Промяна в отношението и
Здравейте. Момче в началото на 20-те си години съм. Харесвам едно момиче, което от известно време все се опитвам да впечатля. Когато се запознахме, тя се държеше леко дистанцирано, но в последствие вместо да си станем някак си по-близки, тя започна да се отдалечава, да ме игнорира или да се държи тъпо. Може ли някакъв съвет как да я спечеля? И защо момичетата в повечето случаи не оценяват свестните момчета?

Коментари

1.   Обсипал си я с внимание и вече не си и интересен. Спри да я търсиш, да я гледаш, да я поздравяваш - тя нали това иска, дай и го! Прекалено рано си показал интерес към нея и си и станал ясен. Държиш се предвидимо както и останалите 99.99% от мъжкото и обкръжение. Избягвай я и прекрати всякаква комуникация с нея. Ако има нещо към теб сама ще потърси контакт, ако ли не - просто не те харесва. Приеми го и продължи напред.

2.   Днешните момичета си падат само по "играчи". Не оценяват свестните момчета, защото това е въпрос на интелигентност, докато момичета очакват от любовта емоции, хормони, и мъже които са способни да им ги предоставят. Един мъж който просто ги обича, и е винаги до тях когато им потрябва, просто няма как да създаде това усещане, илюзията която очакват.

Когато усещането липсва, те не знаят какво да правят, и затова се държат дистанцирано. За съжаление, жената не е в истинският смисъл - социално същество. Няма как просто да общуваш с нея, да бъдете приятели, и да се появи интимност. Поне в 99% от случаите, всичко е до това какво първо впечатление ще направиш, как изглеждаш, как се държиш, и дали можеш да провокираш биологията, животинското в нея. Ако в тоя момент не я спечелиш, нямаш повече шанс, защото ще те приеме съзнателно, и няма да си изгради подсъзнателни фантазии за теб.

Според мен на твоята възраст е добре да прочетеш някои книги по въпроса. Като "Game" на Roosh V. Не ти казвам дали да следваш тия неща или не, но трябва да си даваш сметка за тях, защото ако чакаш да те оцени някоя спрямо разбиранията които имаш, ще има да чакаш...