер като ходи на гей бар. Но защо посред бял ден в центъра?

39.   Оф, досега не разбрахте че цялата тази пропаганда се прави с ПОЛИТИЧЕСКИ ЦЕЛИ. Искат да манипулират обществото и това много лесно се постига. Първо, търсят колектив който да е по-склонен към дискриминация: емигранти, гейове, трансексуални и т. н. Натякват им че ги дискриминират и т. н. Организират им протести, паради и други подобни. След това сядат и гледат как другата част от обществото, хора с по-традиционални възгледи и тук таме някои хомофоби, се възмущават от този разврат. Политиците винят Европа и Америка са този неморален и развратен начин на живот.
В Бг са гейовете, в други държави е феминизма. Всичко с цел манипулация.
Моят най-добър приятел е бисексуален. Не парадира с това, но и не се крие. Облича се и се държи като обикновен човек. И други гейове познавам и нито един, ама нито един от тях не би тръгнал да организира гей паради и подобни. Защо? Ами защото не им е нужно да се показват на всеки срещнат че са хомосексуални. Те се приемат такива каквито са, не се крият, ако ги попиташ каква сексуална ориентация имат, ти отговорят без проблеми. Казвам ви, всичко това го организират отгоре за да са недоволни хората, и гейовете и хетеросексуалните. На тия гей паради в Бг сигурно ходят само комплексари.
Същото е с феминизма в чужбина. На тъпитр им протести ходят само заблудени тийнейджърки, лесбийки и жени емигрантки. Всички до една комплексарки или неуспели в живота. Нормална жена не би отишла.

40.   Но. 34. Живея в Лондон и съквартиранта ми е гей, ама е чистач. Чисти ресторанти и частни домове.

Авторе, много си радвам, че все още има останали нормални жени, като теб. А и само на 20 още. Бях се отчаял вече.

41.   Не ми пука дали е демокрация, свобода и т. н. Тези които защитават хомосексуалните(по надолу ще се изразявам по грубо) са същите психари като тях. Не разбирам кое му е нормалното на това. Аман от гнусни пе... и и еквивалента им от женски пол. Вие хора изобщо имате ли връзка с мозъка си и реалността. Било избор, било незнам си какво. Аз също ги ненавиждам и съм с разбирания за традиционното семейство. Дори и да не пропагандират, пак ги ненавиждам. Как може да кажете, ама това е въпрос на избор, лично решение, демокрация и тем подобни глупости. После що хората са с извратено мислене. Заради такива като вас, п... и и тия който ги защитават. Тесногръди сме били. Значи всеки обратен дръзнал да ми каже нещо сексуално го смазвам на момента, а вие си говорете каквото искате. На къде отивя тоя свят. Да се защитават обратните. Леле колко болни мозъци има

42.   Номер 11, не съм обърнал внимание на обръщението ти към мен. Така е, болесното психично състояние не е продукт само на пропаганда, а понякога и на травма от детството или други подобни. Семействата не се унищожават сами. Държава възпитава или позволява един народ да бъде възпитаван по определен начин. Затова и в конституцията на САЩ примерно има включен и протенстантизмът. Не съм протестант. нито съм фен на САЩ, просто се чувствам длъжен да поясня :Д. Един народ има винаги определена основа(фундамент) и в зависимост от промяната(логично), се променя и той като такъв и съответно поколенията. Семейства има и сега, но основата и самата идеология по която те живеят е различна от промотираната. И да, гейовете са политически проект. Здраво семейство е голям проблем за властимащите(корпорациите), това може да се види и в различните малцинства в различните държави, не имат много деца, защитават се(макар и с различна идеология(условно казано) ) и чисто политически винаги имат повече права. Да, борба срещу семейството има, защото по този начин в зародиш унищожаваш възможността за появата на реално общество, способно на критично мислене и борба за своите интереси(противоположни на тези на корпорациите, ПИИИИЧ).

43.   41, реално няма за какво да ги мразиш. Например, представи си че някой те мрази теб, че харесваш дебели жени с големи цици. Въпрос на вкус. Вески си има фетиш. А и в повечето случаи, както г-н Фройд говори отговора се крие в първите 7години. Някои деца са травмирани и неправилно възпитавани по един или друг начин. Например гей би станало дете което изпитва дефицит на внимание от баща си. В момента наблюдавам точно такава картинка, как едно познато дете расте по този начин Баща му го глези невероятно много, а после не му обръща внимание. Другия вариант е да го малтретира, това също е внимание, ако ще негативно. Само че по късно се изразява в садо мазо хомо.

Но авторката е права. Самото тръбене за това е неправилно. Обикновено го тръбят, защото самите те си мислят, че това което вършат е неправилно и имат нуждата някой да ги разбере. Да ама от лична драма, заради липсата на внимание го обрърнаха на социална педерастия.

Нали го знаете вица
" - Кои са тия протестиращи? ""
- Гейове, милорд
- Какво искат?
- Да се обичат, милорд
- Е, някой забранява ли им?
- Не, милорд
- Е, защо я вдигат тази врява тогава?
- Педераси, милорд"

44.   Номер 41 аз пък такива като теб ограничени дето си мечтаят да смазват различните ми се иска да ги хвана и да ги пратя в арабския свят. Там ви е мястото, заедно с авторката и всеки, който си мисли, че различното трябва да се заклеймява, мрази, обижда и смазва. В мюсюлманските страни ще намерите това което търсите - традиционното семейство, но тогава и жените няма да са ви удобни ще ги биете и смазвате тях. А като ви омръзне, ще започнете да налагате убежденията си на Новия свят, но никой няма да ви позволи, защото вашето мислене е изръткано, остаряло и варварско. Надали ще побликувате коментара ми, но ако все пак решите да го направите ще кажа, че тираните и варварите, които имат желание да смазват различното са болни личности, които имат мужда от помощ, защото дълбоко в себе се се страхуват. От какво може и те да не знаят. Така ли е номер 41? Няма нужда да ми отговаряш, такива като теб са далеч под нивото на нивото на наднивото до което съм се развил!

