Излизам с женен мъж
Здравейте!
Историята ми е следната
Жена на 20 години съм, имам си приятел от 3 години с който не се разбираме особено добре..
От 1 месец се виждам с един мъж на 31-годишна възраст, обаче женен.. И с дете на 5 години...
Виждали сме се 6 пъти, до секс не сме стигали, само орална любов..
Започвам да изпитвам симпатии към него.. И не знам какво да правя
Моля дайте ми съвет. Били ли сте в подобна ситуация.
Моля без хейт!
Благодаря Ви!

Коментари

1.   Евала,много добре правиш,угризения някакви да имаш....?!?!По-скоро не,нали?Мъж съм и се поставям на мястото на съпругата му,ами ,ако жена ми би постъпила така както ти....,чудя ви се изобщо как изобщо се съгласявате на среща дори с женен мъж,не ви ли спира нещо,морал,ценности ....да го разведеш ли искаш ,да си развали семейството....спри докато е време в името на детенцето и съпругата му,най-вече заради невинното създание
М33

2.   В такива взаимоотношения сигурно и приятеля ти излиза с женена жена, и жената на този женен мъж с детето излиза с някой друг таен любовник... представи си този неин таен любовник да е твоят приятел. И така всички живеят живота на лисицата. Моят съвет е първо да вземеш решение с кой точно искаш да си. И след това да кажеш истината пред приятеля си очи в очи, вероятно той знае за твоите тайни :)

5.   Ако искаш да разбиеш семейството на едно детенце, давай. Но дали ще остави жена си заради теб, не мисля.

6.   Е добре, как без хейт като ти се предлагаш на женен мъж, че и с дете... Ти да не искаш медал и грамота? Любовница на годината...
Свършиха ли свободните? Кажи ако жена му го напусне ти ще го вземеш ли, ама с детето...? Щото ако не, значи не е добра идея. Не си ли чела тук как завършват такива истории?
Не е редно, даже за самата теб е обидно да правиш свирки на някакъв мъж, който вечер целува жена си по челото, а ти си за разнообразие... Или смяташ, че ще е различно.?
Идеята никога не е добра, намери си свободен.

7.   Авторке, често ли се случва да изпитваш симпатия на тези които си правилата само орална? Принципно е супер някоя 20 годишна да ти прави безплатно свирки. Дано и на приятеля ти някоя му прави свирки, със или без симпатия!

8.   Бъди наясно със себе си и не очаквай нищо повече от секс! Щом човека е женен и с дете е ясна работата... Не прави грешката да се влюбваш в него, защото после само ще страдаш! Поздрави,

>М. 32г. <

9.   Страшна си... Невероятно переспективна връзка. Разбирате ги жените тия работи. Знаете как да си избирате мъже, ей... Всяка свирка е стрела в сърцето на Ка... Купидон. Давай смело напред, и да живей оралната... симпатия.

10.   Не бъди будала! Не се занимавай с чак толкова по-възрастни мъже от теб, и изобщо с мъже, които имат малки деца. Ти му запълваш малката празнина в живота му, разнообразяваш го, а от него какво получаваш?
Обзалагам се, че ти си тази, която винаги трябва да се съобразява с неговот свободно време. И трябва все да се криете като някакви престъпници, вместо да излизате спокойно на някое централно място и да вървите прегърнати, демонстрирайки колко сте щастливи и задоволени пред всички хора...!!

Зарежи приятеля си, но обезателно зарежи и това застояло батенце!
Намери си човек, с който ще можеш да си щастлива наистина и всякак, навсякъде и по всяко време.

11.   Чувала ли си приказката от трън, та на глог. Те така и ти.

12.   От авторката!
Благодаря Ви!
Към номер 6
Да бих гледала чуждо дете!
Не завися от нищо!
Имам си добра платена работа, нямам нито мъж, нито дете!
Мисля, че ако обичаш примерно един човек, неговото дете няма да е проблем!

14.   Разликата ви не е голяма, проблема е един и ти си го знаеш, но просто ти е тръпка, един вид отдих от сивотата на ежедневието ти, той най-вероятно също това търси, но надали ще изостави семейството си, и при жените е така, по мъже, но не се развеждат.
Закови го-питай го кога ще се разведе и от отговора ще ти светне :)))

15.   Е, щом е “само” орална проблеми нямаш!

16.   ъъъ, неколко пъти си му лапала саламчето и чак ся ти е хрумнало, че "започваш да изпитваш симпатии"? до ся ти беше некак си безразличен и въпреки това го освири, ей тъй, от скука?

леле, представям си ако се появи некой дето "мноо те кефи"...
Не "хейтя", радвам се за момчетата покрай теб... :)

17.   Чакай сега... искаш да ни кажеш, че духаш преди дори да започнеш да изпитваш симпатии?

