Странна реакция
Здравейте, момиче на 20 години съм. Имах връзка с момче моя възраст бяхме заедно 3 години и половина, но така се развиха нещата, че се разделихме. Срещнах друг човек, излизахме с месеци и стана въпрос за секс. Попита ме дали съм спала с предишния си приятел. Не съм го лъгала и му казах истината. Обвини ме, че съм била една от многото. Не знам защо така постъпи, била съм само с един човек. Моля Ви кажете вашите мнения по въпроса, наистина не знам аз ли съм сгрешила някъде.

Коментари

1.   По-странно щеше да е да не си правила секс в тригодишна връзка. Кажи му, че липсата на полов живот съвсем не е гаранция за морал. Също така, че ще му е изключително трудно да намери девствено момиче на 20. Пожелай му успех и си върви по пътя, реакцията му е абсурдна.

2.   Просто е комплексар човека. Какво има да се чудиш?

3.   Никъде не си сгрешила. Била си с един човек и сте имали тригодишна връзка. Не си леко момиче! Ти си на 20 години и е напълно нормално да си правила секс, при положение, че през последните 3 години си била обвързана с човек, когото си обичала.
Да кажем, че си попаднала на мъж с различни разбирания, който за жалост се е опитал да ти ги наложи и това някак те е наранило. Грешката не е в теб. Прости различния, не задълбавай, не го мисли, не се изпълвай с омраза и не смъквай самочувствието си. Всеки има право на мнение, в случая си попаднала на някой, за който девствеността е била задължителна. Пожелай му успех и си гледай живота.

4.   Напълно подкрепям номер 3

5.   Ти не си виновна и определено не си лека с една "бройка". Просто той е като мен, с тази разлика, че аз не бих обвинявал някоя и не бих я съдил, а просто приключваме.

6.   Грешката ти е, че е трябвало още в началото да го питаш дали търси девствено момиче. Но няколко месеца да ходите и чак тогава да се заинтересува и възмути - вероятно е търсил причина да прекрати връзката.

7.   Съвсем нормално момиче си, не се безпокой. На твое място бих му върнала въпроса- да каже той с колко е бил? Но дори и да е девствен, пак няма право да те упреква в нищо. Всеки си живота така, както го разбира. Зарежи го и продължи. Мъже много, че и по-стойностни и без претенции към миналото на партньорката. Успех!

8.   Сигурно е някакъв религиозен тип. Бягай от такива.

9.   Зарежи го тоя задник, щом се опитва да ти вменява вина.

10.   Попаднала си на комплексиран куку.

11.   Нищо особено не е станало. Най-вероятно е някой фанатизиран католик или мюсюлманин. За тях това е много важно, понеже още живеят с около 1000 години назад във времето. Просто не се занимаваш с такива, както казаха вече. И те си имат право на смахнатите разбирания в свободния свят.

12.   Скъпа това да ти е за урок-за личния си живот на никого не се обяснявай, даже и на бащата на бъдещите ти деца. Просто е-повечето са комплексари и ще използват това срещу теб

13.   Не се занимавай с този човек. Реакцията му е много неадекватна, да не кажа ненормална. Ти си на 20 г. и твоят сексуален опит си е твоя работа. И ако реагира така, значи не те оценява заради това което си.