45.   Първо защо хетеротата трябва да правят гей паради, вас няма да ви спукат от бой ако се целувате на пътя или държите за ръце, нито пък ще ви гледат странно. А получавали ли сте заплаки във фейса, на една жена и счупиха зъбите докато върви по пътя. Абе образовайте се бе хора! Свърши времето където се показваха само хетеро филми и се превахте, че не съществуваме! Свърши Завинаги! Ние искаме права! Искам спокойно ако ида на гарата да изпратя гаджето ми, и го прегърна или целуна да не ме спукат от бой и да не ме гледат странно. Когато започнат да ни третират напълно за нормални няма да има и паради!

46.   Гейовете използват стереотипа "21 век сме" и "демокрация е", дай като сме 21 век и демокрация да те изселим на килима, та да няма обидени? Като разсъждават на глас дори не мислят какво говорят, в сегашния век имаме много по-големи проблеми и далеч по-важни неща за вършене, вместо да се занимаваме с разни палячовци. Сигурен съм, че 70% от "дискриминираните хомосексуалисти" са там само за някой лев повече. Аман па вече ат разни досадници, а и от тия, дето им дават трибуна

47.   Така се раждат тези хора, какво да ги правиш. Каквото искат да си правят помежду си, НО нека да не се натрапват на нормалните. Много от тях се гордеят със своята същност, дори една лесбийка ми обясняваше, че нямало такова нещо нормална сексуалност. Еднополовите връзки не водят до възпроизвеждане, ама върви го обяснявай на болния човек. Както и да е, според мен има по-голям проблем от гейовете и грешното им мислене. Много хетеросексуални мъже заприличаха на тях, а жените ги намират за привлекателни и това е тъжното. Вчера в един от моловете на София, видях една нелепа картинка - един висок, походка на льохман, странно засечена брада и типичната комерсиална прическа, А и може би е добре да отбележа, че имаше прекалено нежно излъчване за да има такава брада. И това момче беше с едно симпатично нисичко момиче. Започва да става тенденция. Това са модели за пропаганда на глобалистите, целящи разруха в семейните традиции и ценности по света. Получава им се доста успешно в интерес на истината. Тази пропаганда е доста успешна най-вече при страните свързани по някакъв начин със Съединените Американски Щати. Европейският съюз примерно е командван от САЩ. Ето защо в Сърбия, която не е членка на Европейския съюз, не се наблюдават подобни гледки. Там има доста едри мъже, а жените се гордеят като кажат "Мужкарац". представяйки си мъжкар до тях. Едно време и у нас се търсеше мъжете да се доближават до външност тип Кърк Дъглас, Белмондо или Чарлс Бронсън и други актьори с въздействащ И силен мъжки образ. И това не са отминали моди според мен, миналата година си разлафих с една 24-годишна сръбкиня от Белград.. изкефи се на мъжките образи от 80-те. Бях й снимал няколко момчета от София и никак не се впечатли. Тук жените не ги интересува какво е преживял един мъж и колко е мъж, а какво е постигнал и колко печели и В какви условия живее. Може да е тотален мухльо, не пречи. И така, империализмът на САЩ действа лошо на българката. Гейовете да си ги оставим да си дишат, ама нека си бъдат в еднополовите връзки, че иначе няма да е чудно агресията срещу тях. И жените трябва да си опичат акъла.

49.   От 38 до 45. Пич, не те разбирам, наистина. Точно тази нагласа дразни хората според мен. Естествено, че няма т право да ви бият. Както нямат право и мен да ме бият, понеже някой е бил крив в дискотеката. Или с цел грабеж. Доколкото съм запознат, насилието в България е подсъдимо, независимо дали се дължи на омраза по някакъв признак, с цел грабеж, след семеен скандал, пиянски бой в бар. Аз лично съм категорично против насилието.
Дали има идиоти, които ще те набият, понеже си гей? Има за съжаление. Както и мен ще ме набият, понеже съм ги гледал накриво в бара. Дали съдебната ни система ще ни защити? Много е спорно. Но тя ще е еднакво неефективна и за теб като гей, и за мен като хетеро.
Не виждам как гей-парадите ви ще помогнат да намалите насилието. Според мен така даже се провокират крайните елементи и сами се дискриминирате.
Излизал съм с моя приятел гей и партньора му, пихме си бира и си говорихме за футбол и книги. Изобщо не ми пука какво правят вечер в спалнята, готини пичове са и за мен това е важно. Виж, ако бяха дошли с роклички и бяха взели да се натискат пред мен, нямаше да ми е особено комфортно. Но и аз не се натискам с приятелката си на публично място. Мисля, че това са лични неща и е досадно да се натрапват на околните. Бъди жив и здрав, бъди си гей, няма нищо срамно. Но приеми, че повечето хора са хетеро и това е нормално. Да, редно е да имате права, но си ги имате. Никой не ти е забранил да излизаш с мъже.