Да кажа ли на мъжа й,че тя му изневерява?
Здравейте, имах връзка от разстояние с жена която твърдеше, че е разделена с мъжа си. Отначало всичко беше много хубаво, но започнах да се съмнявам, че тя все още е с мъжа си. Естествено проведох разговор с нея и тя отрече всичко, но в последствие аз сам разбрах, че те са все още заедно. Прекратих всички взаимоотношения с нея, но сега мира не ми дава, че съм имал връзка с омъжена жена, също така се поставям на мястото на мъжа й и сега се чудя дали да не му пиша, че тя му изневерява или да ги оставя да се оправят сами!

Коментари

1.   Интригите се правят от жени! Ти мъж ли си или на дете мозъка?

2.   Кажи му брат.

3.   Оставяш ги да се оправят сами ,не се бъркай в техните отношения .Не е твоя работа .

4.   Да, кажи му ако имаш чатове с които да го докажеш. Бил съм на мястото му и ми се иска някой да ми беле казал, не да ме правят ма глупак. Знам, че не трябва да се месиш, но по-добре го направи.

5.   Определено не. Не ти е работата да се ровиш. Постъпил си правилно като си разбрал и си я зарязал. Това е достатъчно коректно отношение според мен.

6.   Голям въпрос си задал. Откровено ти казвам, че не всеки човек иска да му отварят очите. Да споделиш на мъжа означава, че ще бъдеш намесен в една семейна драма, за която може и да не си готов. Възможно е той да не ти повярва, а е почти сигурно, че ще реагира крайно емоционално и не се знае в коя посока ще му се избият балансите. Ако ще му казваш, подготви се за скандали, за заплахи, за сълзи и много въпроси.

7.   Съгласна съм с всички коментари, но пък от своя страна всеки човек би искал да знае нещо подобно.. и е кофти когато знаеш нещо подобно, аз бих казала. Ако съм на мястото на мъжът й бих искала да знам, че ми изневеряват..

8.   Редно е да знае и да си отмъстен. Лъжците трябва да бъдат разобличавани. После той ще си реши дали да остане в блатото. Тая какво си мисли, голямата фатална жена, айде моля ти се.

9.   Това, че си я зарязал веднага е правилно и достатъчно. Другото не те интересува.

10.   Не. Не му казвай. Както пише номер 7 - ще бъдеш намесен в семейна драма, общо взето излишно ще си навлечеш проблеми. Може би искаш да му кажеш единствено, защото тя е била и с двамата или това твоето са си чисти мотиви? Не знам... Мълчанието е злато.

12.   Най добре е да си замълчиш, кой знае с колко му е изневерявала жена му, станалото станало, едва ли си първият и последният с когото му е слагано рога. Само внимавай за напред с какви се забъркаваш, стой далеч от обвурзани.

13.   Подло е. Ти си имал връзка с нея и ще се оплачеш от себе си на мъжа й. Латино сериал.
Такъв подлец като теб не бих искала да срещам, камо ли да имам връзка с него. Значи първо мъжът пречеше, сега пръв приятел.

14.   Да ти кажа и аз съм в подобно положение. Мой познат (не ми е голям приятел), ще се жени за една, с която съм спял няколко пъти. Не съм му казал и се чудя. С нея сме от Варна, в съседни класове бяхме. После учихме висше в София с нея и няколко пъти сме правили секс, без да сме били гаджета. В различни периоди, от 2-ри курс, чак до 5-ти. Много разкрепостена е и морала и никак не беше на ниво. Станахме си близки по някакъв странен начин. Една вечер се прибирах от дискотека и и помогнах да се качи до нейната квартира. Едва вървеше. Каза ми, че е правила секс с двама и са я разкъртили. Два дни не можеше да си седне на задника. Такива неща правеше момата. Сега разбирам, че ще се жени за мой добър познат. Видях е случайно и ме помоли да не му казвам за нашите сеанси и изобщо за миналото и.

15.   "13. Подло е. Ти си имал връзка с нея и ще се оплачеш от себе си на мъжа й. Латино сериал.
Такъв подлец като теб не бих искала да срещам, камо ли да имам връзка с него. Значи първо мъжът пречеше, сега пръв приятел. "

Номер 13, едва ли много мъже ще са мераклии за връзка. Както е казано: "Всички обичат курви, ама никой не ги иска във вкъщи! "

Авторе, какво значи "връзка от разстояние"? Правихте само телефонен секс или имаше видео или само понякога бяхте на разстояние? Много голям пропуск в уточняването на този момент, ако е волно - значи измислица, ако неволно - па изясни го.
Ако наистина не си я виждал на живо, няма никакъв проблем с мъжа й - мъжете се вълнуват от физическата изневяра много повече от емоциите.

Преди години разсъждавах, че е по-добре да не се меси човек, ама сега нито мисля така и освен това тя те е замесила. Също така, след като не желаеш връзка (тя била от разстояние - което не знам какво е) с омъжена вероятно искаш да си честен. Представи си, че си женен и жена ти върти такива номерца (понеже не разбрах какво точно правите) и би ли искал да знаеш? А тези където те съветват да не казваш е ясно какви са.