18.   Мамина сладка, не правела секс, само му духала! Това като онези моми, дето са девствени и непокътнати защото ги шлякат в задния двор. Ама и те това не го броят за секс. Понеже питаш какво да правиш - продължавай в същия дух, после ще му пуснеш, ще се поразнообрази с тебе, докато усети, че връзката ви застрашава комфорта в семейството му и ще ти намаже ските. Междувременно тъй нареченият ти приятел също ще те разкара, нали и без това помежду вас не вървяло. И така - от два стола, та на земята. В твоя случай ще е - от два х.., та на трети. Пък ако някой ден се омъжиш и родиш, дано мъжът ти си намери някоя флейтистка
да му разнообразява скучното семейно ежедневие с теб. Тогава ще разбереш какво причиняваш сега. Защото всяка гнусотия, която правиш рано или късно ти се връща. Ако щеш, приеми като хейт, защото наистина мразя тези (да не казвам какви), които разбиват чуждите семейства.

19.   Значи викаш, в гъза и в устата не се брои, а? Ще ми врътнеш ли и на мен една? И аз съм женен и съм на неговата възраст.

20.   Бе какво сте се подяли с момичето?
Браво, маце!
Нека тъпите семейни кучки, които отдавна са занемарили връзките си с мъжете си, не им пускат и ги засипват само с претенции, а от друга страна си мислят, че са единствени и незаменими, само защото са женени, нека знаят, че си има алтернатива!

22.   От авторката
Здравейте!
Прекратих срещите си с този мъж!
Благодаря за съвети Ви!!

23.   Браво!

Alpha, ж. 30 г.

24.   "12. От авторката!
Благодаря Ви!
Към номер 6
Да бих гледала чуждо дете!
Не завися от нищо!
Имам си добра платена работа, нямам нито мъж, нито дете!
Мисля, че ако обичаш примерно един човек, неговото дете няма да е проблем!"

Хъм?! Разбрахме, че си леко глуповата със съжденията си. Ама чак пък наистина.

25.   Авторке,защо не слушаш сърцето си,а се допитваш до непознати,тяхната гледна точка е мноооогооо далече от действителността

26.   Не се забърквай! Ако не ти пука за жена му, поне помисли за детенцето. То иска да е с баща си, а вместо това баща му е с теб в някакъв хотел.
Да не говорим, че единственото, което ще постигнеш е да си разбиеш сърцето, защото щом е намесено и дете, той никога няма да се разведе заради теб и накрая, като ти се насити, просто ще те зареже, ще се върне при жена си, а ти ще останеш сама и с разбито сърце. Не разбираш ли, че човекът не е влюбен в теб, а просто те използва за да си вдигне самочувствието, че макар и женена още го бива да забива момичета на 20. И като станеш негова, вече няма да си му интересна и ще се насочи към следващата 20-годишна. Така, че най-глупавото, което можеш да направиш е да почнеш връзка и да се влюбиш. Гаранция, че ще страдаш много!

27.   "Да бих гледала чуждо дете! " - да може, разбира се, но има една малка подробност, а тя е дали самото дете ще приеме друга жена да го гледа, защото има разлика от срещи през почивните дни и гледане. Аз съм разведена по причини различни от изневярата. Дъщеря ми, която е на 8 ми е казвала, че за нея аз съм незаменима, може би, защото основните грижи за нея включително и финансови поемам аз. Баща и е само за разходки и развлечения, когато няма мачове и излизане с приятели по кръчми. Иначе съм доста толерантна, не бих се бъркала в личното пространство на бившият си мъж. Той си има личен живот, който мен не ме вълнува. Аз лично не бих живяла с мъж, който ми изневерява, както и с такъв, който е изневерявал на жена си (въпрос на личен избор). Смятам, че е редно стигне ми се до изневяра другата половинка трябва да научи.
Имам един познат, който след 12 годишен брак остави жена си и двете си деца, за да гради семейство с "голямата си любов". Въпросната жена, която е майка на 3-то му дете преди година го заряза, защото има нова "тръпка".
В твоя случай едва ли човека ще се разведе, а просто запълва някаква празнина. Ако не си ти ще е някоя друга. Предполагам няма да ти е приятно след 10 години да си на мястото на съпругата му, нали? Ти си младо момиче и на твое място аз бих си намерила трети, който ще ме уважава и цени.

28.   Поздравявам те за правилното решение, авторке да прекратиш тая безсмислена връзка. Много ме развълнува историята ти защото точно тия дни на наше много близко семейство се случва нещо ужасно-дъщеря им се забърка с женен мъж с две деца. Какво я е лъгал-не знам, но тя е бременна на три месеца, че и малко повече и сега и казал да се оправя както може. Нямал ангажимент към нея. И сега и предстои аборт, който не е ясно с какви последствия ще бъде. Дори и аз треперя, много сме близки с родителите и. Не слушай глупостите на №20-алтернативата която имаш с женен мъж е да се възползва от теб за секс. А"тъпите семейни кучки"винаги са №1, и да 20-единствени и незаменими.

29.   Заради боклуци като теб и тоя ''мъж'' опропастявате живота на едно дете. Лично аз бих ви съсипал живота по най-различни начини, защото ти си боклук и тоя ''мъж'' на който си правила свирки също спада към тази група.

30.   Браво! Дядо ми казваше - Прави каквото трябва, да става каквото ще!