Нямам терен, а тя не иска на хотел
На 18 съм, имам приятелка на 17 от близо месец. Излизаме и всичко е супер, но тя започна да ми прави намеци за секс, а в нас не е удобно понеже живея с баба и дядо и те по цял ден са в нас.

Споменах й за хотел, а тя каза, че би се чувствала като проститутка.

Не ми идва нищо друго на акъла, моля за съвети??

Коментари

1.   у тях

2.   Ако имаш вила някъде (на 18 г. може би имаш шофьорска книжка)

3.   Навремето жена ми се появи с ключ за апартамента на баба и! Уж беше случайно в нея:)

4.   Да си наемете евтина таванска стаичка и винаги да си имате ваш терен.

5.   Кола. Или отидете у тях като белите хора.

6.   Може да ти прозвучи странно, но помоли близък приятел докато техните са на работа да ти освободи терен

7.   У тях или ако имаш много добър приятел, който живее сам и няма да има против да сте в тях :D

8.   Ходете у тях бе... какво толкова :D

Мъж на 25,

9.   Намерете някоя хубава полянка.

11.   Като се стопли на палатка.

12.   При някоя нейна приятелка или твой приятел. Правила съм така.

13.   Вкараѝ я у вас през нощта като заспят старите. Или у някой приятел. Пък като и така не иска, тя да намери терена, нали и на нея и се е приискал секс? Да не иска да и купиш апартамент? :)))

14.   Ако стаята ти в вас може да се заключва може и във вас да го направите.
Ако стаята неможе да се заключва има шанс баба ти и дядо ти да влязат докато го правите.

15.   Има клубни събирания. Я на хонда или голсваген. Простотия каквато си щеш, все ще си намерите нещо интересно. Ако не ви се гледат авто-маняци може да се разходите при Крушунските водопади. Това трае два-три дни, и ще си наемете хотелска стая. Дърпай се. Отказвай секс. И по някое време сама ще те изкърти.

16.   Защо примерно да не е у тях, или и тя да помисли за тези неща? Дори и да помолиш някой приятел, то това ще е най-много за еднократно, ами за редовен секс? Не може да карате доста време само в други хора да го правите. Пък и ще им омръзне само да ви услужват .

17.   Топ място - при нея ако позволяват обстоятелствата.
Без легло: в мазето на баба ти и дядо ти, в друго мазе/таван, в тоалетна на училището-дискотека-кино-мол-ресторант-влак-самолет, в кола, в парка през нощта, в планината, в подлез през нощта (тунелите за колоездачи), на покрива на висока сграда, в асансьор, на балкони между етажи както имат някои блокове, под мост, в двор на детска градина като прескочите оградата през нощта, в изоставен трафопост, на неохраняван селски стадион през нощта и тн.

18.   В землянка.

19.   В киното на последния ред на някой тъп филм.

21.   Да те покани тя у тях, щом не става у вас, но не иска и в хотел (който освен това ти предлагаш да платиш).

22.   По дискотеки се чукате като кучета, а сега терени търсите!? И на пейка в парка можеш да я изчукаш. Не се мотай, щом момичето иска, дълго няма да те чака, има и хора с терени! Баба ти и дядо ти знаят как се прави тези неща, иначе тебе нямаше да те има. Навремето на 17 години момичетата са раждали, а терен за секс им и бил сеновала. Тогава са спали в една стая, как ли са се чукали!? Щом си имаш самостоятелна стая, какви други терени търсиш, явно момичето иска да те тества

23.   Не сте ли още малки за такива неща :)

Момичето - 17 години (непълнолетна)
Момчето - 18 години

Само констатирам!

24.   Апартаменти под наем за 50лв на вечер в София има много

25.   :) Говори с баба и дядо :)... те ще те разберат.... запознай твоята половинка с тях... И те ще идат на разходка в парка... И така :)