16.   От автора: до номер 15, живеехме в различни градове на 150км един от друг, тя идваше на гости у дома на всеки две седмици в продължение на 3 месеца. Винаги когато аз поисках да отида на гости в тях тя отказваше, че е още рано или, че била заета, всеки път се стигаше до секс, имах чувства към нея, тя също твърдеше че има чувства към мен и така докато не разбрах сам, че тя все още е с мъжа си и ме лъжеш.

17.   Авторе, ако тя те е излъгала, ти не си виновен и няма защо да си го слагаш на сърцето и да се самообвиняваш.
Според мен искаш да кажеш на мъжа й за отмъщение. Излъгала те е, имал си чувства и сега искаш да й върнеш.
Въпросът, обаче, е с това отмъщение какво искаш да постигнеш? Той да се разведе с нея и тя да дойде при теб-съмнявам се.
Всички, които ти казват "кажи му", мислят от гледна точка на съпруга, обаче никой не мисли за теб. Не се знае на къде ще избият балансите на човека и дали и ти в крайна сметна няма да ядеш бой. Не се знае и съпругата как ще представи нещата, нито знаеш истината за техните отношения(стана ясно, че те е лъгала).
Тогава къде си тръгнал да си слагаш таралеж в гащите?
И не всеки иска да знае истината, защото това е и отговорност. Да се промениш като отношение, за да задържиш партньора, да се разведеш или да живееш с "рога". Не всеки иска да се променя и понякога статуквото го устройва, и предпочита да живее в блажено невежество:)
Ако тя е хаймана, той рано или късно ще разбере, а ти не си виновен, че те е лъгала, така че споко. Не се вкарвай във филми, защото не се знае какъв ще е краят. Гледай си живота.

18.   Позицията може да бъде погледната от две страни.
Едната е, че може мъжът и да е някакъв идиот, който я тормози, тя се чувства зле с него, обаче само защото са женени е с него от задължение стои с него и просто си търси втори вариант..

Или другата, върти си игрички и му изневерява, а после пак се връща при него..

Ако мислиш, че е първата- помисли си.
Ако е второто- да ще му направиш услуга, а тя ще бъде наказана за това, което прави, но дали мъжът и ще приеме тази истина спокойно и ще осъзнае, че ти си му направил услуга?
Много малко вероятно.
Така, че си помисли..
всичко се връща в този живот, не е необходимо ти да съдействаш за това. Ако е такава рано или късно ще си намери майстора.

19.   Кажи му, разбира се! Каква причина имаш да не го правиш? Не ги слушай мишките, които казват, че не е твоя работа, казват го, защото самите те изневеряват, а и е твоя работа, бил си замесен, ти също си жертва на лъжкинята. Кажи на мъжа й, после да се оправят сами!

20.   Хм, ами ако той знае? Имам предвид, че има мъже, които умишлено подтикват жените си към изневяра или паралелна връзка, защото това ги възбужда. Или пък нещо не достига във връзката, но не искат да губят жената и правят компромиси като й дават свобода да спи с някой друг. Та, ако ситуацията е такава, би било много унизително за човека да се преструва на изненадан, ядосан и т. н., докато му съобщаваш "голямата тайна".

Ако пък става дума за най-обикновена изневяра, сигурен ли си, че ти си правилният човек, който да му съобщи? Можеш ли да бъдеш на сто процента убеден, че този мъж е жертва и че жена му го лъже?

Възможно е да са пред раздяла или да са се събрали след някакъв период на пауза. Може пък той да е започнал да й изневерява пръв, а тя да му е отмъстила с теб. Възможно е и да е ревнивец - да я пребие, а после да ти тежи цял живот.

Вариантите са хиляди и е по-добре да не го правиш. Не ти казвам да пощадиш непознатия мъж или жена му, а да пощадиш себе си.

Не съжалявай за жената - не е била за теб явно. Единственото, за което трябва да съжаляваш, е че не сте успели да се сближите достатъчно, че да бъде честна с теб. Разбирам, че сега се чувстваш наранен и смяташ, че тя наранява и него. Разбирам, че ти се иска да й отмъстиш. Но не знаеш в какви л. йна може да се забъркаш и на кого можеш да навредиш без да искаш. Пусни я да си ходи със здраве... Ще намериш по-добра.

Ж, 29

21.   Виж, техните отношения не са твоя работа! Да, гадно е да те лъже така, но те съветвам да забравиш и да продължиш напред вместо да се навираш между шамарите. А и не знаеш мъжът и какъв е. Може да е някакъв психо, да превърти и да последват трагедии. Е, дали ще си ок с мисълта, че една жена е била наръгана заради теб? Така, че не се занимавай с неща които не ти влизат в работата! Тя се е поела риска, тя да му мисли как да се оправя, но не е редно ти да наливаш масло в огъня.

22.   Ако му кажеш няма да спечелиш нищо, но пък от отмъщението ще се почувстваш по добре. Все пак тя е имала наглостта да те лъже и да ти губи времето, защо да й пазиш комфорта.