Той е ужасно разочарование
Имаме връзка от 2 години не живеем заедно. През това време сме се ревнували, карали. Замина за чужбина за да пробва да изкара някой лев с идеята да ме вземе при него след няколко месеца. Докато беше тук движеше едната фирма на баща си. Отначало тръгна с ентусиазъм, но после нещата не потръгнаха и той загуби стимул. Седеше по цяла нощ на компютъра, работеше от следобяд и така реши да пробва и в чужбина. Вече е там един месец и не си е намерил още работа. Отново е загубил стимул, до колкото го усещам. Замина с доста пари, почти ги е похарчил. С някакво момче се напиват петък, събота и то е без работа.

Другото нещо заради което съм много разочарована е, че преди една година го хвана конюктивит и му откриха хламидия. Разбира се и аз отидох на лекар, а докторката ми каза, че щом го е ударило в очите, значи е стара инфекция от преди няколко години. Така ме зарази с хламидия, от която се лекувахме, но преди седмица се оказа, че отново имам. От преди това той има и бактериална вагиноза или поне бактерията, която я причинява. Така я прехвърли и намен.
Неприятно ми е цялото положение, дразня се, че е толкова голям на думи, а в крайна сметка не върши нищо.

Някак си ми се губи и комуникацията. Той е по-мълчалив, не споделя. Ако подозира нещо мълчи като пън, което ме изнервя, а аз съм по-открита.
Относно изневери и други жени, шарят му очите, но гледам да не ровя в тези неща, защото не виждам смисъл да се гоним.

Иначе аз съм доста харесвано момиче, имам много обожатели, което го дразни.
Не на последно място доста пъти го хващам в тъпи лъжи, ей така за нищо. Наистина не мога да разбера защо си прави труда да лъже. Забелязала съм, че не го прави само с мен.

Когато се погледна отстрани, наистина не знам какво търся в тези взаимоотношения. Има някакво страхотно привличане между телата ни когато са на едно място. Разбира се, сексът е страхотен, различен всеки път вече 2 години, но това ли е всичко?
А когато ни писне да правим секс, какво ще правим?

После се замислям и за болестите, които ми докара. Кой ще ме вземе с бактериална вагиноза? Толкова ми е мъчно и все едно ме е вързал с някакви въжета. Не се чувствам свободна.
Пробвах да излизам с няколко други мъже, но не чувствам нищо. Опитват се да ме целуват, а аз извъртам глава.

Иначе винаги ми е помагал и е седял до мен, с пари или с каквото трябва, но останалите неща...

Накрая знам какво ще кажат половината от вас - Бягай, не си саката или нещо подобно. Има хора с много по-големи недъзи, които са щастливи.
Много ми е трудно обаче. Разменяме си смси че се обичаме и си липсваме, но какво от това? Просто думи, които не остават...

Коментари

1.   Скъпа, просто го зарежи и си намери някой, който те заслужава. Не живеете заедно, а представи си ако си обвързана с този човек какъв ще е живота ти? Щом лъже и кръшка, че и пийва какво бъдеще имаш с този човек. Аз живея с подобна твар и проклинам всеки ден мига в който се обвързах, така, че бягай докато още можеш.

2.   добре де. Оплакваш се че отношенията ви не са добри вече, и дори се влошават и колко много си разочарована от него и накрая.... ама секса с него е страхотен и различен....
И какво сега? Остани с него, понеже секса е страхотен!
В една връзка мисля че секса е на последно място. Най-важно е тоя човек дали се интересува от теб, да ти помага в трудни моменти, да ти е верен, винаги до теб да бъде, да те разбира, да ти дава нужната ти свобода, да е романтичен и т.н. и вече след като намериш такъв човек и видиш че притежава всичките тея качества или поне тези качества от които ти се нуждаеш и желаеш да видиш в един мъж, а именно в него, вече преминавате към още по-близки и интимни отношения и изразявате любовта си един към друг, като правите любов. И така, това е! А ще скъсаш ли мъж който притежава всички гореспоменати качества, но не е добър във секса??? Ако отговора ти е "да" незнам просто какво да кажа !! Май требва да кажа че Всичко опира до секс и на секса обръщате най-голямо внимание!!!

3.   да права си ако е за помоща с пари и секса нчма смисъл зарежи го. сч добре после ще ти потрчбва друго внимание да споделяш с нчкои. за болестите не съм запозната но за всеки влак си има пътници

4.   Не сте един за друг! С времето разликите ще станат прекалено много и рано или късно, ще се разделите. Това е!

5.   Много екстремна връзка - болест след болест, съмнния за изневяра в комплект с несериозност, невъзможност да се грижи за себе си, а какво да кажем за теб, склонност да се напива и т. н. т. Е, как да не кажа зарежи го!

6.   Харно, обичате се, а правите ли планове да живеете заедно, да имате деца и нормални взаимоотношения, да имате дом, да имате нормален живот? Казано е като се обичат младите нека се вземат, но любовта си е любов, а животът има други правила и ще се учудиш колко от историите, споделени тук, започват с голямата любов, а завършват с катастрофа. Или си мислиш, че точно при теб ще е различно?
Мечо Пух