Мъжете телци
Здравейте!

С риск да повторя вече публикувана тема тук ми се иска да разбера нещо повече за мъжете представители на зодия телец (майски ). Ако е от значение аз съм ноемврийски скорпион. Никога до сега не съм имала контакти с представителите на този зодиакален знак и ми е любопитно какви хора са. :)
Ще се радвам на споделения опит

Коментари

1.   Аз съм Скорпион и имах връзка с майски Телец и беше най-ужасното нещо , което ми се е случвало. Ужасно контролиращ, обсебващ и токсичен индивид, с ръка на сърцето си казвам...най-ужасната връзка

2.   Концентрирай се върху личността на човека не върху това кога е роден.. какво се филмирате толкова с тия зодии. Може да имат някакво минимално значение за характера на човек, но той се формира от хиляди фактори не само и единствено от планетите разберете го.

3.   Провери в гугъл

4.   Мъжете телци са уравновесени, търпеливи, издържат скорпионските емоционални крайности. Могст да запазят самообладание много дълго, но разбира се, всичко си има и своите граници. Прескочи ли се границата на търоението им стаеа чудо.

6.   Агресивен съм, с комплекси, пъргав като котка...
Всеотдаен съм към хората, които обичам, но както обичам така и съм жесток към тези, които мразя. Оглозгвам им костите даже.
Такъв съм си аз.

8.   С голямо самочувствие, мрънкащи, недоволни от всичко и самоизтъкващи се. В такива се превръщат след, като им станеш сигурна! Но предполагам, че не всички попадат в тази категория.

9.   Затворени, самовлюбени и вечно гладни. Пази боже... един такъв зарязах. Беше кошмар! Ядеше първо, второ и трето по повече от час и се наслаждаваше на храната повече от всичко. Егоист тотален.

10.   Познавах един и не искам да срещам друг от който да се интересувам толкова. Ужасен характер, винаги те са правите, знаят всичко. Разполагат те, знаят как. Карат те да се влюбиш в тях и после бягат. Дори не се интересуват от теб после. Виж в интернет, питала съм и други хора - такива са. Да не да кажеш, че съм попаднала на такъв и затова така говоря.

11.   Бягай надалече! Ж34 скорпион

12.   Абсолютен чревоугодник, нагаждач и неспасяем коцкар - цял живот съжалявам леля ми, че го взе и го разведе, но едва след като 14г му беше любовница, чакайки го да си отгледа децата...
Умът ми не го побира как две жени са се борили точно за...него?!

Но може би има и свестен народ!
Аз просто описвам частен случай!

13.   От авторката :

Честита Баба Марта! :)

И на мен нещо не ми вдъхва доверие.
Изглежда много добронамерен и мил обаче в него долавям в големи дози егоизъм и високомерие. Опипва почвата дали съм податлива и дали ще му мине номера! :)
На няколко пъти съм му опонирала и ми е отговарял с половин уста. Изобщо и нямам и намерение да си губя вренето с него. Честно казано имам усещането че този човек мисли само за пари и колко е велик. Да ви призная много жесток човек ми изглежда... вътрешно усещане...
Привидно изглежда мил и разбран обаче погледа му издава лицемерие. Виждала съм как общува с другите от колектива и останах с впечатлението че е солов играч!

Не разбирам от зодии и никога не съм се замисляла за тези неща докато не го срещнах. Просто ми беше любопитно дали съм усетила нешата правилно. Допускам че има и изключения :))) и не всички са като него. Аз ще си продължавам както преди да му давам пълен игнор и да му гледам сеира ;)
Разликата ни е голяма аз 27 г. той 40 г.
Просто не му отива такова поведение и е ерген на всичкото отгоре! Мисленето и поведението на мъжът ми са светлинни години напред! Не съдя човека! Не изпитвам абсолютно нишо към него. Бях адски изумена от поведението му и всичко останало и исках да споделя с вас.
За първи път се сблъсквам с толкова самонадеян човек....

Искрено благодаря на всеки споделил своя опит с мен!

14.   Авторке, няма значение зодията, особено щом става въпрос за възрастен мъж. Повечето възрастни мъже се смятат за велики.
Да, продължавай да го игнорираш!

15.   Зодията не играе роля върху характера, а характера много добре знаете къде и как се оформя ( предполагам ).. аз съм телец на 29г., мъж, и нито едно от горе описаните неща в коментарите не се отнася за мен като представител на тази зодия.

