Да се разделим ли
Значи историята ми е много странна. Преди всичко искам да ви кажа, че съм против еманципацията, феминизма и всякакви кариеристки. Моята мечта и цел в живота е семейство. Това е, което искам аз. Нямам нужда от образование, работа, да ми се цени мнението и т. н. Нито пък имам нужда от право на политически глас (отказала съм се от него доброволно).

Накратко:

- Искам съпруг, две или три деца и да съм домакиня.

Да, обаче животът ми се разви по такъв начин, че работя. И не само, със собствен бизнес съм. Въобше не се чувствам доволна от себе си. Не е това моят път!

Относно връзката ми... Заедно сме от две години. Не сме говорили много по въпросите за моите желания, защото ме е срам. Но много пъти съм казвала, че въпреки че живеем заедно, аз съм свободна. Прави се, че не ме разбира. И ми обяснява, че сме нямали пари за сватба? ! 10 бона ще ги дам веднага ако това му е проблемът, но не е...

Деца не искал още, че сме нямали пари. Ясно е... И това е оправдание.

Седя си сега и се чудя. Нямам мъж, нямам деца, длъжна съм да работя, за да не ме изкарат "златотърсачка", секс правим много рядко за по 5мин (май и толкова няма) в една поза.

Много мразя жени като мен! Дето знаят какво искат ама седят и си чакат. Обикновено така си им минава живота в чакане на поредния мухльо... Обаче имам нужда от побутване. Или де да знам? ! Да говоря ли въобще с приятеля си и какво да му кажа? ! Срам ме е! Да не говорим, че целта не е да го натискам в крайна сметка.

Чувствам се негодна за семейство. Веднъж пак нещо му намекнах по темата и реакцията му ме накара да се чувствам и негодна за съпруга, което ме убива. Та, аз единствено това искам от живота и да ми кажат, че не ставам.

Давайте съвети! Ще ги изчета с удоволствие!

Коментари

1.   Като мъж ти казвам, 2 години са предостатъчно време да стигнете до сериозните теми. Ако не е станало до сега, няма и да стане...

Има мъже които още се интересуват от семейство, но няма що да се лъжем, феминизмът облагодетелства и голяма категория мъже, които просто искат да се правят на Дон Жуани, да спят с колкото жени успеят, и да не поемат никаква отговорност. Голяма илюзия е, че феминизмът наистина облагодетелства жените. Феминизмът го създаде капитализма, и главната цел беше да вкара повече жени да работят, да паднат заплатите, и да се намали раждаемостта (хората по върха се притесняват от пренаселване на планетата). Феминизмът, и по-скоро това което практически произтече от него - хедонистичната култура, накара повечето сериозни мъже и жени, които държат на някакви по-традиционни ценности, да се оттеглят и да предпочетат живот сами... Аз не съм против жените да имат мнение. Но не всяко мнение заслужава уважение, още повече като виждаш как повечето използват свободата си в днешно време... А относно отказът от политически глас, според мен повечето в тая държава вече са се отказали... Просто част от пакета илюзии, заради който хората си разбира семействата...

Аз лично, исках семейство като бях на 20. Вече не ща. Това е деградираща култура за мен, и едни деца само биха страдали. Виждам ги с очите си в каква среда живеят, как им промиват мозъците от малки. Според мен не е морално човек да си дава сметка в каква токсична среда съществува, и да прави деца. Та аз едвам оцелявам психически в тоя цирк и тотална простотия... Дори няма къде да емигрираш, защото тази култура е глобална. Така че не мога да ти дам съвет как реално да успееш, аз просто чакам да умра и да се махна...

2.   Според мен седни и поговори с него и му кажи в прав текст как се виждаш след 10 години и го питай ти ли ще бъдеш човека до мен. Ако не е сигурен или не иска, това не е човека за теб.

3.   От много срам си намираш мухльо и си седиш с него.
Аз като гледам си седиш с него като по задължение, че не виждам нищо положително споменато по негов адрес. Та по-добре си поговорете по темите които те тревожат откровено и ако не стигнете до някакво решение - разделяйте се и си намери някой по подходящ.

4.   Авторке,

Стегни се! Моят съвет към теб е, директно да го конфронтираш и да му кажеш всичко, на дълга и широка.
Мъжете мислим по-логично от вас. И ни е закодирано в гените, да поемаме конфликт, или казано директност.

Най-директно му казваш като мъж на мъж. Обясни му там, че го харесваш много, че искаш поколение от него и тн.

Ти си женствена жена и едно бижу в такова време като нашето.

Просто приятеля ти е смотан, за да го осъзнае. И 5мин. секс прави с теб, поради 2 причини:

1: Омръзнала си му/Не го възбуждаш достатъчно
2: Ниско тестостеронен мухльо е, с оредяваща коса, без преса и тн. вероятно. Ако истински те обича и харесва, ще те желае постоянно(добре де... повече от 5мин. ).

Един мъж ако те обича наистина, след директен разговор с теб, ще направи така, че да те желае повече и ще намери начин, да задоволи желанията ти.

Последно, един съвет... само не се омъжвай за него и после И ти като 80% от жените да му подадеш молба за развод.

Но правилото е следното: Ако те обича истински, ще намери начин и ще изкара най-доброто от всяка ситуация. Така мисли един мъж.

Да не те е срам, 2г сте заедно... но да, и вие като 95% от "обвързаните", сте си по-скоро приятелчета, от колкото ЛЮБИМИ.

Гледай реално върху нещата. И без срам, без страх, ако държиш на него, ще му кажеш. Намеци пускайте на приятелките си, дето не могат да понесат истината, ние мъжете сме... Различна порода.