Бившата
Здравейте драги читатели. Имам следния казус.

Преди 2 години ходех с едно момиче за 3-4 месеца. Сега съм на 25, тя е с година по-малка от мен. Аз и бях 1-ви в много неща. Връзката ни беше много бурна и емоционална. Накрая честно да ви кажа нямам идея, защо се разделихме. Аз много я търсех и хич не исках да се разделям с нея. Тя ми блокира ФБ-ка, както и телефонния номер (ФК-ка още е блокиран, за номера не съм пробвал). Писах и един последен мейл тогава, към който прикрепих брояч на отварянията на мейла. Беше го отваряла 6-7 пъти за 24 часа, но до там. В мейла просто и пожелавах успех занапред.

Та чудя се, тя беше готино момиче, дали да не и драсна един мейл по случай 8-ми Март например? Или именния и ден? Или рождения и ден?

4 месеца след като се разделихме, се засякохме случайно. Подминахме се, без да си кажем и думичка. Деблокира ми номера за седмица някъде и после пак го блокира(видях по вайбър, не съм и писал нищо). По времето, в което ходехме, тя ми казваше, че колкото и да и се прииска да ме потърси, не би го направила, защото.... абе не помня причината, която ми изтъкна.

Аз не желая да се събирам с нея. Въпреки че връзката ми с нея беше една от най-красивите неща, които са ми се случвали. Няма смисъл да бъдем заедно, защото поне аз, толкова се бях влюбил в нея, че не бях на себе си. Не желая да ми се случва това отново.

Също така съм наясно, че дори и да започнем отново да комуникираме, нищо няма да се получи, защото след нея аз съм си имал и други приятелки. Тя това ще го сметне за изневяра от моя страна и няма да желае да ме чуе, разбере ли го.

Подтискаше я, че съм имал много приятелки. Много ме ревнуваше. С това искам да подчертая, че не съм отчаян. Просто това момиче беше различно.

Тя беше изключително прекрасно създание, с което не бих тръгнал отново. Даже и тогава не трябваше. Такъв тип момичета не заслужават човек, като мен...

Благодаря за вниманието и ще се радвам на адекватни съвети и разсъждения.

П. П Най-вероятно ще и пиша.

Коментари

1.   Ти луд ли си? Или просто нямаш достойнство? Аз бих живяла в бъдещето и не бих се връщала назад. А ако я засека на улицата ще и кажа здравей и дори ако се спре ще попитам как е, ще и отговоря нещо позитивно и чао.
Ж32

2.   Няма лошо да я поздравиш за 8-ми и рождения и ден. Нищо не губиш. Има 2 варианта-или ще те блокира, или ще постъпи като нормален човек и благодари. Ако те блокира, значи просто е злобна личност, която даже не може и едно Благодаря да каже. Това мен би ме отвратило. Ми не се е получило, ама поне не може ли да оцениш, че съм запомнила датата и отделила от времето си да ти честитя? На мен би ми станало приятно, ако някой с който съм била, се сети след време и ми е запомнил рождения ден. Пък и дори и да ми честити, пак бих се зарадвала, дори и да не съм с него. Човек трябва да е по-широко скроен и не толкова дребнав, че да таи злоба с години и да се подминаваме по
улицата.

3.   По- добре не й се обаждай и не я търси. Станалото- станало. Продължи си по своя път и тя по нейния.
Ей така имах една бивша, разделихме се, писах й чак след месеци пълно затъмнение. И накрая какво- нищо. Всъщност и на двама ни ни стана гадно. Точно се бях отърсил от всичко и с няколко думички по месинджъра си припомних всички добри и лоши работи и защо всъщност сме се разделили.
Беше ми станало много тегаво и се ядосвах, че бях започнал отново контакт с нея.

4.   Как се слага този брояч?

5.   Не вярвам, че не помниш защо го е направила. А пък ако наистина няма причина, то не се занимавай с откачалки.