Не съм чревоугодник, нито самовлюбен, затворен, контролиращ, обсебващ, токсичен индивид, егоист, нито изоставям хората, които обичам.. мога да кажа с ръка на сърцето, че съм лоялен, търпелив и то много, обичам силно, инат съм и държа на избора си, обичам да имам спестявания за черни дни, самостоятелен, независим, грижовен.. останалото зависи как се отнасят с мен и това получават!

Събрали сте се с грешните хора и сте си си изпатили, това не опира до зодията.

16.   Аз съм Телец(май) и наскоро се влюбих в една колежка, като разликата ни е точно каквато си посочила и ти! Такива глупости сътворих, че просто не е истина! Не съм вярвал, че съм способен на такива неща - започнах от обяснения в любов, излях цялата си душа, а се оказа, че въпросната колежка не чувстваше нищо (поне така каза), но знаците, които подаваше говореха съвсем друго! Накрая за да съм сигурен дали не пропускам нещо -завърших с директно предложение за секс! Като върна лентата назад и ме е срам. Принципно съм затворен, често се правя на неразбрал, спокоен, спокоен, спокоен, тактичен, не обичам да се натрапвам по никакъв начин и усетя ли, че не съм желан се оттеглям веднага, но влюбя ли се - полудявам. Ааа, и наумя ли си нещо - край, трябва да се случи, независимо на каква цена, независимо!

17.   Аз съм покемон Чаризард, 1-во поколение, 2-ра еволюция подред; асцедентът ми е пробита кофа, мотото ми е "ръгай чушки в боба". Имам бакалавър по теория на лесбийското танцово изкуство и магистър по подводно плетене на кошници. Мисля, че съм достатъчно квалифициран(а), за да изкажа най-правилното мнение сред този поток от дегенерати и недоумници.

Телецът е ужасна зодия, по-зла от онзи австриец с късия мустак (забравих името му, римуваше се с Рихтер). Такива хора заслужават само правата лопата и не, не го казвам само защото палавият ми вуйчо се заключваше с мене в банята.

Баба Бостан,
жена на Дядо Торбалан

18.   Как може по зодии да си избирате партьор, бахти хората. По-горе разни лелки са споделили нещастните си преживявания с кофти мъже, твърдо убедени, че всички хора от съответната зодия са така и че лошите страни се дължат само и единствено на рождената дата. Ако престанете да се занимавате с глупости и просто бъдете честни с партньора си, ще разберете много повече за 5мин, отколкото за 5 години четене на хороскопи.

19.   Аз съм между телец и близнаци (21 май), но съм с асцендент на лъв и абсолютно всичко в характера ми е като на зодия лъв, нямам нищо общо нито с телец, нито с близнаци. Така, че си прави изводите.

20.   Не се осланям много на зодиите, но щом имаш нужда от мнение, добре. Замислих се за всички мъжки телци, които познавам и има някои общи черти, за които се сетих.
Първо само искам да ти кажа нещо за зодиите, което моя приятелка ми сподели, а тя е малко запалена на тази тема. Никой не е 100% зодията си, наталните карти са шарени. Когато говориш за мъж телец, трябва да знаеш, че не съществува мъж 100% телец, астрологията е малко по-сложна, затова не бива да вярваш прекомерно на хороскопа и да съдиш хората по този критерии.

Общи черти на мъже телци, които познавам... имах връзка с такъв, между другото. Струват ми се, че имат голяма доза спортна злоба в себе си. Бившият ми приятел (телеца) винаги искаше да побеждава в игри, които сме играли. Няма да забравя, че 2 дни ми се сърдеше, че го бих на тенис на маса. Обичат да са победители, да са на 1-во място, да са най-добрите в очите ти. Друго общо, което съм забелязала е, че са малко или много егоисти. Но са кротки, търпението им е голямо, лошото е, че когато се прекрачи стават много крайни. В такива моменти вървят с рогата напред, а после се замислят и съжаляват. Сравнително грижовни са, добри приятели. Труди характери, сложни натури. Ако те харесват, са много мили, ако не те харесват, са нетърпими. Не са толкова силни в споровете, колкото си мислят, но са безкомпромисни. Понякога трудно показват емоциите си, ако ги опознаеш, можеш да ги четеш като отворена книга, но във всеки друг случай е трудно да познаеш. Ами, това са общите черти, които съм забелязала. Във всичко други моите познати от тази зодия се различават страшно много.

21.   Благодаря на всички!
Много сте прави за абсолютно всичко! :))))))))